• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Elmadağ Nakliyat Firmaları

Ankara Elmadağ'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Elmadağ, İç Anadolu bölgesinde yer alan Sakarya bölümünde yer almaktadır. Kuzeydoğu eteklerinde kurulan çok eski bir yerleşim yeri olarak bilinmektedir. Kayak merkezi olarak da bilinen Elmadağ, oldukça kalabalık bir ilçedir. Gelişime oldukça açık olmakla birlikte, Türkiye’nin en önemli fabrikalarını da içerisinde barındırmaktadır. Kalabalık olması doğal olarak nakliyat sektörünün de gelişmesine yardımcı olmuştur. Elmadağ evden eve taşımacılık, ofisler arası taşımacılık, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık, asansörlü taşımacılık hizmeti veren onlarca firmayı içerisinde barındırmaktadır. İşte bizler, Elmadağ nakliye firması olarak nakliye alanında ihtiyacınız olan her şeyi Elmadağ’ın bir ucundan diğer ucuna kadar sizlere sunmaktayız. Sizlere kaliteli, güvenilir, hızlı ve profesyonel hizmet sunacak olan Ankara Doganay Elmadağ nakliyat firmasıyla iletişim kurmak ve bizlere bir adım yakın olmak artık hiç zor değil. Şunu da belirtmek gerekir ki, bizler gelişen teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak karşınıza çıkıyoruz.

Elmadağ ev eşyaları

Ev taşımak bilindiği üzere göründüğü kadar kolay bir iş değildir. Bu hususta en büyük görev her ne kadar bayanlara düşüyor gibi görünse de öyle değildir. Eşyaların sorumluluğunu sizlerle paylaşacak bir firmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Tercih edeceğiniz firma emanet ettiğiniz eşyaları özenle paketlemeli ve özenle yeni evinize taşımalıdır. Aslında siz müşterilerin de bir firmadan beklediği tam olarak budur. Eşyaların özenle paketlenmesi, araçlara özenle bindirilmesi ve gideceği yere hasarsız gönderilmesi. Peki, Ankara Elmadağ taşımacılık firması olarak taşımacılık sırasında eşyalarınızı hangi aşamalardan geçiriyoruz. Şimdi gelin birlikte bunlara göz atalım.

Ankara Elmadağ evden eve nakliye firmasıyla iletişim kurdunuz ve eşyalarınızı taşıtacağınız adresi bizlere bildirdiniz. Bizde aldığımız notlar çerçevesinde evinize uzman ekip gönderiyoruz. Uzman ekip ekspertiz yaparak evinizdeki eşyaların durumu hakkında bizlere profesyonel rapor hazırlıyor. Bu rapora ne gerek var diyebilirsiniz. Ekspertiz raporu, evinizde yer alan ve şahsımızca taşınacak olan eşyaların sağlam olup olmadığını, kaç adet eşyanın olduğunu ve genel durumu yansıtmaktadır. Bu durumda firmamız tarafından taşınan eşyalar uzman incelemesi raporu göz önünde bulundurularak sigortalanmaktadır. Sağlam eşyalarınıza taşımacılık işlemleri sırasında zarar gelirse firmamız tarafından zararınız karşılanacaktır. Bu açıdan içinizin rahat olması gerektiğini söyleyebilirim.

Elmadağ ev nakliyatı

Evet, ekspertiz ev sigortalama işlemleri bitti. Şimdi sıra, eşyalarınızın paketlenmesi işleminde. Eşyalarınız kırılıp kırılmayacağına göre gruplandırılmaktadır. Gruplanan eşyalar naylon, karton, cam vb. cisimlerle sağla bir şekilde paketlenmektedir. Bu paketleme işlemi, eşyaların araçlarda hasar görmemesi açısından zorunlu bir işlemidir. Paketlenen tüm eşyaların hangi kategoriye girdiği belirtilmektedir. Daha sonra eşyalar araçlara yüklenmek üzere apartmandan indirilmektedir. Bu hususta, apartmanın asansörü ya da aracımızın asansörü kullanılmaktadır. Yüksek katlı apartmanlardan eşyaların hasarsız indirilmesi ve çalışan kişilerin güç kaybetmeden daha aktif çalışabilmesi açısından kullanılan son model asansörlü araçlar en yüksek binalardan dahi eşyalarınızı hasarsız bir şekilde aşağı indirilmektedir.

Araçlara bindirilen eşyalar, gideceği yolun yapısına göre birbirine bağlanmaktadır. Yola çıkan eşyalarınız aynı titizlikle yeni evinize götürülmektedir. Profesyonel ve işinde özgüvenli ekibimiz tüm eşyalarınızı aşağı indirerek yeni evinize çıkarmakta, yüksek apartmanlarda her zamanki gibi asansörlü araçlarımızdan yararlanılmaktadır. Evinize çıkarılan eşyalar istediğiniz ölçütte dizilmektedir. Eşyalarınızın dizim sırasında hasarlı ve çizik olduğunu fark ederseniz, bizleri hemen arayabilir ve bilgilendirebilirsiniz. Bu konuda hiçbir sorumluluktan kaçmayacağımızı bilmenizi isteriz. Nakliyat firmalarının sizlerden talep ettiği ücret ile firmamızın sizden talep ettiği ücret aşağı yukarı aynı olacaktır. Ancak verdiğimiz ücretin diğer firmalarla aşağı yukarı aynı olmadığını belirtmek gerekir. Sizlere diğer tüm firmalara taş çıkartacak kadar kaliteli ve sıfır kalite bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmetten faydalanmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz