• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Çankaya Nakliyat Firmaları

Ankara Çankaya'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Çankaya, Ankara’ya bağlı olan bir ilçedir. Ankara’nın ortasında bulunan bu ilçe özellikle son yıllarda büyük bir gelişim göstermiştir. Hızla büyümekte olan Çankaya’da biz de sizler için nakliye hizmetleri sunmaktayız. Özellikle son yıllarda nakliye sektörünün gelişmeye başlaması ile beraber artık birçok firma bu alana Çankaya’da hizmet sunmaya başladı. Ankara Doganay Çankaya Nakliyat olarak bizler de Çankaya’da sizlere nakliyat hizmeti veriyoruz. Evinizin taşınması için işini ciddiye alan firmalar ile çalışmak isterseniz.

Çankaya ev eşyaları

Biz de firma olarak bu tecrübemiz sayesinde size en iyisini sunuyoruz. Özellikle profesyonel hizmet anlayışımız ile her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve bu sayede kalitemizden ödün vermeden taşıma sektörünün her alanında sizlere kaliteli bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Her geçen gün büyüyen yapımız ile alt yapımızı geliştirmekte ve profesyonel ekipler ile çalışmayı tercih etmekteyiz. Hizmet kalitemizden ödün vermeden sunduğumuz taşıma hizmetlerinde eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırmaktayız. Kaliteli hizmetlerimizin yanı sıra uygun fiyatlarımız ile de sizlere her türlü desteği yapıyoruz. Evinizin taşınacaksa ve profesyonel bir taşıma firmasına ihtiyacınız varsa bir telefon açarak siz de bizlere ulaşabilirsiniz.

Çankaya evden eve nakliyat, her geçen yıl gelişim göstermeyi başaran sektörlerden bir tanesidir. Yıllara varan deneyimlerimiz sayesinde bu sektörde yer alan firmalara göre kendimizi daha fazla geliştirerek taşımacılık sektörünün her alanında sizlere en iyisini sunabiliyoruz. Evinizi taşımaya karar verdiğinizde bu sektörde yer alan nakliye firmaları arasından en iyileri ile çalışmak isterseniz bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çankaya ev nakliyatı

Çankaya Nakliyat işlemi yapılacağı zaman dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunuyor. Taşıma sürecinin planlanması da bunlardan bir tanesi. Eşyaların zarar görmeden taşınması için planlamanın muhakkak yapılması gerekiyor. Bu aynı zamanda eşyaların daha hızlı taşınmasını da sağlayacaktır. Ankara Çankaya Nakliyat olarak bizler de bu konuda size en iyisini sunmayı başarıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz zaman personellerimiz öncelikle sizin için planlama yapmaktadır. Yapılan bu planlama sayesinde eşyalarınızın hangi sırayla ne şekilde taşınacağına karar verilir. Yapılan bu planlama sayesinde de eşyalarınız personellerimiz tarafından hızlı ve sorunsuz bir şekilde yeni evinize kadar taşınmaktadır.

Çankaya evdn eve nakliye yapılırken firma olarak öncelikle eşyalarınızın paketlenmesini yapıyoruz. Paketleme eşyaların taşıma sürecinde en önemli işlemlerden bir tanesidir. Eşyaların taşıma süreci boyunca yolda zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Evden eve nakliye hizmetlerinde biz de bunun için sizlere en iyi paketleme hizmetini sunuyoruz. Özellikle paketlemede uzman olan personellerimiz eşyalarınızın ambalajlanmasını yapmaktadır. Şirket olarak yapmış olduğumuz paketleme ile şehirler arası taşımacılıkta en iyi taşıma hizmetini sizlere sunabiliyoruz.

Taşımacılık sektörü her geçen yıl gelişen bir sektördür. Bu gelişim sayesinde artık firmalar asansör ile taşımacılık hizmeti sunuyorlar. Siz de firma olarak bizlerden alacağınız hizmetlerde bizlerden asansörlü taşımacılık hizmeti alacaksınız. Sunacağımız asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde de eşyalarınızı normalden daha hızlı bir şekilde evinize taşıyacağız.

Ankara Çankaya Nakliyat olarak evden eve taşıma hizmetlerinde geniş araç filomuz ile sizlere özel taşıma araçları ile hizmet sunuyoruz. Eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun sahip olduğumuz özel nakliye araçları ile eşyalarınızı tek seferde taşıyabilmekteyiz.Nakliye fiyat konusunda da sizlere yardımcı olan firmamız özellikle rakip firmalara göre en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. Firmamızdan evden eve taşımacılık hizmeti aldığınızda en uygun ücret politikamızdan yararlanacaksınız. Alternatif ödeme yöntemlerimiz ve düşük ücretlerimiz sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteli bir nakliye hizmeti almış olacaksınız.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz