• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Çubuk Nakliyat Firmaları

Ankara Çubuk'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın en çok göz önünde bulunan ilçesi olan Çubuk, Ankara il merkezine tam tamına 35 km uzaklıkta bulunmaktadır. Tarihimizde Osmanlı Fetret devri bu ilçede başlamıştır. Aynı zamanda Türkiye’nin ikinci büyük uluslararası havaalanı kabul edilen Esenboğa Uluslararası havaalanı da Çubuk ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Nüfusu oldukça kalabalık olan bu ilçede taşımacılık sektörü de zamanla kendini geliştiren bir sektör haline gelmiştir. Gerek kendi içinde gerek se dış göçlerle yeni yerlere taşınma gereksinimi arttığı için hızlı, güvenilir ve kaliteli bir nakliyat firmasına her daim ihtiyaç duyulmaktaydı. Buna bağlı olarak Çubuk’a taşınan kişiler Ankara Doganay Çubuk nakliyat firmasından yararlanmaya başladılar. Firmamız Çubuk ilçesinin bir ucundan diğer bir ucuna eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşıyarak, üzerinize yük olan sorumlulukları sizlerle paylaşmaktadır. Hemen, iletişim numaramızı çevirerek bizlerle görüşebilir ve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çubuk ev eşyaları

Ankara Çubuk nakliye firması, evden eve taşımacılık sektöründe profesyonel taşıma sisteminden faydalanmaktadır. Bu işin özünde herşeyden önce işin sahiplenilmesi ve disiplin yer almaktadır. Bir evden başka bir eve taşınacak kişiler, firmamızdan yardım alarak işini kolaylaştırmaktadır. Nitekim, Ankara gibi bir yerde evden eve taşımacılık hizmetinden yararlanmadan kendi olanaklarınızla taşınmanız işinizi oldukça zorlaştıracak ve size pahalıya patlayacaktır. Firmamız uygun hizmet anlayışı ile her daim yanınızda bulunmaktadır.

Çubuk evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız için eşyalarınızın sökülmesi, ambalajlanması ve taşındığı yerde tekrar kurulması oldukça özen gerektiren bir iştir. Bu nedenle bu hizmet süresinde sertifikalı personellerin çalıştırılması gerekmektedir. Firmamız tarafından çalıştıran tüm personeller işini son derece titiz ve özenli yapmaktadır. Bizimle iletişime geçen her müşterimize aynı güler yüzü ve aynı hizmeti vermekteyiz. İletişim bilgisi aldığımız tüm müşterilerimizin evine uzman inceleme ekibi göndermekteyiz.

Çubuk ev nakliyatı

Uzman inceleme ekibi ekspertiz işlemini gerçekleştirerek, ortaya eşyalarınızla ilgili rapor çıkarmaktadır. Bu rapor firmamıza iletilmekte ve eşyalarınızın sigortalanması aşamasında bize referans olmaktadır. Eşyalarımı sigortalatmak istemiyorum diyorsanız, başına gelebilecek hasarlardan kendi adınıza sorumlu olduğunuzu belirtmiş olacaksınız. Kapınızı çalan ekibimiz daha önce tespit ettiği eşyaların paketleme işlemi gerçekleştirmektedir. Sökülmesi gereken eşyalar sökülerek parçaları kaybolmadan paralel bir şekilde doğru eşyalar kullanılarak paketlenmektedir. Paketlenen tüm eşyalarınız dikkatlice, teknolojinin son özelliklerine sahip olan araçlara yerleştirilmek üzere apartmandan aşağı indirilmektedir. Bu hususta, alternatif taşıma ılık yöntemlerinden mutlaka yararlanılmalıdır.

Özellikle asansörlü taşımacılık, ağır eşyaların hasar görmeden aşağı indirilmesi için kullanılmaktadır. Pencerelerden ya da balkondan asansörlere yüklenen eşyalar bu işin sertifikasına sahip araç kullanıcı tarafından büyük bir titizlikle aşağı indirilerek araca yüklenmektedir. Bu şekilde büyük ve küçük eşyaların evden çıkarılması işlemi tamamlanmaktadır. Çubuk ve çevresinde hizmet veren Ankara Çubuk evden eve nakliyat firması, eşyalarınızın zarar görmemesi açısından söktüğü her şeyi tekrar montajlayarak yeni evinize dizmektedir. Eşyalarınıza eski evinizden çıkarılırken ya da araca taşınırken gelen tüm zararlar firmamız tarafından sigortanız dâhilinde karşılanmaktadır. Bu nedenle eşyalarınız için oluşabilecek tüm risklere karşı en iyi önlemleri almış bulunmaktayız. Gerek Türkiye de, gerekse dış ülkelerde yer alan nakliyat sektörünü yakından takip ederek en iyi yöntemleri sizler için kayıt altına alıyoruz.

Çubuk Taşımacılık sırasında kullandığımız özel kasalı nakliye araçlarının kontrolü tarafımızca devamlı olarak yapılmaktadır. Verdiğimiz hizmet karşılığından sizlerden talep ettiğimiz ücretinde oldukça makul ve hizmetin aşağısında olduğunu belirtmek mümkün. Çubuk nakliye firması aldığı ücretten çok, verdiği hizmetin kalite ölçüsünden sorumlu olmaktadır. Siz de her türlü nakliye hizmetleri için bizlerle sabah, akşam demeden iletişim kurabilir ve tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz