• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Beypazarı Nakliyat

Ankara Beypazarı'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın 98 km batısında yer alan Beypazarı, Ankara’nın gelişim göstermekte olan ilçelerinden bir tanesidir. Denizden ortalama 700 m yüksekte bulunan Beypazarı’nda nakliye hizmetleri her geçen gün gelişmekte ve çok daha iyi firmalar nakliye hizmeti sunmaya başlamaktadırlar. Evinizin taşınması gerektiği zaman siz de doğru firmalar ile çalışarak aradığınız deneyimli ve kaliteli nakliye firmasını kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle dikkatli bir şekilde araştırma yapmanız gerekiyor. Ankara Doganay Beypazarı Nakliyat olarak yıllardır bu sektörde var olmanın bizlere kazandırdığı avantaj sayesinde evinizi sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Üstelik firmamız taşıma işlemlerinde sigortalı olduğu için eşyalarınız zarar dahi görse masrafları karşılanmaktadır. Eviniz taşınacağı zaman alanında uzman ve deneyimli bir firma arıyorsanız yapmanız gereken bizlere ulaşmak olacaktır. Profesyonel hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikası ile evinizi şehirlerarası ve şehir içi taşıyacağız.

Beypazarı ev eşyaları

Ankara Beypaarı nakliyecileri, taşıma işleminin her aşamasında size en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Beypazarı Evden eve nakliyat hizmeti için bizimle çalışmaya karar verdiğinizde evinizin güvenli bir şekilde taşınabilmesi için gerekli tüm inceleme işlemlerini profesyonel ekiplerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Bunun için evinizdeki eşyaların türünü ve miktarını öğrenmekteyiz. Bu bilgilere ulaştıktan sonra ise taşıma için ne tür malzemelerin kullanılacağına ve taşıma işleminde kaç kişilik bir personel ekibinin çalışacağına karar verilir. Son olarak ekiplerin çalışma şekli ve kimin hangi görevleri üstleneceğine karar verilerek ekipler koordine edilir. Ayrıca taşıma günü herhangi bir sorunla karşılaşmamak için de yine ekipler deneyimli bir şef tarafından denetlenmektedir.

Taşımacılık alanında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise eşyaların ambalajlanmasıdır. Beypazarı nakliyat alanında uzman olan firmamız aynı zamanda ambalajlama alanında da size en iyisini sunmayı başarıyor. Şirket bünyesinde bulunan özel personeller ile mobilya ve beyaz eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde ambalajlanması sağlanır. Bunun yanı sıra söküm ve montaj alanında hizmet sunan personellerimiz de sökülmesi gereken mobilya ve beyaz eşyalarınızın hem sökümünü hem de montajını gerçekleştirmektedir. Bu sayede ekstra bir ücret ödemenizin de önüne geçilerek masrafınız azaltılır.

Beypazarı ev nakliyatı

Beypazarı Nakliye firmaları her ne kadar son yıllarda asansör taşımacılığını önemsemiş olsalar da her zaman asansör ile taşıma hizmeti alamayabilirsiniz. Firma olarak biz ise eviniz kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınızı firmamızın bünyesinde bulunan yük taşıma asansörleri ile gerçekleştiriyoruz. Bu işlem sayesinde eşyalarınız çok hızlı bir şekilde asansörlere yüklendiğinden nakliye sırasında zaman kaybı yaşanmaz ve kısa sürede eşyalarınız yeni adresinize teslim edilir.

Beypazarı Evden eve nakliyat için ayrıca özel taşıma araçları kullanılmalıdır. Özellikle şehirler arası taşımacılık yapılacağı zaman özel korunaklı kasaya sahip nakliye araçlarının kullanılması gerekiyor. Bunun yanı sıra araçlara yükleme yapılırken yolculuk sırasında eşyaların birbirini sıkıştırarak ezmesini engellemek için aralarına özel darbe emici malzemelerin yerleştirilmesi gerekir. Firma olarak bizler tüm bu önlemleri daha önceden aldığımız için herhangi bir sorunla karşılaşmadan nakliye işlemlerini hızlı ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Nakliyat alanında sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde de sizin için en iyisini sunabiliyoruz.

Firma olarak sunduğumuz hizmetler sadece bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda sizin için en uygun fiyatları da belirliyoruz. Özellikle uygun ücret ödeyerek nakliye hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Uzun yıllara varan tecrübelerimiz sayesinde siz de uygun fiyat politikamızdan yararlanabileceksiniz. Evinizi taşımaya karar verdiğiniz zaman yapmanız gereken bizlere bir telefon ile ulaşarak randevu almak olacaktır.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz