• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Akyurt Nakliyat Firmaları

Ankara Akyurt'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Akyurt İç Anadolu bölgesinde yer alan ve Ankara sınırları içerisinde bulunan geniş ve düzgün bir arazidir. Eski ismi Ravlı olan Akyurt, kendi içinde az çok kalabalık bir bölgedir. Öğrencilerin, çalışanların yoğun olduğu bu bölge dışarıdan da göç almaktadır. Bu nedenle Akyurt taşımacılık sektörü oldukça ön plandadır. Dışarıdan göç aldığı ve göç verdiği için kişiler eşyalarını taşımacılık firmaları aracılığıyla taşımaktadır. Özellikle evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Şimdi ise sizlere Akyurt evden eve nakliyat hizmeti ve aşamalarından bahsedeceğim.

Akyurt ev eşyaları

Akyurt’ta evden eve nakliyat hizmeti veren Doganay Akyurt nakliyat firmamız, sizler için yedi gün yirmidört saat hizmettedir. Bilindiği üzere Akyurt Ankara’nın en geniş yüz ölçümüne sahip ilçelerinden biridir. Burada kişilerin tek başına taşımacılık yapmaları oldukça yorucu ve masraflı olmaktadır. Bu nedenle hem sizin üzerinizdeki iş yükünü alıyor hem de taşımacılık hizmetinde katlandığınız iş yorgunluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara’nın dört bir tarafından müşteri taleplerini yanıtlamaya çalışan Ankara Doganay nakliye firmamız, Akyurt’ta öğrenciye, memura, işçiye, köylüye kısacası müşteri ayrımı yapmadan her kesime kesintisiz hizmet vermektedir. Müşterilerine verdiği hizmette farklılık olmayan firmamız evden eve taşımacılık sektöründe kendini göstermiştir.Evden eve nakliyat sektöründe kullanılan teknolojik güçlerin hepsi firmamızdan bünyesinde yer almaktadır. Eşyalarınızın taşınması sırasında gelebilecek olası bir hasar için oldukça ciddi ve titiz çalışmaktayız. Özellikle son yıllarda Türkiye de gelişen asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmaktayız. Firmamızdan hizmet almak ve Akyurt evden eve taşımacılık hizmetinden yararlanmak için öncelikle bizlerle iletişim kurmalı ve eşyalarınızın toparlanacağı evin adresini bildirmelisiniz.

Akyurt ev nakliyatı

Bizleri aradınız ve taşınmak istediğiniz evin adresini bildirdiniz. Bu dakikadan sonra Akyurt nakliyat firmasına düşen görev eski ev adresinize ekspertiz için ekip göndermek olacaktır.
Ekspertiz, kelime anlamı olarak uzman ekibin eşyalar üzerinde yaptığı incelemeler anlamına gelmektedir. Kaç adet eşyanızın olduğu, hangi eşyaların hasarlı hangi eşyaların hasarsız olduğu, kaç adet eşyanın taşınması gerektiği gibi incelemeler ekspertiz ekibi tarafından yapılacaktır. Peki evden eve taşımacılık hizmetinde neden ekspertiz işleminden faydalanıyoruz?

Ekspertiz hizmetinin verilmesinin nedeni, müşteri ile firma arasında daha sonra doğabilecek sorunların önüne geçmektir. Nitekim eşyalara önceden zarar gelir ya da gelmez, müşteri ve firma bunun aksini iddia ederse o zaman iki taraf arasında sorun yaşanır. Bunun önüne geçmek için uzman ekipler eşyaların durumunu belirleyerek daha sonra doğabilecek sorunların önüne geçmektedir.

Akyurt evden eve nakliyat hizmetinde, tüm eşyalarınız sigortalanarak daha sonra oluşabilecek hasarlar Ankara Doganay nakliyat firmamız tarafından karşılanmaktadır. Şehir içi taşımacılığın yanı sıra, şehirler arası taşımacılık hizmetinde müşterilerin aklında ‘’uzak mesafede eşyalarım hasar görürse’’ gibi soru işaretleri kalmaktadır. İşte firmamız, her müşterinin hakkı olan sigortalama işleminden yararlanmaktadır.

Ekspertiz ve sigortalama işleminden sonra eşyalarınız evinize gelecek ekip tarafından eşyalarınızın dış etkenlerden korunması amacıyla paketlenmesi işlemi yapılmaktadır. Paketleme işleminde ise metal, cam, kâğıt, karton ve plastik gibi malzemeler kullanılmaktadır. Eşyalarınızın ıslanması, çarpması ve zedelenmesi gibi fiziki etmenlerden koruyan paketleme işleminden sonra eşyalar gerekirse numaralandırılmaktadır.

Akyurt nakliye şirketimize, evden eve taşımacılık ücreti olarak sizlerden bütçenizi aşan ücretler talep etmemektedir.Nitekim evden eve taşımacılıkta kullanılan yöntemler oldukça profesyonel yöntemlerdir. Eşyalarınız paketlendikten sonra gerekirse asansörlü taşımacılık hizmeti kullanılarak aşağı indirilmektedir. Daha sonra yeni evinize götürülerek, evin içine yerleştirilmektedir. Yüksek binalara taşınmayan eşyalar için en güvenilir yöntem asansörlü taşımacılıktır. Asansöre bindirilen eşyalarınız balkonunuza bırakılarak içeri alınması sağlanmaktadır.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz