• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Ayaş Nakliyat

Ankara Ayaş'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın 55 km batısında yer alan Ayaş, Ankara’nın en güzel ve köklü geçmişi olan ilçelerinden bir tanesidir. Son yıllarda artan nüfusu ile hızlı bir gelişim gösteren Ayaş, günümüzün önemli ilçelerinden bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Ayaş’ta yaşıyorsanız siz de yeni bir eve taşınmak için bir nakliye firmasına ihtiyaç duyacaksınız. Ayaş evden eve nakliyat şirketlerinin Ayaş’ta da hizmet sunmaya başlaması ile beraber artık siz de evinizi taşımaya karar verdiğinizde alanında uzman firmalar ile çalışabileceksiniz. Ankara Ayaş nakliyat olarak bizler de yılların bizlere kazandırdığı tecrübe sayesinde sizler için en iyisini sunmayı başarıyoruz. Özellikle son yıllarda firmamız bünyesine kattığımız teknolojik yenilikler ve alanında uzman personeller sayesinde nasıl bir taşıma hizmetine ihtiyacınız olursa olsun bizi arayarak firmamızdan en iyi taşımacılık hizmetini alabilirsiniz. Ayaş’ın neresinde olursanız olun siz de firmamızdan en iyi hizmeti alabileceksiniz.

Ayaş ev eşyaları

Ayaş evden eve nakliyat profesyonellik isteyen bir iştir. Bu sektörde hizmet sunacak olan firmaların alanında uzman personeller ile çalışması ve işlerini koordineli bir şekilde yapması son derece önemlidir. Ankara Doganay Ayaş nakliyat olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamında koordineli bir şekilde hareket ediyoruz. Özellikle taşıma hizmetlerini sunmaya başlamadan önce uzman personellerimiz ile evinize kadar gelerek detaylı bir inceleme yapmakta ve bu incelemeler sonrasında hangi malzeme ve tekniklerin kullanılacağına karar vermekteyiz. Bu sayede taşıma hizmetlerini daha hızlı sunabilmekteyiz.

Ayaş nakliyat firmaları hizmet sunarken planlamaya çok fazla önem vermezler. Ancak taşımacılıkta en önemli nokta planlamadır. Yapılacak olan planlama ile hem hangi malzemelerin kullanılacağına hem de taşıma işleminin nasıl yapılacağına karar verilir. Bu nedenle firma olarak bizlerde şehirler arası taşımacılık işlemlerinden önce muhakkak detaylı bir inceleme yapmakta ve yapmış olduğumuz bu incelemelerin sonucuna göre de planlama yapmaktayız. Bu planlamanın kusursuz bir şekilde işlemesi için de ekiplerimizi koordine etmekteyiz.

Ayaş ev nakliyatı

Ayaş nakliye şirketlerin de önemli olan bir diğer husus ise ambalajlamadır. Eşyaların zarar görmemesi için ambalajlanması gerekiyor. Her ne kadar siz kendi eşyalarınızı ambalajlasanız da bu ambalajlama yeterli olmayacaktır. Şirketimiz yüksek kalite standartlarına sahip ve darbe emici özelliği olan özel ambalajlama malzemeleri kullanır. Ayrıca kırılma ihtimali olan eşyalarınız için de kasalar kullanılmaktadır. Ayrıca araç içerisine yapılan yüklemede mobilyalar arasında özel darbe emici malzemeler yerleştirilir. Bu sayede eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adresine taşınması sağlanır.

Asansör ile yapılan taşımacılık artık birçok firmanın tercih ettiği bir yöntem. Şirket olarak biz de sizlere asansörlü taşımacılık hizmetini profesyonel ekiplerimiz ile sunuyoruz. Asansörlerle yapılan taşımalar diğer taşımalara göre hem daha hızlı hem de daha güvenlidir. Bu nedenle son yıllarda artık firmalar asansörlü taşımacılık hizmetini tercih etmeye başladılar. Eğer siz de bir nakliye firması ile çalışacaksanız firmanın sahip olduğu tecrübe ve referanslara muhakkak göz atmalısınız. Aksi durumda daha sonrasında pişman olacağınız sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Ayaş evden eve nakliyat hizmeti alırken her zaman en uygun ücretleri talep edersiniz. Eğer uygun fiyatlar sizin için önemliyse siz de Ankara Doganay Ayaş nakliyat olarak bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat politikamız sayesinde almış olduğunuz nakliye hizmetlerinden sonra ödemelerinizi zorlanmadan gerçekleştirebileceksiniz. Üstelik ödemelerinizi yaparken dilerseniz kredi kartı gibi alternatif ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde artık siz de nakliye hizmetlerinden zorlanmadan uygun fiyata yararlanabileceksiniz. Bunun için bizlere bir telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz