Asansörlü Nakliye

  • hidrolik asansörlü nakliye araçımız
  • yedinci kata eşya taşıması yaparken
  • balkondan eşya indirilirken
  • paketlenmiş ev eşyalarımız
  • asansörlün sepetinde olan karton kutulu eşylar
  • altıncı katta eşya taşınması yapılırken

Asansörlü Taşımacılık Ve Sebeplerimiz

Beyaz eşyalar, mobilyalar ve belli bir ağırlığa ve hacme sahip olan ev eşyaları, özenle taşımayı zorunlu hale getirmektedir. Elbette ki son dönemler içerisinde taşımacılık sektörünün kullandığı teknoloji, eşyalarınızın güven içerisinde adresine ulaşması konusunda yardımcınız olmaya devam edecektir.

Son yıllarda nakliye sistemi ve çalışmaları konusunda yükselen bir yıldız haline gelen Doganay Nakliyat, en kaliteli teknik ve hizmet anlayışı ile birlikte yanınızda olmaya devam edecektir. Yüksek katlı binalarda eşya taşımacılığı bir sorun gibi görünürken, gelişmiş teknolojisi ile birlikte, firmanın size olan katkıları gerçekten en üst düzey olabilir.

Güvenli ve korunaklı sistem sayesinde eşyalarınızın sigortalı bir sistemde adresini ulaşmasını sağlayan Doganay Nakliyat, gerçekten bu alanda modern ve olağanüstü bir teknoloji kullanımına ağırlık vermektedir. Şehirlerarası ve şehir içi hizmetin yanı sıra, asansörlü sistemin son dönemler içerisinde, nakliyecilik konusunda gerçekten bir devrim niteliğinde çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Hem eşya kalitesine yansıyan hem de ambalajlanmış eşyaların sorunsuzca bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlayan bu sistem, firmanın size özel hizmet sınırları içerisinde yer almaktadır.

Çok Katlı Binalarda Asansörlü Sistem:

Çoğunlukla merdiven boşlukları dar olan binalarda, eşya taşımacılığı gerçekten profesyonel bir çalışma gerektirebilir. Amatör olarak kendi evinin eşyasını taşımak isteyen insanlar, kendileri ile birlikte eş ve dostlarına da bir riskli bir konuma taşıyorlar.

Ağırlığı ile insan sağlığını bozabilecek eşyalar, kapladığı alan ile de taşımacılık konusunda çok farklı şekilde zorlukları ve önünüze getirebilir. İşinde uzman olan profesyonel ekip garantili ve kaliteli bir sistemle beraber, önce ambalaj konusunda eksiksiz çalışma yapıp, sonrada eşyalarınızı gitmesi gereken adresi sorunsuz bir şekilde ulaştırmakta. Fiyat olarak da sizin için en cazip seçenekleri sunan firmalar, kaliteli eşya taşıma teknolojisi ile birlikte her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

Giderek nüfus sayısı artan özellikle de yerleşim birimleri göç alan bir ülkede, şehirlerarası nakliye sisteminin de gerçekten çok önemli bir gelişme uğradığını söyleyebiliriz. Evden eve nakliye ve ofis taşımacılığı konusundaki hizmetleriyle Doganay Nakliyat, gerçekten bu konuda lider gösterilecek firmalardan biridir.

Yıllardan beri deneyim ve tecrübesi ile personelinin daha bilinçli hareket etmesi, sizin için çok değerli olan ev ve ofis eşyalarının sorunsuz bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlıyor. Ev hanımları için oldukça meşakkatli bir süreç olan taşımacılık, Doganay Nakliyat hizmetleri ile beraber en kısa sürede sonuçlanacak modern, rahat ve kaliteli bir hizmete dönüştürmektedir. Siz de bu teknolojinin gelişimini tercih edip, eşyalarınızın zarar görmeyeceği asansörlü hizmeti talep edebilirsiniz.

Neden Asansörlü Nakliye Hizmeti?

Yoğun çalışma temposu ile birlikte ortaya çıkan yorgunluk, insanları daha çok hata yapmaya itebilir. Son dönemler içerisinde taşımacılık konusunda oldukça zor olan işlemleri kolay hale getiren asansörlü sistem, eşyalarınızın güven içerisinde gitmesi gereken yere ulaşmasını sağlamaktadır.

Sağlam ve dayanıklı yapısıyla birlikte malzeme kalitesi bu sistemi, çevresindeki insanlar için de riski olmayan bir sistem haline getirmektedir. Kendi branşında uzman olan uzman bir asansör kullanıcısı, hem hızlı bir işlem hem de sorunsuz bir taşımacılık için gerçekten bu konuda en önemli yardımcılarınızdan biri olacaktır.

Pek çok firmanın bu alandaki çalışmaları nakliye sisteminde rekabeti getirirken, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir hizmet için, Doganay Nakliyat gerçekten sizin adınıza en isabetli karar olabilir. Tek bir eşyanızı dahi bir odadan diğerine taşımak, gerçekten çok zor bir işlemdir. Tamamen bu işe odaklanmış olan profesyonel ekipler ve geliştirilen asansörlü taşıma tekniği, hiçbir sorun olmadan eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasını sağlıyor.

Geniş ve rahat araçlarıyla buna destek veren Doganay Nakliyat, asansörlü sistem ile birlikte eşyalarınızı en kısa süre içerisinde yeni adresine sorunsuz olarak ulaştırmaktadır. Böylelikle siz de hem kaliteli bir teknolojiyi kullanmış oluyorsunuz hem de eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmiş oluyorsunuz. Bu hizmeti uygun fiyatlarla sunan Doganay Nakliyat, gerçekten tercih konusunda asla pişmanlık yaşamayacağınız bir firma olarak kendini gösteriyor.

Araçlarımız

Man TGA Şehirlerarası nakliyat araçımız

Şehirler Arası Taşıma

Man TGA - Kapalı Kasa
Mitsubishi Şehiriçi evden eve nakliyat araçımız

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

- Kapalı Kasa
Mitsubishi asansörlü nakliye araçımız

Asansörlü Nakliyat

Mıtsubıshı - Asansörlü
Hundai Ekspertiz araçımız

Expertiz Araçımız

Hundai - Binek Araç

Kurumsl Hizmetlerimiz