Hakkımızda

  • kafa kafaya dizili iki araçımız
  • paketlenmiş dolap parçası
  • ambalaj ve paketlemesi yapışmış eşyalar
  • battaniye ile paketlenmiş eşyalar
  • nakliye kasasına istiflenmiş eşyalar
  • araç içerisine istf yapılırken

Kuruluşumuz ve Tarihcemiz

2007 yılından bu yana verdiği kaliteli taşımacılık hizmetleri ile kendini ispatlayan Doganay nakliyat, oldukça deneyimli ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla hizmetinizde olmaya devam ediyor.

Nakliye sistemi ve insanların güveni her zaman için önemli bir birliktelik oluşturmalıdır. Dokuz yıldan bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle müşterilerinin gönlünde taht kuran Doganay nakliyat, taşımacılık konusunda en ince ayrıntılarla birlikte kaliteli hizmetleri ayağınıza getiriyor.

Nakliyat ve Hizmet Kalitesi:

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarıyla bugüne gelen taşımacılık şirketi, profesyonel olarak yaptığı bu işlem sonucunda insanların memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. Modern araçları, teknik ekip ve ekipman kalitesinin yanı sıra, profesyonel olarak işlevselliğini sürdüren tecrübeli ekip, eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasını sağlamaktadır.

Oldukça uygun çözümleri sizin için cazip fiyat koşullarıyla destekleyen firma, eşyalarınızı güvenli bir ortamda yerine ulaştırmayı hedefliyor. Eşya taşımacılığı amatör olarak gerçekleştirilecek bir iş kesinlikle değildir.

Ağır ve hacim oluşturan eşyaların yanı sıra, maddi olarak oldukça değerli olan pek çok seçenek, bu işi uzmanların yapmasını zorunluluk haline getiriyor. Güvenlik ve garantili sistem içerisinde eşyalarınızın adresine ulaşması, gerçekten çok önemlidir. Bu konuda müşteri memnuniyetine önem veren firma, teknoloji kullanımıyla birlikte eşyalarınıza zarar vermeden adresine ulaştırmayı planlamaktadır.

Neden Doganay Nakliyat ?

Sürekli gelişen ve artan teknoloji, ev ve Ofis eşyalarının kalitesini daha üst düzeye taşımaktadır. Oldukça yüksek maliyetlere elde ettiğiniz eşyalarınızın güven içerisinde taşınması, herkes gibi sizin için de çok önemli olabilir.

Yaptığı profesyonel çalışmalarla birlikte eşya taşımacılığı konusunda gelinen son noktayı temsil eden Doganay nakliyat, her zaman kaliteli hizmet ve modern hizmet anlayışı ile hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Araç kalitesini gün geçtikçe artıran, taşıma sistem ve modern metotlar üzerinde ağırlığını hissettiren firma, uygun fiyat koşullarıyla da sizin için çok özel fırsatlar hazırlamaktadır. Hem eşyalarınızı güven altına alacak hem de uygun fiyat koşullarıyla sizi yormayacak pek çok çözüm, firmanın sizin için hazırlamış olduğu plan ve projeler arasında çok önemli bir yer tutmaktadır.

Uzman olarak bu işte varlığını sürdüren gün geçtikçe gelişim ve eğitimlerle birlikte elemanlarını destekleyen firma, insanlar için çok değerli olan ev eşyalarının kıymetini gerçekten çok iyi biliyor. Keşif için gelen ekip taşıma konusunda bir plan hazırladığı gibi, ambalajlama, güvenli taşıma ve adresine ulaştırma konusunda size en uygun hizmeti daha önceden belirliyor.

Bugüne kadar verdiği kaliteli hizmetler bundan sonraki hizmetlerinin referansı olan Doganay nakliyat, gelişen teknolojisini taşımacılık sektörüne yansıtmaya devam etmektedir. Girişler ve merdiven boşlukları ne kadar dar olursa olsun, firmanın asansör ve değişik tedbir uygulamaları ile birlikte verdiği hizmet, eşyalarınızın güven içerisinde yeni adresine ulaşmasını sağlamaktadır.

Doganay Nakliyat Firması Yasal Belgeleri:
  • K1- Parça eşya ve yük taşıma belgesi
  • K3 Evden eve eşya taşıma belgesi
  • Ankara Doganay firmasına ait VL vergi levhası
  • Tİ- Taşıma İrsaliye
Taşımacılık İş Potansiyeli ve Gelişimi:

Kentsel dönüşüm projeleri başta olmak üzere inşaat sektörünün olanca hareketli yönü, yeni evleri ve ofisleri sahiplerine teslim etmeye devam ediyor. Ev eşyaları ve ofis malzemeleri ulaşım konusunda gerçekten çığır açan ve kaliteli hizmetiyle herkesi etkileyen Doganay nakliyat, hem eşyalarınızın değerini koruyor hem de en kısa sürede sorunsuz bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlamaktadır.

Şehir planlama konusundaki çalışmalar yeni ve nitelikli ofisleri faaliyete geçirdiği gibi, uydu kent ve diğer projelerle birlikte yeni evliler de adeta yeni sahiplerinin taşınmasını beklemektedir. Yıllar boyu emek verip evinize kazandırdığınız eşyaların, taşıma süreci içerisinde korunması gerçekten çok önemli. Bu konudaki hassas çalışmalarıyla müşterilerine güven aşılayan Doganay nakliyat, kaliteli ve modern teknikleri ile birlikte hak ettiğiniz hizmeti ayağınıza getirmeye devam ediyor.

Araçlarımız

Man TGA Şehirlerarası nakliyat araçımız

Şehirler Arası Taşıma

Man TGA - Kapalı Kasa
Mitsubishi Şehiriçi evden eve nakliyat araçımız

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

İveco - Kapalı Kasa
Mitsubishi asansörlü nakliye araçımız

Asansörlü Nakliyat

Mıtsubıshı - Asansörlü
Hundai Ekspertiz araçımız

Expertiz Araçımız

Hundai - Binek Araç

Kurumsl Hizmetlerimiz