• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Boğaziçi Nakliyat

Ankara Boğaziçi'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara Boğaziçi semti, sakin bir yaşamın adresi olmaya devam ediyor. Şehir yoğunluğu ve yoğun stres düşünüldüğü zaman, böylesine sakin mahallelere duyulan ilgi gün geçtikçe daha da artıyor. Ülkemizde evden eve nakliye hizmetinin en yoğun olduğu şehirlerden biri olan Ankara, özellikle son yıllarda içerisinde bu konuda çok büyük aşamalar kaydetti. Çok özel semtler ve kentsel dönüşüm projelerinin desteklediği inşaat çalışmaları, evden eve nakliyat hizmetlerini hızlandıran en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Taşımacılık şirketi olarak hizmet veren çok sayıda firmanın yanı sıra, Ankara Doganay Boğaziçi Nakliyat, uzman ekip ve kaliteli çalışma metotları ile her zaman yanınızda olmaya hazır.

Boğaziçi ev eşyaları

Asansör taşımacılığı konusunda kullandığı araç ve teçhizatlar oldukça donanımlı olan firma, hem zamandan kazanmanız hem de uygun ücret koşullarından yararlanmanız için size özel fırsatlar hazırlamaya devam ediyor. Şehirlerarası taşıma konusunda oldukça önemli işler başaran firma, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalara gerçekten çok büyük önem veriyor.Ankara Boğaziçi Nakliye konusunda en gelişmiş yöntemleri kullanmaktan çekinmeyen firma, planlı programlı çalışmaya sahasına kalifiye elemanları ile destek veriyor. Modern yöntem kullanma konusunda da oldukça iddialı olan firmanın, aynı zamanda araç kalitesi de gerçekten göz dolduran bir gelişim olarak farkını ortaya koymakta. Oldukça disiplinli eleman kadrosunun yanı sıra, çalışma yol ve yöntemleri ile de farkını ortaya koyan firmanın, planlı ve programlı çalışma sonucunda eşyalarınızı güvenle taşıdığını belirtmek gerek.

Belli bir plan dâhilinde hareket etmek, bütün hizmet sektörleri çalışmalarında önemli bir yer tutmakta. Hele ki konu, evden eve nakliye gibi çok önemli bir konu ise tertipli ve düzenli çalışmanın önemini çok daha iyi kavramak gerek. Yıllardan beri gelişimi en iyi şekilde yorumlayıp nakliye sektörüne verdiği hizmetle farkını ortaya koyan Ankara Boğaziçi Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda en iyi hizmetleri ayağınıza getirmeye aday. Taşımacılık konusundaki uzman çalışmalarını belli bir program dâhilinde gerçekleştiren firma, en kaliteli hizmetleri uygun fiyat koşullarıyla da önünüze getirmeye devam ediyor. Keşif görevi ile başlayan süreçte, düzenli ambalaj, taşımacılığın temel unsurlarından biri. Kırılmaya müsait veya deforme olması muhtemel eşyaların, düzenli ve sağlam bir şekilde ambalajı bütün riskleri ortadan kaldırabilir.

Boğaziçi ev nakliyatı

Daha önceden yaptığı çalışmalarla tecrübe kazanmış deneyimli ekip, ambalaj konusunda da hünerlerini gösterip, size güven verecek. Asansör taşımacılığı konusundaki çalışmalarıyla da teknolojiyi en iyi şekilde kullanan firma, kısa süre içerisinde sorunsuz bir taşımacılık hizmetini size vermeye devam edecek. Kat yüksekliği hiç problem olmadan mevcut gelişmiş sistemlerle taşınma girişimi, gerçekten sizin için de ideal bir yöntem olarak farkını ortaya koyacak.

Şehirlerarası taşıma konusunda yaptığı çalışmalarla da ön planda olan Ankara Boğaziçi evden eve nakliyat, verdiği kaliteli hizmet ve modern anlayışla birlikte kendi hizmet sektöründe farkını ortaya koymaya devam ediyor. Bunu kaliteli araçlarıyla destekleyen firma, uzman elemanlarının istif konusundaki kabiliyetli çalışmalarıyla da farkını göstermekte. Mesafe ne kadar uzun olursa olsun düzenli yüklenmiş eşyaların, modern istif çalışmaları sayesinde, en ufak bir deformasyona dahi uğramadığını gözlemlemekteyiz. Aslında evi taşınacak insanların hizmet olarak beklediği en önemli konular arasında, eşyaların güvenliği gelmekte. Garantili sistemle birlikte ekspertizin belirlediği eşya fiyatları, firmanın size taahhüt ettiği garanti sistemini temsil ediyor.

Arabaya yüklerken en gelişmiş teknikleri kullanan firmanın, eşyaları eve taşırken de gelişmiş asansör sistemi ile birlikte en kaliteli hizmeti ayağınıza getireceğini unutmayın.Boğaziçi evden eve nakliyat sektörünün son yıllar içerisinde kaydettiği aşama, hem teknikler hem de kullanılan araçlarla destekleniyor. Elbette ki buna personelin eğitimi ve işe olan yaklaşımını da dâhil etmek gerek. Güler yüzlü yaklaşımı profesyonel iş anlayışı ve eşyalara korumacı girişimiyle bilinen firmanın, bütün elemanları memnuniyet duyacağınız bir hizmeti uygun ücretlerle birlikte önünüze getiriyor. Talep ettiğiniz bu hizmeti almaktan kesinlikle pişman olmayacaksınız.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz