• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Abidinpaşa Nakliyat

Ankara Abidinpaşa'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara'nın pek çok semtinde olduğu gibi, Abidinpaşa semtinde de evden eve nakliye sistemi oldukça gelişmiş bir görüntü sergiliyor. Abidinpaşa evden eve nakliyat konusunda en hareketli bölgelerden biri. Düzenli ve planlı çalışma anlayışı ile nakliyecilik sektörünün en hareketli şirketlerinden biri olan Ankara Doganay Nakliyat, uygun fiyat koşullu kaliteli hizmeti her şekilde ayağınıza getirmeye devam ediyor. Asansör sistemini tercih edip modem teçhizat kullanımına önem veren firma, her zaman bu konuda Yardımcınız olmaya devam edecek.

Abidinpaşa ev eşyaları

Elbette ki keşif ve ambalaj ile başlayan süreç, asansörle birlikte düzenli taşıma sürecini oluşturuyor. Araçların düzenli bir şekilde istikametine ulaşması, hem zamandan kazandırıyor hem de eşya kalitesini aynen olduğu gibi koruyor. Size garantili sistemle güven veren Ankara Doganay Abidinpaşa Nakliyat, modern çalışma anlayışını yeni teknolojilerle desteklemeye devam ediyor. Kaliteli hizmeti ücret olarak en uygun koşulda ayağınıza getiren firma, hizmet kalitesi olduğu kadar fiyat konusunda da sizi memnun edecek. Kendi branşında sürekli yükseliş gösteren firma, kaliteli çalışma anlayışını giderek daha geniş bir tabana yaymaya devam ediyor. Son dönemlerin en çok tercih edilen yöntemlerinden biri olan asansör sistemi, bu konudaki ciddi şirketlerin ve firmaların tercih ettiği yöntemler arasında yer alıyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz