• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Demirlibahçe Nakliyat

Ankara Demirlibahçe'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara Mamak çok hareketli günler geçiriyor. Demirlibahçe mahallesi ise evden eve nakliye sisteminin oldukça hareketlendiği bölgelerden biri. Şehirlerarası hizmetin yanı sıra şehir içi konusunda da taşımacılık hizmetini ayağınıza getiren Ankara Doganay Demirlibahçe nakliyat, bu bölgede en uygun koşullarda kaliteli hizmeti önünüze getirilmekte. Deneyimli personeli ve donanımlı teçhizatının yanı sıra, planlı çalışma anlayışı, bu şirketi diğerlerinden ayırıyor.

Demirlibahçe ev eşyaları

Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren teknolojisi ile hizmette sınır tanımayan Ankara Demirlibahçe nakliyat, verdiği bütün evden eve nakliyat hizmetlerinde, sıralı ve aşamalı bir çalışma planını benimsiyor. Düzenli ambalajlanmış ürünlerin dayanıklılığı arttığı bilinirken, ev eşyaları için de bu yöntemi uygulamaya koymak, elbette ki isabetli bir karar. Kaliteli hizmeti uygun fiyat koşullarıyla her dönemde önünüze getiren firma, taşımacılık konusunda da oldukça iddialı çalışmalara imza atıyor.

Araç kalitesinin yanı sıra uygun kasa koşulları, düzenli istif için gerçekten çok önemli. Taşıma aşamaları içerisinde çok önemli bir yer tutan asansörlü nakliye sistemi ise teknoloji ile birlikte getirilmiş en ideal yöntemlerden biri. Uzman taşıyıcılar eşyaları neresinden tutup nasıl taşıyacağını çok iyi bildiği gibi, sizin için maddi manevi değeri olan eşyaların düzenli taşınması gerçekten çok önemli. Zamandan kazandıran ve istikametine hızla ulaştırılan eşyalar, uygun kaliteli ve cazip fiyatlı hizmetinde adresi olarak dikkat çekiyor. Kendi branşındaki firmalar içerisinde çok ayrı bir kimliğe sahip olan Ankara Demirlibahçe nakliyat, üst düzey hizmet politikasını her dönemde önünüze getirmeye devam ediyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz