Şehirler Arası Taşımacılık

  •  arka arkaya dizilmiş araçlarımız
  • uzman işciligimiz ve paketlememiz
  •  özel kartonlu paketleme işlemi
  • paketli eşyalar ve strejlenmiş eşyalar
  • araç içerisinde istiflenmiş eşyalar
  • araç içerisine istiflenirken ev  eşyaları

Hizmet Oluşumu Ve Aşamaları

Ulaştırma teknolojisi geliştikçe, bunun nakliye sistemine yansıdığını görebilirsiniz. Ev eşyaları ve ofis malzemeleri taşıma konusunda son derece önemli bir teknolojiyi temsil eden Doganay Nakliyat, en kaliteli hizmetleri önünüze getirmeye devam ediyor. Geniş ve konforlu araçlarıyla hizmetinizde olan şirket, taşıma konusunda en gelişmiş teknolojileri kullanmaktadır. Sağlam ve dayanıklı asansörün yanı sıra uzman personelin devreye girmesi, eşyalarınızın en ufak bir sorun bile yaşamadan taşınmasını sağlamaktadır. Verdiği kaliteli hizmete göre son derece cazip fiyatlarla tam da sizin tercihiniz olacak olan Doganay nakliyat, hizmet kapsamındaki çalışmalarını giderek daha da genişletiyor.

Şehirlerarası kaliteli hizmet tarif oldukça uzun mesafeler olsa bile, eşyalarınızın kesinlikle zarar görmeden tekrardan elinize geçmesi, buradaki kaliteli hizmeti size daha detaylı bir şekilde anlatacaktır. Ambalajlama konusunda son derece uzman olan ekipler, uzun bir yolculuğa hazırlanan eşyalarınızı tamamen hazırlıklı bir şekilde bu yolculuğa çıkaracaktır.

Profesyonel olarak taşımacılık sektöründe bulunan uzman ekip, hem ambalaj hem de taşıma noktasında eşyalarınıza gereken özeni gösterecek. Şehirlerarası taşımacılık ve nakliye konusunda uzman olan Doganay nakliyat, eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre sorunsuz bir şekilde aktarmaya devam etmektedir. Son derece kaliteli olan bu hizmeti uygun fiyat koşullarıyla talep edebilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Konusunda Hangi İl ve İlçelere Hizmet Veriyoruz?

Ülkemizin büyük şehirleri arasında yer alan Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Antalya ve Kayseri, eşya taşıma hizmetleri kapsamında size yardım edebileceğimiz şehirleri temsil etmektedir. Ekonomik ve sanayi yönden gelişmiş olan bu şehirler, hem ev hem de ofis taşımacılığı konusunda oldukça aktif olan yerleşim birimleri olarak karşınızda. İhtiyaç duyduğunuz anda bu şehirlerdeki taşımacılık işlemleri için, Doganay Nakliyat her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

Turizm yönünden oldukça önemli potansiyele sahip olan Bodrum Alanya, Çeşme, Marmaris ve Fethiye, yine hizmet kapsamımız içerisinde yer almaya devam etmektedir. Son derece modern ve kaliteli hizmet anlayışımızı bu ilçelerde de devam ettiriyoruz.

Giderek hizmet sınırlarını genişleten ve çalışma kapasitesini artıran Doganay nakliyat, elbette ki hizmet alanını da daha da genişletmeye devam ediyor. Şehirlerarası nakliye sistemi içerisinde gelişimi hedefleyen firmaların, ileriye yönelik çalışmaları elbette ki daha pozitif sonuçlar ortaya koyacak. Burada belirtilmiş olan il ve ilçeler, nakliye firmasının şehirlerarası hizmet kapsamını gösterirken bu il ve ilçelere en kaliteli taşımacılık hizmetini talep edebilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliye Olağanüstü Hizmet

İnsanların el emeği göz nuru olan eşyalarının yanı sıra, çalışma potansiyeli yüksek olan ofis eşyaları konusunda da sizin için en ideal tercihler, Doganay nakliyat hizmetleri içerisinde yer alıyor. Kaliteli ambalaj malzemesinin yanı sıra, ekibin deneyimli olması ve bu konuda oldukça seriyi davranması, eşyalarınızın bir an evvel ulaştırılması konusunda size gerçekten önemli derecede yardımda bulunabilir. Düzenli istif ve rahat bir ortamda taşıma konusu, eşyalarınızın zedelenmemesi için gerçekten çok önemlidir.

Bugüne kadar verdiği detaylı hizmetlerde özellikle sigortalı hizmet kapsamı, firmanın size özel sunumlara arasında yer almaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın daha güvende olduğunu bildiğiniz zaman, taşımacılık konusunda alacağınız hizmete güven duymanız çok daha kolay olacak. Sizin için çok değerli olan eşyalarınızın sigortalı ve garantili bir şekilde taşıma sisteminden faydalanması, herhangi bir aksaklıkta bu eşyaların telafisini mümkün hale getirmektedir.

Hizmet talep ettiğiniz günden eşyalarınızı teslim aldığınız güne kadar Doganay nakliyat ve hizmetlerinden kesinlikle memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Deneyimli ekibi ve gelişmiş taşıma tekniği ile birlikte hizmetinizde olan firma, şehirlerarası nakliye konusunda en detaylı ve kaliteli hizmetleri ayağınıza getirmeye devam etmektedir.

Araçlarımız

Man TGA Şehirlerarası nakliyat araçımız

Şehirler Arası Taşıma

Man TGA - Kapalı Kasa
Mitsubishi Şehiriçi evden eve nakliyat araçımız

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

İveco - Kapalı Kasa
Mitsubishi asansörlü nakliye araçımız

Asansörlü Nakliyat

Mıtsubıshı - Asansörlü
Hundai Ekspertiz araçımız

Expertiz Araçımız

Hundai - Binek Araç

Kurumsl Hizmetlerimiz