• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Ayrancı Nakliyat

Ankara Ayrancı'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı olan Ayrancı, bir semt olarak her geçen gün artan nüfusu ile dikkat çekmeyi başarıyor. Konum olaraksa Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin güneyinde yer almaktadır. Önemli bir konumda bulunmasından dolayı birçok kişi tarafından ziyaret edilen Ayrancı’da aynı zamanda taşımacılık sektörü de her geçen gün arıyor. Gerek şehir için gerekse de şehirler arası taşımacılık alanında yaşanan gelişmelerden sonra birçok şirket Ayrancı’da taşımacılık hizmeti sunmaya başlamıştır. Siz de evinizi taşımaya karar verdiğinizde bu alanda hizmet sunan Ankara Doganay Ayrancı nakliyat firmamızdan yardım alabilirsiniz. Profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız sizin için en iyisini sunmayı başarıyor. Nerede olursanız olun bir telefon ile bizlere kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bizlere ulaştıktan sonra yapmanız gereken taleplerinizi personellerimize iletmek olacaktır. Yapılacak olan planlama ile sizler için en iyisi sunulacaktır.

Ayrancı ev eşyaları

Ayrancı evden eve nakliyat ciddi bir iştir. Bu nedenle taşımacılık hizmeti alacaksanız en iyi firmalar ile çalışmanız gerekiyor. Uygun fiyat uğruna sizi kaliteli hizmet sunamayacak olan firmalar ile çalışmak ileride pişman olmanıza neden olabilir. Tecrübe ve profesyonellik için siz de Ankara Ayrancı nakliyat olarak bizimle çalışmayı tercih etmelisiniz. Sahip olduğumuz profesyonellik sayesinde size en iyisini sunmayı başaracağız.

Nakliye ilk olarak planlama ile başlamaktadır. Planlamanın doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılması nakliye işleminin de kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Bizler de planlama yapmadan önce ilk olarak keşif ekiplerimiz ile evinizi ziyaret etmekte ve taşıma işlemi için nelerin gerektiğine karar vermektedir. Bu kara aşamasında aynı zamanda ekiplerin koordine edilmesi sağlanır. Bu sayede nakliyat firmaları arasında sizlere çok daha hızlı hizmet sunmayı başarabiliyoruz.Ayrancı nakliye söz konusu olduğu zaman deneyim son derece önemlidir. Biz de yıllara varan deneyimlerimiz sayesinde her türlü nakliye işlemi için neler yapmamız gerektiğini önceden belirler ve taşıma sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadan tüm sürecin hızlı ve güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlarız.

Ayrancı ev nakliyatı

Taşımacılıkta aynı zamanda ambalajlama da önemlidir. Özellikle değer verdiğiniz eşyaların başına bir şey gelmemesi için çok iyi bir şekilde paketlenmeleri gerekiyor. Kırılacak eşyalar için özel taşıma kasaları kullanırken mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız için de hem darbeye hem de çizilmeye karşı dayanıklı paketleme malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede eşyalarınız nakliyat aracı içerisine sorunsuz bir şekilde taşınmakta ve gerekli tüm kontrolleri sağlanmaktadır. Ayrıca nakliye sırasında sarsıntıların önüne geçmek ve sıkışma gibi durumlarda darbe etkisini ortadan kaldırmak için özel darbe emici malzemeler ile eşyalarınızın arasını donatıyoruz. Bu da eşyaların zararsız bir şekilde yeni adrese taşınmasını sağlamaktadır.

Son yıllarda gelişen asansör sistemi sayesinde artık taşımacılık hizmetleri asansörler yardımı ile yapılmaktadır. Ankara Bağlum Nakliyat olarak bizler de tüm taşıma işlemlerini asansörler yardımı ile gerçekleştiriyoruz. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun sahip olduğumuz ileri teknoloji asansörler sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde evinizden indirmekte ve evinize çıkartmaktayız.

Ayrancı Evden eve nakliye taşımacılığı aldığınızda ödeyeceğiniz ücretler sizin için önemli olabilir. Firmamız uygun ücret politikası ile sizlere hizmet sunar. Sahip olduğumuz misyon ve vizyon sayesinde siz değerli müşterilerimize her zaman en iyisini sunmayı ve sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz. Bunun için de en uygun fiyatları sizlere sunuyor ve alternatif ödeme yöntemleri ile de ödemelerinizi kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Eğer siz de evinizi taşıyacaksanız ve bu sektörde en iyisini arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz