• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Altındağ Nakliyat Firmaları

Ankara Altındağ'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın metropol ilçelerinden bir tanesi olan Altındağ, 363 bin kişilik nüfusu ile her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Gelişmekte olan bu şehre göçler de son yıllarda arttığı için Altındağ evden eve nakliyat hizmeti bu ilçede de yaygın bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Ankara Doganay Altındağ nakliyat olarak sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde bu semtteki taşımacılık işlemlerinin tamamını sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel anlayışla hizmet sunan alanında uzman personellerimiz sayesinde tüm çalışmalarımızı planlı ve sistemli bir şekilde gerçekleştirerek taşımacılık sektöründe sizlere en iyisini sunmayı başarıyoruz. Evinizin yapılandırılması ve taşınması için planlı bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız siz de taşımacılık firmaları ile çalışmaya önem vermelisiniz. Doğru nakliye firmalarını tercih ederek siz de aradığınız profesyonel taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Altındağ ev eşyaları

Eşyaların taşımasında kimi zaman önemsiz olarak görülen en ufak detaylar bile eşyaların güvenle taşınması için hayati bir önem sahip olabilmektedir. Planlama da bunlardan bir tanesidir. Eşyalarınızın taşınmadan önce ilk olarak ne tür eşyalarınızın olduğuna karar verilmeli ve buna göre gerekli hazırlıklar ve planlama yapılmalıdır. Özellikle hangi malzemelerin kullanılacağına karar vermek ve bu malzemeleri hazırlamak, eşyaların taşıma sürecini hızlandırmaktadır.Altındağ Evden eve nakliye konusunda uzman hale gelmiş olan firmamız planlama konusunda sizlere en iyisini sunmayı başarıyor. Özellikle gelişmiş ekipman ve malzemelerimiz sayesinde tüm bunları kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Eşyaların güvenle taşınabilmesi için önemli aşamalardan bir diğer ise ambalajlamadır. Günümüzde ne yazık ki ambalajlamaya dikkat eden çok fazla firma bulunmuyor. Taşıma sırasında ne kadar önlem alınırsa alınsın eşyaların darbe alması kimi zaman kaçınılmaz olur. Bu darbeler sırasında eşyaların göreceği hasarı sıfıra indirmek içinse en iyi ambalaj malzemelerinin kullanılması gerekiyor. Kırılacak eşyalar için kasalar tercih edilirken, mobilyalarınız içinse darbe emme özelliği olan ambalaj malzemeleri kullanılır. Profesyonel ekipler tarafından yapılan ambalajlama işlemleri sayesinde nakliyat sırasında eşyaların en ufak bir hasar dahi almaması sağlanmaktadır.

Altındağ ev nakliyatı

Son yıllarda gerek Avrupa’da gerekse de ülkemizde artık asansörlü taşıma tercih ediliyor. Ancak kimi firmalar ise sizlere asansörlü taşıma hizmetini sunamamaktadır. Taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde asansörlü taşıma hizmeti sunan firmaları tercih etmeniz son derece önemli. Asansörlü taşımanın en önemli avantajı hem eşyalarınızı daha hızlı taşımaya yardımcı olması hem de eşyalarınızı olası darbelerden korumasıdır. Zamandan tasarruf etmek ve eşyaların güvenle taşımasını sağlamak için firmamız da sizlere asansörlü taşıma hizmeti sunmaktadır.Taşımacılık Şirket olarak en iyi yüşk kapasitesine sahip asansörleri tercih ederek her yükseklikteki eve kolay bir şekilde yük asansörleri ile ulaşabiliyor ve eşya taşımacılık hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

AnkaraAltındağ nakliyat olarak taşımacılık sırasında özel kasalı nakliye araçları kullanmaktayız. Altındağ Nakliye şirketleri arasında ön plana çıkan bu özel kasalı araçlarımız sayesinde şehirler arası taşımacılık hizmetlerini sizler için sorunsuz olarak sunuyoruz. Firmamız aynı zamanda uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek hizmet sunar.

Profesyonel ekiplerimiz ve yeni teknolojik ekipmanlarımız sayesinde güvenli ve hızlı taşımacılık ayağınıza kadar gelmeyi başarıyor. Özellikle taşıma sırasında güçlük yaşayan ev hanımlarının işlerini kolaylaştırmak için tüm eşya yerleştirme işlemlerini de firma olarak gerçekleştiriyor ve ufak detayları sizlere bırakıyoruz. Bu sayede ufak bir temizlik ve eşya yerleşiminden sonra evinizi sorunsuz olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygun ücret politikası ve profesyonel hizmet anlayışı için siz de taşımacılık için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz