• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Bilkent Nakliyat

Ankara Bilkent'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bilkent, Ankara’nın Bilkent Üniversitesi’nin bulunduğu alanda yer alan bir semttir. Özellikle üniversitenin büyümesi ile beraber Bilkent, semt olarak da birçok göç almaktadır. Ankara Doganay Bilkent Nakliyat olarak bizler de artan bu talebe karşılık vermek için Bilkent’te nakliye hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel hizmetlerimiz ile Bilkent’te yaşayan ve evini taşımak isteyen herkese en iyisini sunmayı başarıyoruz. Profesyonel hizmetlerimiz ile nerede olursanız olun sizlerde bizlere her an ulaşabilir ve nakliye isteklerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Uzman kadrolarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile nakliye alanında rakip firmalara göre size çok daha iyisini sunabiliyoruz. Nerede olursanız olun, evinizde ne kadar eşya olursa olsun siz de bizleri arayabilirsiniz. Personellerimiz gerekli ekipmanlar ile en kısa sürede yanınıza gelecek ve evinizi taşıyacaklardır.

Bilkent ev eşyaları

Evin taşınması için ilk olarak planlamanın yapılması gerekir. Planlama aslında bu işin en önemli kısımlarından bir tanesi. Özellikle eşyalarınız çok fazlaysa ve uzun bir yolculuk yapılacaksa hem eşyalarınızın zarar görmemesi hem de sürecin daha hızlı ilerleyebilmesi için planlama yapılması gerekiyor. Bilkent evden eve Nakliyat olarak bizler de bu konuda en iyi ekipler ile planlamamızı yaparak sizlere hizmet sunuyoruz. Planlama yapılacağı zaman ilk olarak eşyalarınızın durumu ve miktarı hakkında bilgi alınmaktadır. Alınan bu bilgiler çerçevesinde hem kullanılacak olan malzemeler hem de personel sayısı belirlenir. Ayrıca taşımadan görevli olan şefler ekipleri görevlendirerek bu ekiplerin koordine bir şekilde çalışmasından sorumlu olur. Bu da taşıma sürecinin daha hızlı ve sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Bilkent nakliyat hizmeti sunan firmalar genel olarak paketleme yapmaz ya da yapacakları zaman kalitesini kaybetmiş olan ambalajlama malzemeleri kullanırlar. Ambalajlama aslında eşyaların taşıma sürecinde zarar görmemesi için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Özellikle şehirler arası taşımada eşyaların zarar görmesini engellemek için ambalajlamanın çok iyi ve kaliteli malzemeler ile yapılması gerekmektedir. Buna dikkat edildiği zaman en ufak bir sorun dahi çıkmadan nakliye işlemi gerçekleştirilir.

Bilkent ev nakliyatı

Bilkent Evden eve nakliye sektöründe artık özel yük taşıma asansörleri tercih ediliyor. Her firmanın kendine ait bir yük taşıma asansörü olsa da kimi zaman asansörlerin yüksek katlara çıkamaması gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Şirket olarak bizler ise en iyi yük asansörlerini tercih ederek sizlere hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde evinizin kaçıncı katta olduğuna bakılmaksızın yük taşıma asansörleri ile eşyalarınız nakliye araçlarına güvenli bir şekilde indirilir. Siz de nakliyat firması tercih ederken asansör kullanan firmalar ile çalışmaya önem vermelisiniz.

Bilkent Nakliye firmaları eşya taşınması için özel araçlar kullanmalıdır. Bu sayede eşyaların zarar görmesi önlenmiş olur. Firmamızda birden fazla nakliye aracı bulunmaktadır. Araç filomuzun geniş olması sayesinde taşınacak olan eşyalarınızın miktarına göre en iyi nakliye araçları belirlenir ve bu sayede eşyalarınız tek seferde güvenle taşınır. Ayrıca eşyalarınızı araçlara yerleştiren personellerimiz taşıma sırsında eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için özel darbe emici malzemeler kullanmaktadırlar. Mobilya ve beyaz eşyalar arasına yerleştirilen bu malzemeler sayesinde eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Taşımacılık sektöründe önemli olan alacağınız hizmetlerin kalitesi ve buna bağlı olarak da ödeyeceğiniz ücretlerdir. Fiyat konusunda birçok firma size yardımcı olmazken Ankara Bilkent Nakliye olarak bizler ise ücret konusunda sizler için en iyisini sunuyoruz. Özellikle alternatif ödeme yöntemleri ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu da kaliteli nakliye hizmetlerinden daha ucuza yararlanmanızı sağlamaktadır.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz