• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Aktepe Nakliyat Firmaları

Ankara Aktepe'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara'nın Aktepe Semti, taşımacılık sektörü için gerçekten çok kritik bir nokta. Bugüne kadar verdiği hizmetlerle Ankara'da kendini ispatlamış olan Ankara Doganay Aktepe Nakliyat, modern çalışma metodu ve yöntemleri ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Oldukça nitelikli bir çalışma anlayışını kaliteyle bütünleştiren firma, taşımacılık konusunda gerçekten insanlara en uygun koşullu fırsatları yaratıyor. Güvenli ve profesyonel ekibin yanı sıra, donanım teçhizat bakımından da kendini geliştiren firma, asansör sistemi ile birlikte yüksek katlı binalarda da her zaman yanınızda. Kentsel dönüşüm projesinin en hareketli olduğu şehirlerden biri olan Ankara, Aktepe evden eve nakliye hizmetli konusunda da muazzam bir gelişim gösteriyor. Oldukça tecrübeli ekiplerin devreye girmesiyle birlikte, ambalaj ve taşımacılık, eşyalarınızın güven içerisinde yeni adresine ulaşmasını sağlıyor. Kaliteli araçlarla desteklenen taşımacılık hizmeti, uygun fiyat koşullarıyla da sizi etkileyecek ve memnun edecek.

Aktepe ev eşyaları

Her türlü hizmet, azimli çalışma ile ancak mümkün olmakta. Kendi branşında verdiği hizmetlerle sektöre katkı yapan evden eve nakliyat şirketleri, çalışma plan ve projeleri ile ancak insanları memnun edebilmekte. Kaliteli araç tercihinin yanı sıra donanımlı teçhizat ve tecrübeli ekipler, taşıma işleminde gerçekten çok önemli bir yer tutuyor.Aktepe Evden eve nakliye sisteminin en öncü kurumlarından olan Ankara Aktepe Nakliyat, verdiği kaliteli hizmeti şehirlerarası boyuta yaymış görünüyor. En kısa zamanda hem de garantili bir hizmeti talep ettiğiniz anda, cazip fiyatlar sizi şaşırtacak. Kendi branşında ki taşıma şirketi olarak teknolojiyi kullanan firma, düzenli aşamalar ve planı konusunda da sizi şaşırtmaya devam edecek. Sırasıyla, ekspertiz, ambalaj ve istifleme bu işin ilk etabı olarak dikkat çekerken, asansör taşımacılığı sayesinde eşyaların güven içerisinde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Adresine ulaştığı anda yine kullanılacak olan bu sistem, eşyaların güven içerisinde yerine ulaşmasını sağlamaya devam ediyor. Böylesine önemli ve kaliteli bir hizmeti uygun fiyat koşullarıyla almak ise gerçekten müşteriler adına önemli bir gelişimin göstergesi. Kaliteli hizmet ve uygun ücret, firmanın politikaları içerisinde de ayrıcalıklı bir yer tutuyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz