• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Dikmen Nakliyat Firmaları

Ankara Dikmen'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Dikmen, Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan bir Semttir. Dikmen, özellikle son zamanlarda Ankara’da hızlı büyümeye başlayan mahallelerden bir tanesidir. Dikmen’in büyümesi ile beraber buradaki hizmetler de artmaya başlamıştır.Dikmen nakliye hizmetleri de bunlardan bir tanesi. Özellikle son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile beraber nakliye hizmetleri de Dikmen’de yaygın olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Ankara Doganay Dikmen nakliye olarak bizler de Ankara’da sizlere nakliye hizmeti sunuyoruz. Özellikle rakip nakliye firmalarına göre aha tecrübeli olmamız ve yeniliklere çok daha çabuk ayak uydurmamız başarımızın asıl sırrıdır. Yıllardır sunduğumuz hizmetler ile nakliye alanında birçok firmaya göre size daha iyisini sunmayı başarıyoruz. Sadece gelişmiş alt yapımız değil aynı zamanda deneyimli personellerimiz de size en iyisini sunabilmek için kendisini yenilemektedir. Nerede olursanız olun bir telefon ile firmamıza kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Sahip olduğumuz deneyim ve kullandığımız ekipmanlar sayesinde bulunduğunuz yere kısa sürede gelerek gerekli keşifleri yapıyor ve bu keşiflerden sonrada taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Dikmen ev eşyaları

Dikmen Evden eve nakliye sektörünün her geçen yıl gelişmesi ile beraber siz de artık aradığınız profesyonel ve kaliteli hizmet sunan evden eve nakliye firmalarını daha kolay bulabilirsiniz. Şehirler arası taşımacılık için tercih edeceğiniz firmalar sunacakları hizmetler ile size büyük kolaylıklar sağlayacak ve evinizin kısa sürede taşınmasına yardımcı olacaktır.

Ev taşımacılığında eşyaların taşınma sürecinin doğru bir şekilde planlanması önemlidir. Eşyalar genelde plansız yapılan taşımalardan dolayı hasar alır. Bunun önüne geçmek içinse nakliye işleminin önceden planlanması gerekiyor. Şirket olarak bizler sahip olduğumuz yetkin elemanlar sayesinde eşyalarınızın taşınma sürecini dikkatli bir şekilde planlıyor ve bu planlama doğrultusunda hareket ediyoruz. Planlamaya bağlı olarak personellerimiz ekipleri koordine etmekte ve bu sayede taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Dikmen ev nakliyatı

Dikmen evden eve nakliyat hizmeti sunarken sadece taşıma işlemini yapmıyor aynı zamanda eşyalarınızın paketlemesini de yapıyoruz. Paketleme için özel personellerimiz görevlendirilir. Ambalajlamada deneyimli olan personellerimiz ile eşyalarınızın paketlenmesi dikkatli bir şekilde yapılır. Ayrıca özel kasalar sayesinde kırılacak olan eşyalarınız kasalar içerisine yerleştirilir. Tüm bu paketleme süreci sayesinde eşyalarınız taşınırken herhangi bir sorun olmadan yeni evinize kadar ulaştırılır. Yeni evinize geldiğimizde ise eşyalarınız belirttiğiniz yerlere yerleştirilerek size büyük kolaylık sağlıyoruz.Nakliye firmaları son yıllarda taşıma işlemlerini artık asansör yardımı ile gerçekleştiriyorlar. Ankara Dikmen evden eve nakliyat olarak bizler de taşıma işlemlerinde özel asansörler kullanmaktayız. Kullandığımız bu asansörler sayesinde de eşyalarınız olduğundan çok daha hızlı bir şekilde nakliye araçlarına yüklenir ve taşıma sürecine geçilir. Ayrıca yük taşıma asansörleri sayesinde eşyalar dikkatli bir şekilde araca yüklendiği için eşyalar zarar görmemiş olur.

Taşıma işlemi sırasında aynı zamanda araç içerisinde eşyalar arasında özel malzemeler yerleştiriyoruz. Bu malzemeler sayesinde eşyalar yolculuk sırasında birbirine değse bile bu darbeler emilerek eşyaların zarar görmesi engellenir. Ayrıca eşyalarınızın miktarı planlama aşamasında belirlendikten sonra eşyalarınızın miktarına göre uygun tırlar seçilir. Seçilen tırlar sayesinde de eşyalar tek seferde başarılı bir şekilde taşınmaktadır.

Nakliyat firmaları her geçen gün gelişmekte ve sunduğu hizmetleri daha kaliteli hale getirmektedir. Buna bağlı olarak da ücret artışları yaşanmaktadır. Özellikle şehirlerarası taşıma hizmeti aldığınızda ödeyeceğiniz ücret şehir içi nakliye hizmetlerine göre biraz daha fazla olacaktır. Eğer siz de uygun fiyatlar arıyorsanız Dikmen Nakliyat olarak bizimle çalışmalısınız. Uygun ücret politikamız sayesinde sizlere en uygun fiyata taşıma hizmeti sunuyoruz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz