• Firma hizmet filosu
  • Şirketimize ait hizmet araçları
  • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
  • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
  • asansörle taşınanan eşyalarımız
  • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Ankara Bahçelievler'de Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’da bulunan Bahçelievler, bu bölgede bulunan en önemli semtlerden bir tanesidir. Gelişmeye açık olan bu semtte aynı zamanda taşımacılık sektörü de her geçen büyümektedir. Yıllardır para biriktirerek satın almış olduğunuz eşyalarınızı taşımanız gerektiği zaman eşyalarınızın zarar görmemesi için en iyi taşıma ekipleri ile çalışmak istersiniz. Bahçelievler’de son yıllarda taşıma sektörünün gelişmesi sayesinde artık siz de aradığınız kaliteli ve güvenilir nakliye ekiplerini daha kolay bulacaksınız. Ankara Doganay Nakliyat olarak bizler de bu sektörde uzun yıllar yer almış ve şunda sizin için Bahçelievler’de en iyisini sunmaktayız. Nerede olursanız olun evinizi taşımaya karar verdiğinizde bizlere ulaşmanız gerekiyor. Bizlere ulaştıktan sonra sizin için hazırlanacak olan ekiplerimiz kısa sürede eşyalarınızı taşıma araçlarına yükleyecek ve taşıma işlemini gerçekleştireceklerdir. Ayrıca taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için de eşyalar arasında özel malzemeler konularak darbelerin önüne geçilecektir.

Evinizi taşımaya karar verdiğinizde ilk olarak doğru firmaları belirlemeniz gerekiyor. Günümüzde evden eve nakliye hizmeti sunan onlarca firma olsa da bu firmaların hepsi size istediğiniz kalitede bir taşıma hizmeti sunamayabilir. Bu nedenle yapmanız gereken titiz bir araştırma ile bu sektörde size en iyisini sunacak olan firmaları belirlemektir. Ankara Doganay Nakliyat olarak bizler, şimdiye kadar sayısız müşteriye hizmet sunmuş olan bir firma olarak taşıma sektörünün her alanında sizlere en iyisini sunmayı başarıyoruz. Taşıma hizmetlerinde profesyonel ekipler ile çalışarak taşımanın kusursuz ve hızlı olmasını sağlamaktayız.

Doğru firmalar ile çalışmaya karar verdiyseniz nakliyat firması ilk olarak bir planlama yapacaktır. Planlama aslında bu işin en önemli kısmını teşkil eder. Çünkü taşımada kullanılacak personel sayısı, malzemeler, ekiplerin koordine edilmesi ve diğer tüm işlemlere planlama aşamasında karar verilir. Daha sonrasında planlamadan sorumlu olan bir şef taşıma günü işleyişin kusursuz olması için ekipleri koordine eder. Firma olarak bizler de bu hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunmayı başarıyoruz.

Taşıma sırasında önemli olan bir diğer konu ise eşyaların ambalajlanmasıdır. Birçok firma eşyaları ambalajlamayı müşterilerine bırakırken şirket olarak biz ise ambalajlama işini kendimiz yapıyoruz. Ambalajlama içinse sizlere özel personeller ile hizmet sunmaktayız. Kırılacak olan eşyalarınız belirlendikten sonra bu eşyaların taşıma sırasında kırılmaması için eşyalar özel kasalar içine yerleştirilir. Bu sayede eşyaların hem araca yüklenmesi hem de araç içerisinde taşınması sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaz.

Taşımacılık sektöründe önemli olan bir diğer husus taşımanın ne şekilde yapıldığıdır. Eskiden eşyalar genel olarak merdivenlerden taşınırken artık eşya taşıma için geliştirilmiş olan özel asansörler kullanılır. Ancak bu asansörleri kullanmayan firmaların sayısı da bir hayli fazla. Tercih ettiğiniz firmanın muhakkak yük asansörleri kullandığından emin olmalısınız. Aksi durumda uzun yılların birikimi olan eşyalarınız taşıma sırasında büyük hasarlar alabilir. Eğer firma sigortalı olarak hizmet sunmuyorsa bu da mağdur olmanıza neden olabilir.

Nakliyat firmaları nakliye için özel eşya taşıma araçları kullanırlar. Bu araçların kasaları ise özel olarak imal edilir. Firmamızda da bu tarz özel kasalara sahip olan nakliye araçları bulunmaktadır. Bu araçlar sayesinde evden eve nakliyat hizmetlerinde sizin için en iyisini yapabiliyoruz. Özellikle şehirler arası taşımacılıkta bu araçlar sayesinde eşyalarınızın kazasız bir şekilde yeni adresine ulaştırılması sağlanmaktadır.

Alacağınız nakliye hizmetleri sonrasında ne kadar bir ücret ödeyeceğinizi merak edebilirsiniz. Ankara Doganay Nakliyat sizin için en uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. Aldığınız hizmetlerden sonra bütçenize uygun bir ödeme planı çıkartılarak ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz sağlanır. Kısacası taşımacılık alanında en iyi firmalar ile çalışmak isterseniz siz de bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumlarımız

Tanıtım Filimimiz

Bahçelievler semtinde nakliye ile ilğili tanıtım filiminde aşşağıda sıralanan hizmetlerimizin bilgilerini bulacaksınız

  • Asansörlü nakliye hakkında.
  • Evden eve taşıma hakkında.
  • Yükleme ve boşaltma hakkınnda.
  • Paketleme ve ambalaj hakkında.
  • Ofis ve büro taşıma hakkında.

Bize Güvenin..

Her açıdan Bahçelievler semtimizde kalite ve güven cercevesinde insanlarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.Semtimizde Avrupa standartlarında hizmetler sunarak daima müşterilerimizin tercihlerine tekrar tekrar nail olmanın gayreti içerisndeyiz. Bahçelievler da nakliyat hizmetini geliştrimek ve insanlarımıza en uzman kadromuzla hizmet etmek için burdayız ve gece gündüz durmadan çalışmaktayız.

Firma Sahibi