• Firma hizmet filosu
  • Şirketimize ait hizmet araçları
  • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
  • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
  • asansörle taşınanan eşyalarımız
  • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Ankara'da Evden Eve Nakliye İşlemi

Ankara, Türkiye’nin başkenti olma niteliğine sahip olduğu gibi, aynı zamanda Dünyanın da 40. Büyük şehri olarak bilinmektedir. Yaklaşık olarak 4.466.756 kişilik nüfusuna sahip bu şehir herkesin aklında siyasi bir şehir olarak kalmıştır. Öğrencisiyle, çalışanıyla, siyasisiyle, akademisyeniyle herkes tarafından güçlü bir kariyer sahibidir.

Ankara, en az İstanbul kadar büyük bir şehir olduğundan özellikle ev taşıma, ofis taşıma gibi işlemler oldukça zor ve masraflıdır. Eğer siz de Ankara gibi bir şehirde yaşıyorsanız ve yaşam alanınızı değiştirmek istiyorsanız, hem uygun, hem kaliteli hem de ekonomik hizmet veren Ankara Doganay nakliyat firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Bizlerle çalıştıktan sonra diğer nakliye firmalarından ayrılan özelliklerimizi fark edecek ve bizimle bir daha çalışmak isteyeceksiniz. Ankara nakliye sadece Ankara içerisinde değil, aynı zamanda şehir dışında da sizlere yardımcı olmaktadır.

Ankara Nakliye İle Güvenilir Ofisler Arası Nakliye Hizmeti

Ofisler arası taşımacılık hizmeti Türkiye’nin dört bir tarafında verilmektedir. İş istihkâmı yüksek olan Ankara da hemen hemen her adımda bir ya da iki kişinin ofisine rastlamanız mümkündür. Bu durumda ofisinin yerini değiştirmek isteyen ve bunun için güvenilir bir firmadan yardım almak isteyen insanların sayısı oldukça fazladır

Ankara Doganay nakliye firmamız, ofisler arası taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Bizimle iletişime geçen her ofis sahibi müşterimizin ofisine ekspertiz göndermekteyiz. Eşyalarınız incelendikten sonra bize gelen rapor doğrultusunda, ofisinizin taşınması için gönderdiğimiz ekip tarafından eşyalarınız paketlenmektedir. Araca bindirildikten sonra sizlerden aldığımız adrese teslim edilmektedir.

Ofisler arası taşımacılık hizmetinde emanet aldığımız eşyalarınızın tümü Ankara Doganay nakliye firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Nitekim tarafımızca ekibimizce eşyalarınıza gelen zarardan bir sorumluyuz. Ofisler arası taşımacılık hizmetinin ücreti ve verdiğimiz hizmetin kalitesi doğru orantılıdır. Kötü hizmet veren pek çok firmanın verdiği ücretin yanında verdiğimiz kaliteli hizmetle oldukça makul ücret vermekteyiz.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetini Bizlere Devredin

Yükünüze ortak olmak ve sizlere hizmet vermek bizlerin işi. Eskiden bir evden bir eve taşınırken zorlukla toplanan eşyalar binbir masrafla arabalara doldurup, yeni eve taşınırdı. Hem ev sahibi hem de eşyaları taşıyan kişiler teknolojinin gücünden yararlanamadığı için sorun yaşıyordu.

Artık üstün performanslı taşıma araçları sayesinde evde eve nakliye hizmeti oldukça kolaylaştı. Doganay nakliye firması olarak eşyalarınızı evlerinizde paketliyor, aşağı indiriyor ve araçlara yükleyerek bizlere verdiğiniz adrese teslim ediyoruz. Herşeyden önce tarafımızca eşyalarınıza gelebilecek zararın önüne geçmek ve içinizin rahat olmasını sağlamak için sigorta yapıyoruz. Eğer daireniz apartmanın yüksek katındaysa, merdivenlerden indirirken hasar görmesinin önüne geçmek için asansörlü taşıma araçlarını tercih ediyoruz. Eşyalarınızı aracımızın asansörüne yükleyerek, araca hasarsız şekilde yüklüyoruz.

Ankara’nın Nakliye Şehir İçine ve Şehir Dışına Hizmet Vermektedir

Şehir içine ve şehir dışına hizmet veren Ankara nakliye, Ankara’nın dört bir tarafından gelen talepleri değerlendirmektedir. Başından sonuna kadar her tarafa yetişen firmamız için eşyalarınızı taşıyacağımız mesafe çok da önemli olmamaktadır. Evlerinizden, ofislerinizden, mağazalarınızdan, depolarınızdan, hastane ve arşivlerinizden ve diğer alanlardan alınan eşyalar şehir dışındaki mekânınıza özenle yerleştirilir. Uzak mesafe eşyalarınızın hasar göreceği anlamına gelmemektedir.Nitekim, sigorta özellikle uzak mesafeye gönderilen ve parça eşya taşımacılığı yapan Doganay nakliye firmamız için önem taşımaktadır.

Ambalaj ve Paketleme Nasıl Yapılmaktadır?

Ambalajlama işlemi bilindiği üzere eşyaları taşınma ve yerine teslim etme aşamasında hasarlardan korumaktadır. Nitekim ambalajlama işleminde kullanılan malzemeler eşyanın özelliğine göre metal, cam, kağıt, karton ve plastik olarak değişmektedir. Eşyalarınızı ambalajlarken sizlerin isteklerini de göz önünde bulundurarak, eşyalarınızı hangisinin daha iyi koruyabileceğini düşünüyoruz.

Müşteri Yorumlarımız

Tanıtım Filimimiz

Aşşagıda ki videomuzda Ankara ilçemizde sunduğumuz hizmetin detaylaına dair bilgileri bulacaksınız.

  • Ambalaj ve paketleme hakkında.
  • Derleme ve toplama hakkında.
  • Taşıma ve yükleme hakkınnda.
  • Araç içerisine istif hakkında.

Kalite Ve Güven

Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız daima işin başında sizlere hizmetlerimizin sorunsuz olarak sunulmasını sağlamaktadır.Ankara ilçemizde kalite standartlarının yüksek olarak sunulmasını sağlamaktayız.Firmamızdan alacagınız hizmet doğrultusunda daima memnuniyet ve sizin önceliklerinizin ön planda olacagının güvencesiyle sizlere hizmet etmekteyiz.

Firma Sahibi