• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Bala Nakliyat Firmaları

Ankara Bala'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bala ev eşyaları

Ankara’nın doğusunda bulunan Bala, Ankara’nın merkezinde 78 km uzakta bulunmaktadır. Mustafa Kemal Atatürk, Bala milletvekilidir. Son yıllarda büyük bir gelişim gösteren Bala’ya birçok yerden göç gelmektedir.Ankara Bala’da oturuyorsanız ve evinizi taşımanız gerekiyorsa artık siz de “Hangi firmaları seçmeliyim?” diye düşünmeyeceksiniz. Taşıma sektöründe hizmet sunan firmamız şimdiye kadar sayısız müşteriye nakliye alanında hizmet sunarak her zaman en iyisini elde etmeyi başarmıştır. Siz de alacağınız hizmetlerden memnun kalmayı istiyorsanız Ankara Doganay Bala Nakliyat olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz sayesinde alacağınız hizmetler son derece kaliteli ve kusursuz olacaktır. Özellikle özel malzemeler ve ekipmanlar ile yapacağımız taşıma işlemleri sayesinde eşyalarınızın en ufak bir zarar dahi görmesi engellenecektir. Ayrıca mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız için sizlere söküm ve montaj hizmeti sunmaktayız. Siz de uygun ücret karşılığında kaliteli ve profesyonel anlayışlı bir taşıma hizmeti almak isterseniz telefon numaralarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bala Evden eve nakliyat hizmetin sunulurken belirli aşamalara dikkat edilmesi gerekir. Bunlar arasında en önemlisi taşıma işinin planlanmasıdır. Günümüzde firmalar müşterilerine çok daha hızlı sunmak ve aynı anda daha fazla müşteriye ulaşabilmek için ne yazık ki işin planlama kısmına çok fazla önem vermiyorlar ya da planlama işini çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Bu da istenmeyen sorunların oluşmasına neden oluyor. Ankara Bala nakliyat olarak bizler ise planlama konusunda sizlere Ankara’daki en iyi hizmeti sunmayı başarıyoruz.

Bala ev nakliyatı

Şirket olarak sadece işin planlama kısmında sizlere en iyisini sunmuyor aynı zaman ambalajlama söz konusu olduğunda da alanında uzman personellerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Günümüzde firmaların büyük bir kısmı ambalajlama yapmamakta ya da ambalajlama yaparken yeteri kadar kaliteli olmayan malzemeler kullanmaktadırlar. Avrupa genelinde kullanılan özel ambalaj paketleri sayesinde eşyalarınızın güvenle taşınması için gerekli paketleme işlemlerini kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca kırılması söz konusu eşyalarınız varsa bu eşyalar için de özel kasalar kullanılmaktadır. Bu da eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesini engeller.

Taşımacılık alanında dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir diğeri ise taşıma sırasında hangi yöntemlerin kullanıldığıdır. Firma olarak taşıma işlemlerini özel yük asansörleri ile gerçekleştiriyoruz. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun özel olarak üretilmiş olan bu yük asansörleri sayesinde tüm eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye araçlarına ulaştırılmaktadır. Ayrıca yeni adresinize gidildiği zaman eşyalarınız yine yük asansörleri ile evinize çıkartılarak yerleştirilmektedir. Kısacası firmamız şehirler arası taşımacılık hizmetinde kullanmış olduğu yük asansörleri sayesinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Nakliyat söz konusu olduğunda taşıma sırasında kullanılacak olan araçların türü de önemlidir. Eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun geniş araç filomuz sayesinde her uzunlukta ve genişlikte yük taşıma aracını firmamız bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede Bala evden eve nakliye işlemlerinde ikincil bir araca ihtiyaç duyulmadan nakliye işlemleri tek bir araç ile gerçekleştirilir.

Bala Nakliye hizmetlerinde merak edilen konulardan bir diğeri nakliye ücretleridir. Fiyat olarak size en iyisini sunmayı başarıyoruz. Özellikle rakip firmalara göre çok daha uygun fiyatlarımız sayesinde sizlere ücret konusunda büyük kolaylıklar sağlamakta ve sağladığımız bu kolaylık sayesinde de ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektesiniz. Eğer siz de şehirler arası taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız ve bunun için de en uygun fiyatları arıyorsanız yapmanız gereken bizlere bir telefon ile ulaşmak olacaktır. Bu sayede aradığınız uygun fiyat ve kaliteli hizmetlerden yararlanmış olacaksınız.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz