• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Çamlıdere Nakliyat Firmaları

Ankara Çamlıdere'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Çamlıdere, Ankara’nın kuzeybatısında yer alan ilçelerinden bir tanesidir. İlerleyen zaman ile beraber Çamlıdere’de nakliye hizmeti her geçen gün gelişmeyi başarmış ve günümüzde burada bulunan en büyük sektörlerden bir tanesi haline gelmiştir. Ankara Doganay Çamlıdere Nakliyat olarak biz de bu sektör içerisinde yer alarak siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmayı başarıyoruz. Özellikle son yıllarda yapmış olduğumuz yenilikler ile hizmet kalitemizi daha da artırmayı başararak size en iyisini sunuyoruz.

Çamlıdere ev eşyaları

Yıllarca büyük yatırımlar yaparak satın almış olduğunuz eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bunun için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Firma olarak nerede olursanız olun anında size ulaşacak ve aradığınız kaliteli hizmet politikasını uygulayacağız. Özellikle deneyimli ekiplerimiz sayesinde planlı bir şekilde eşyalarınızı taşıyacak ve sizlere en uygun fiyatları sunacağız. Evinizi taşımanız gerektiğinde siz de hemen bizleri arayabilirsiniz. Personellerimiz en kısa sürede bulunduğunuz noktaya gelerek evinizin taşınması için gerekli incelemeleri yapacak ve planlama yapıldıktan sonrada söz verilen zamanda eşyalarınız personellerimiz tarafından taşınacaktır.

Çamlıdere evden eve nakliye, son yıllarda en çok gelişim gösteren sektörlerden bir tanesidir. Özellikle teknolojik alanda yaşanan gelişmeler ile beraber nakliye sektörü de kendisini geliştirmeyi başarmakta ve bu sayede müşterilere daha iyi hizmet sunulmaktadır. Taşımacılık şirketi olarak bizler de nakliye alanında sizlere en iyisini sunabiliyoruz. Eşyalarınızı taşımaya karar verdiğinizde size en iyisini sunacak olan firmalar arıyorsanız bunun için bizlerden yardım almanız yeterli olacaktır. Ankara Çamlıdere nakliyat olarak uzun yıllara varan deneyimlerimiz sayesinde evinizi güvenli bir şekilde taşıyabiliyoruz.

Çamlıdere ev nakliyatı

Çamlıdere Nakliye firmaları sundukları hizmetlerde genelde planlama yapmazlar. Ancak firma olarak bizler ise planlamaya her şeyden daha fazla önem veriyoruz. Bizleri tercih ettiğinizde ekiplerimiz evinize kadar gelerek gerekli incelemeleri yapmaktadır. İncelemeler yapıldıktan sonra evinizi ne şekilde taşıyacağımıza ve taşıma sırasında hangi malzemeleri kullanacağımıza karar veririz. Tüm bu kararları uzman ekiplerimiz ile birlikte verdiğimiz için de herhangi bir sorun oluşmadan taşıma işlemini tamamlayabilmekteyiz.

Çamlıdere evden eve nakliyat, profesyonel ekipler tarafından sunulması gereken bir hizmettir. Bu bilinçle hareket eden firmamız sizlere alanında uzman ekipler ile hizmet sunar. Bu kapsamda da ilk olarak eşyalarınız dikkatli bir şekilde sökülmekte ve ambalajlama ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir. Yapılan paketleme işlemlerinden sonra aynı zamanda kırılacak olan eşyalarınız da yine özel ekipler tarafından kırılmaz kutular içerisine yerleştirilmektedir. Yeni evinize ulaştığımızda ise eşyalarınız kategorilerine göre ait oldukları yerlere yerleştirilir. Ayrıca sökümü yapılan beyaz eşya ve mobilyalarınız tekrar birleştirilir ve kullanıma hazır hale getirilir.

Eşya taşıma sırasında birçok farklı malzeme kullanılmaktadır. Asansör, bunlar arasında en önemlisidir.Ankara Çamlıdere nakliyat olarak asansörlü taşımacılığı tercih ediyor ve en iyi teknolojileri kullanarak eşyalarınızın taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Şehirler arası taşımacılık alanında uzman olan ekiplerimiz eşyalarınızı araç içerisine yerleştirirken son derece dikkatli hareket etmekte ve sorunsuz bir şekilde eşyaların yerleşimi yapılmaktadır. Ayrıca taşıma sırasında eşyalarda hasar oluşmaması için de yine nakliyat için özel olarak üretilmiş olan darbe emici süngerler eşyalarınız arasına yerleştirilir.

Taşımacılık alanında en çok merak edilen konulardan bir diğer ödenecek olan ücretlerdir. Fiyat politikası olarak birçok firmaya göre sizlere çok daha uygununu sunmayı başarıyoruz. Özellikle uygun ücret politikamız sayesinde nakliye hizmetlerinden kolayca bütçenizi zorlamadan yararlanabiliyorsunuz. Eviniz nerede olursa olsun nakliye hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız siz de hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz