• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Akdere Nakliyat

Ankara Akdere'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara'nın taşımaların çok yoğun yaşandığı semtlerden biridir. Özellikle Ankara da bulunan Akdere semti, kentsel dönüşüm projelerinin de hareketli olduğu bir bölgedir. Akdere Evden eve nakliyat bu bölgede hareketli bir sektörel gelişimi temsil ederken, çok sayıda taşımacılık sektörünün soru bu bölgede kaliteli hizmet için kıyasıya bir rekabet ortaya koyuyor. Ankara Doganay Akdere Nakliyat, bu rekabeti halka hizmet olarak yansıtırken, uygun fiyat koşulları da sizi burada desteklemeye devam edecek. Eşyalarınızın garantili bir sistem ve güven içerisinde taşınması, elbette ki çok önemli. Asansör sistemi bu konuda iyi bir alternatif oluşturduğu gibi, tercih eden insanlara da çok özel avantajlar sağlamaya devam ediyor. Firmanın ortaya koymuş olduğu hizmet, nakliye sektörünün geldiği noktayı da daha net bir şekilde gösteriyor.

Akdere ev eşyaları

Hizmet sektörünün son yıllardaki önemli çalışmalarından biri olarak dikkat çeken evden eve nakliyat, kaliteli şirketlerin verdiği hizmetleri temsil etmekte. Bu şirketlerden örnek olarak gösterilecek olan Ankara Akdere Nakliyat, en modern donanım ve teçhizata sahip. Eleman eğitimine büyük önem veren firma, tecrübeli ve deneyimli ekiplerin çalışmaları ile birlikte eşyalarınızı güven altında tutuyor. Düzenli ambalajlama ve taşıma konusundaki uzmanlık, eşyalarınızı güven altında tutmaya devam ediyor. Elbette ki yüksek katlı binalarda asansör sistemiyle eşyaları taşımak, çok daha mantıklı bir yöntem. Buna ek olarak birbirinden kaliteli araç imkânları,Akdere taşımacılık sektörünün geldiği noktayı daha iyi şekilde gözler önüne seriyor. En kısa zamanda adresine ulaşması planlanan eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması, ev sahipleri adına gerçekten önemli bir avantaj. Akdereevden eve nakliye şehirlerarası hizmetinin yanı sıra, uygun fiyat koşullarıyla da her zaman yanınızda olacak.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz