• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Balgat Nakliyat Firmaları

Ankara Balgat'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Balgat, Ankara’da Konya yolu üzerinde bulunan Türkocağı Caddesi ve İnönü Bulvarı arasında kalan bir semttir. Ankara Doganay Balgat Nakliyat olarak önceliğimiz sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin bizden memnun kalmasını sağlamaktır. Bunun için de deneyimli ve alanında uzman personellerimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Sahip olduğumuz ekipmanlar sayesinde de evinizdeki tüm eşyaları koordineli bir çalışma ile nakliye araçlarına yüklemekteyiz. Yükleme sırasında ekiplerimiz son derece dikkatli bir şekilde hareket ettiği için herhangi bir sorunla karşılaşmadan nakliye işlemi tamamlanır. Ayrıca yeni adresinize gidildiği zaman aynı şekilde eşyalarınız titiz bir şekilde evinize çıkartılarak yerleştirilir. Kısacası firma olarak bakliye alanında sizler için en iyi hizmeti sunmakta ve en uygun fiyatlar ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Her türlü taşıma işlemi için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Balgat ev eşyaları

Ev taşımak ciddiyet isteyen bir iştir. Eğer evinizi taşımaya karar verdiyseniz öncelikle doğru firmalar ile çalışmanız gerekiyor. Ankara Balgat evden eve nakliyat olarak bizler uzun yılların tecrübesi sayesinde ev taşımanın her alanında sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Nerede olursanız olun eğer evinizin taşınması gerekiyorsa bunun için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Sunmuş olduğumuz şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde sizler için en iyisini sunuyoruz.

Evinizi taşımak için bizimle çalışmaya karar verdiğinizde öncelikle uzman olan personellerimiz belirtiğiniz noktadaki evinize kadar gelecek ve evde bulunan eşyalarınız için bir keşif yapacaklardır. Bu keşiflerin yapılmasındaki en önemli unsur ise hem kullanılacak olan malzemelere karar vermek hem de ekiplerin nasıl koordine edileceğini belirlemektir. Bu sayede taşıma işleminin daha doğru ve hızlı yapılması sağlanır.

Balgat ev nakliyatı

Balgat Nakliye sırasında en büyük zararı eşyalar görür. Eşyaların zarar görmesini engellemek için de özel ambalajlama teknikleri kullanılır. Evden eve nakliye hizmeti sunduğumuz müşterilerimiz için ambalajlama işlemini firma personellerimiz gerçekleştirmektedir. Firmamız tarafından kullanılan A sınıfı ambalajlama malzemeleri ile mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız titiz bir şekilde paketlenir. Ayrıca kırılma riski olan beyaz eşyalarınız varsa yine bunlar için de özel kırılmaz ve dayanıklı kasalar tercih edilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınması sağlanır.

Paketleme sırasında sadece eşyaların taşınması önemli değildir. Aynı zamanda eşyaların nakliye araçlarına nasıl yüklendiği de yine önemli noktalardan bir tanesidir.Yükleme işlemlerini özel yük asansörleri ile yapmaktayız. Asansör sistemi sayesinde eşyalarınız hiçbir zarar görmeden nakliye araçlarına yüklenir. Balgat Nakliye firmaları artık asansörlü taşımacılık hizmeti sunsalar da günümüzde halen eski yöntem taşıma hizmeti sunan firmalar bulunuyor. Firmamız ise eski yöntemlerden tamamen farklı olarak teknolojik ve yenilikçi yöntemleri belirleyerek sizlere hizmet sunmaktadır.

Şirket olarak taşıma işlemlerinde sizlere en iyi taşıma araçlarını sunuyoruz. Taşıma işlemini tek seferde gerçekleştirebilmemiz için yapacağımız keşiflerden sonra uygun büyüklükteki aracı belirliyor ve bu araç ile taşıma işlemini yapıyoruz. Bu sayede ikinci bir araca ihtiyaç duyulmadığı için hem taşıma işlemi tek seferde gerçekleşir hem de yüksek fiyat içeren faturalar karşınıza çıkmaz.

Bir taşıma işleminden yararlandığınızda ödeyeceğiniz ücret son derece önemlidir. Kimi zaman çok uzak mesafeler gidecek olmanız ödeyeceğiniz ücretin de oldukça yüksek olmasına neden olacaktır. Ancak Balgat evden eve Nakliyat olarak sizler için her zaman en uygun fiyatları sunmaya devam ediyoruz. Ne kadar uzun mesafeler arası taşıma yapılacak olursa olsun sizin için en uygun fiyatları belirliyor ve alternatif ödeme yöntemlerimiz ile de ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz