• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Cebeci Nakliyat Firmaları

Ankara Cebeci'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Cebeci, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı olan semtlerden bir tanesidir. Topraklık, Gündoğu gibi mahalleler ile çevrilirdir. Geniş bir alan üzerine kurulu olan Cebeci Ankara’nın önemli noktalarından birisinde bulunduğu için her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Burada aynı zamanda nakliye sektörü de hızlı bir şekilde gelişiyor. Ankara Doganay Cebeci Nakliyat olarak bizlerde bu gelişime ayak uydurarak Cebeci’de bulunanlara kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmeti sumaktayız. Ankara’nın neresinde olursanız olun nakliye hizmetlerinden yararlanmak için profesyonel ekipler arıyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Cebeci ev eşyaları

Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz sayesinde size güvenilir bir nakliye hizmeti sunacağız. Özellikle uzman ekiplerimiz ve her açıdan yetkin olan ekipmanlarımız ile eşyalarınız sizlere belirtilen süreler içerisinde araçlara yüklenmekte ve yeni adresine teslime dilmektedir. Profesyonel ve yenilikçi anlayış ile hareket eden firmamız sayesinde artık eşyalarınızı güvenle taşımak sizin için de oldukça kolay olacak. Bunun için bize ulaşmanız ve personellerimize gerekli bilgileri vermeniz yeterli olacaktır.

Ankara Cebeci Nakliyat, evden eve nakliye hizmetlerinde sizlere profesyonel ekipleri ile hizmet sunmaktadır. Benimsemiş olduğumuz profesyonel taşımacılık hizmeti sayesinde evinizi taşırken alanında uzman ekipleri kullanmakta ve taşıma sürecinin sorunsuz ilerleyebilmesi için planlama yapmaktayız. Özellikle uzman ekiplerimiz tarafından yapılan planlama sayesinde nakliye ekipleri koordine edilir ve bu sayede taşıma işlemi diğer firmalara göre daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca taşıma planı yapılırken eşyalarınızın ambalajlanması ve taşınması için gerekli olan malzemelere de karar verilir. Bu da tüm sürecin sorunsuz olarak ilerlemesini sağlar.

Cebeci ev nakliyatı

Cebeci Nakliyat işlemi ilk olarak paketleme ile başlar. Eşyalarınızın güvenle taşınabilmesi ve taşıma sırasında zarar görmemesi için ambalajlamanın çok iyi bir şekilde yapılması gerekiyor. Bunun için de sizlere ambalajlama alanında özel olarak hizmet sunan personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz mobilya ve beyaz eşyalarınızı söktükten sonra bu eşyaları dikkatli bir şekilde ambalajlamaktadır. Ayrıca kırılma ihtimali olan eşyalarınız varsa yine bu eşyalarınız için de kırılmayı önleyecek olan özel kasalar kullanılır. Bu kasalar sayesinde kırılacak olan eşyalarınız taşıma sırasında kesinlikle kırılmaz. Eğer siz de taşımacılık alanında hizmet alacaksanız ve alanında en iyi firmalar ile çalışmak istiyorsanız bunun için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Taşıma yapacak olan şirketler, taşıma işlemini genel olarak asansör yardımı ile gerçekleştirirler. Firmamızda teknolojik yeniliklere ayak uydurmayı başararak sizlere asansör yardımı ile taşıma hizmeti sunar. Evinizin bulunduğu kat ne kadar yüksekte olursa olsun tüm eşyalarınız kısa sürede yük taşıma asansörleri ile nakliye araçlarına yüklenir. Ayrıca eşyalarınız asansörlere dikkatli bir şekilde bağlandığı için eşyalarınızın düşmesi ya da sallanarak darbe alması gibi bir sorun da bulunmuyor. Bu da eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımamıza olanak tanımaktadır.

Cebeci evden eve nakliyat hizmetlerinde firmalar genel olarak standart araçları kullanmayı tercih ederler. Cebeci Nakliyat olarak bizler ise özel nakliye araçları kullanıyoruz. Firma filomuzda birçok farklı nakliye aracı bulunmaktadır. Araç seçeneğimiz çok olduğu için de eşyalarınızı tek seferde taşıyabiliyoruz. Bu da sizleri ek masraflardan kurtarmaktadır.

Nakliye hizmeti alıyorsanız fiyat konusunda da yardım isteyebilirsiniz. Firmamız ücret konusunda esnek bir politika sergilemektedir. Nakliye firmaları genel olarak yüksek ücret talep etseler de firma olarak bizler en uygun fiyatları talep etmekteyiz. Uygun fiyatlar sayesinde de sizlere taşıma konusunda büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Ayrıca dilerseniz alternatif ödeme yöntemlerimizden de yararlanabilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz