• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Bağlum Nakliyat Firmaları

Ankara Bağlum'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı olduğu bilinen Bağlum Semti’nin dört büyük mahallesi bulunmaktadır. Son zamanlarda nüfusunun hızla artış gösterdiği tespit edilen bu semt dış göçlere oldukça açıktır. Birkaç yıldır Bağlum da hızla artan nakliye sektörü rekabeti ile pek çok firma kendini göstermek için müşteri çekmeye başladı. Ancak bizler Ankara Doganay Bağlum nakliyat firması olarak kuruluşumuzdan bu yana Bağlum ve çevresine de nakliye hizmeti vermekteyiz. Buna bağlı olarak yöre halkını da nasıl nakliyat hizmeti yapılması gerektiğini de çok iyi biliyoruz. Eğer siz de ev taşımak istiyorsanız ve yükünüzü paylaşabileceğiniz bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Tek başınıza günlerce toparlayacağınız evinizi belli bir plan çerçevesinde hızlı bir şekilde topluyor ve mağduriyetinizi gideriyoruz.

Bağlum ev eşyaları

Ankara Bağlum evden eve nakliyat hizmetini ciddiye almayan hiçbir firma bu sektörde ilerleyemez. En önemlisi de birlikte çalışacak olan ekibin ekip ruhunu oluşturabilmesi ve ortak bir plan çerçevesinde çalışabilmesidir. Nitekim Taşımacılık sektörünün en önemli aşamalarından biri de müşterilerin yaşam alanına uygun plan ve program yapılabilmesidir. Gelişmiş alt yapısından yararlana ve tecrübelerini müşterilerine aktaran Ankara Bağlum nakliyat firmaları olarak eşyalarınızın değer ölçüsünü göz önünde bulundurarak hizmet veriyoruz.

Bağlum evden eve nakliyat sektörünün ilk aşaması planlama diyebilirim. Bizlere ulaşan müşterilerimiz için çoğu firma gibi plan yapmadan harekete geçmiyoruz. Öncelikle evin, eşyaların yapısına göre planlama yapıyor, müşterilerimizi arayarak bilgilendiriyoruz. Müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda planda farklılıklar yapabiliyoruz. Daha sonra toparlanacak eşyaların hangilerinin parçalara ayrılması gerektiğini, hangi ambalajlama malzemelerinin kullanılması gerektiğine karar vermek için evinize ekspertiz hizmeti gönderiyoruz. Ekspertiz veren firmamız bu ekipten aldığı rapor doğrultusunda sigortalama işlemine geçmektedir. Sigorta yapılan eşyalarınızın sağlan kısmına taşıma sırasında ufak çizik, kırık gibi hasarlar gelirse bu durumda sorumlu olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bağlum ev nakliyatı

Evinize gelen ekibimiz ve marangoz arkadaşlarımız eşyaların paketlenmesi için verilen planı uygulamaktadır. Sökülmesi gereken eşyalar marangoz aracılığı ile sökülerek küçültülmektedir. Buna bağlı olarak kaba eşyaların taşınması oldukça kolay olmaktadır. Tüm eşyalarınız paketlenerek yerine bırakılır ve özel şefler tarafından kontrol altına alınır. Daha sonra aşağı indirme planı yapılmaktadır. Bu plan ile diğer ayrıcalıklardan yararlanılıp yararlanılmayacağına karar verilir. Alternatif taşıma yöntemleri arasında yer alan asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde eşyalarınız hasar görmeden ve personel gücü düşürülmeden sağlam kasalı ve kontrollü araçlarımıza yüklenmektedir. Araçtaki eşya dengesi sağlandıktan sonra, araç şoförümüz yeni evinize doğru yola çıkmaktadır. Evinizi boşaltırken değerli eşyalarınızı yanınıza almanızı tavsiye eder ve Bağlum nakliyat şirketi olarak bu eşyalardan sorumlu olmadığımızı bildirmek isteriz.

Yeni evinizin kapılarını dilerseniz biz açabilir, dilerseniz siz açabilirsiniz. Eşyalarınız aracımızda sapasağlam adresinize götürülecektir. Araçtan indirme aşamasında ekibimiz büyük titizlik gösterecektir. Eğer apartman daireniz yüksek kattaysa, yine asansörlü taşıma araçlarıyla yukarı çıkarıyoruz. Sadece dakikalar içerisinde en ağır eşyalarınız bile sağlam bir şekilde balkonunuza bırakılacak ya da pencereden içeri ekibimiz tarafından geçirilecektir. Küçük eşyalar ve kutular sizlerin isteği doğrultusunda boş bir alana bırakılacaktır. Koltuk takımlar, buzdolabı, vitrin vb eşyalar oturma planınıza göre dizilecektir.

Dizim sırasında ya da sonrasında eşyalarda fark edeceğiniz sonradan oluşma hasarlar eşyalarınız sigortalı olduğu için tarafımızca karşılanacaktır. Ankara Doganay Bağlum nakliyat firması Bağlum’da verdiği hızlı ve kaliteli nakliyat hizmetini sizlerden aldığı takdirlere ve iş disiplinine borçludur. Nakliye alanında alınan ücretten çok daha makul bir ücret talep edeceğimizden ve ücreti işe başlamadan konuştuğumuzdan şüpheniz olmamalıdır.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz