• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Elvankent Nakliyat Firmaları

Ankara Elvankent'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara da toplu konut alanı olan Elvankent, Elvankent emlak bankası konutları ile devam eden onlarca kooperatif sitesiyle kocaman bir konut merkezine dönüşerek, Ankara da binlerce kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Elvankent yaklaşık olarak 2004 senesinde resmi olarak Atakent adını almıştır. Kooperatif sektörünün bu denli kol gezdiği Elvankent’te nakliyat hizmeti veren firmalar birbiriyle yarışmaktadır. Bu nedenle bizler Ankara Doganay Elvankent nakliyat firması olarak bu sektörde Elvankent ve çevresinde bugüne kadar binlerce kişiye nakliye alanında hizmet vermiş bulunmaktayız. Tüm bu tecrübelerimize dayanarak sizleri de firmamızdan hizmet almaya davet etmekteyiz. Hadi, şimdi bir telefon uzağınızda olan Ankara Elvankent nakliyat firmasıyla iletişim kurarak gerçek nakliyat hizmetinin ne olduğuna kendi gözlerinizle şahit olun.

Elvankent ev eşyaları

İletişim ile başlayıp taşımacılıkla sona eren nakliyat hizmeti oldukça profesyonel bir şekilde yapılması gereken işlemdir. Nitekim nakliyat hizmetinden yararlanan pek çok kişinin dili bu yüzden yanmıştır. Ne yazık ki ülkemizde işini oldubittiye getiren ve müşteri şikâyetlerine kulaklarını kapatan firma çok fazladır.

Ankara Elvankent nakliye şirketi taşımacılık alanında diğer firmalara her daim fark atıyor. Personellerin işini bilen sertifikalı çalışanlar olması, taşıma işinin kalitesinin bir kat daha fazla olmasını sağlıyor. Elvankent ve çevresinde nakliyat hizmeti veren firmamız evden eve taşımacılık hizmetinde şu aşamaları seyrediyor; Her müşterimiz öncelikle bizlerle iletişime geçiyor. Gerek e-posta adresi, gerekse cep telefonu ile iletişim kuran müşterilerimizden ev adreslerini alarak, bölgeye ekspertiz ekibi gönderiyoruz. Ekspertiz ekibi müşterilerimizle görüşerek evdeki eşyaların durumunun yansıtıldığı bir adet uzman inceleme raporu çıkarıyor. Bu rapor sonucunda eşyalarınız için sigorta planı çıkartılıyor. Sağlam eşyalarınızın sigortalanması, taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyalarınızın zararının tarafımızca karşılanması için yapılmaktadır. Bu da müşteri ile firma arasında güveni sağlamaktadır.

Elvankent ev nakliyatı

Ekspertiz ve sigorta işleminden sonra seyredilen diğer işlem büyük küçük tüm eşyaların kutulara konulması ve paketlenmesi işlemidir.Elvankent evden eve nakliyat hizmetinde en pratik yöntemlerden yararlanarak işlemlerin hızlı fakat sağlıklı bir şekilde bitmesini sağlıyoruz. Kırılacak eşyaları belirleyerek aralarına kabaca köpük kartonlar yerleştirerek araçlarda kırılmasına zarar görmesine engel oluyoruz. Dolaplarınızı ve diğer sökülebilen eşyalarınızı marangoz tarafından sökerek daha rahat taşınmasına yardımcı oluyoruz. Dolapların bir bütün halinde gitmesi zarara uğramasını hızlandırabilir. Bu nedenle sökülerek gitmesi daha doğru olacaktır. Dilerseniz evinizde avize ve perde gibi eşyalarında sökülmesini sağlayabiliyoruz.

Koltuk gibi ağır eşyaların aşağı indirilmesi oldukça zahmetli ve personellerimizin gücünü düşürecek işlemlerdir. Bu nedenle alternatif taşımacılık sisteminden yararlanarak her zaman kontrolümüz altında tutulan ve sertifikalı personeller tarafından kullanılan asansörlü taşıma araçları ile, ağır eşyaların üst katlardan aşağı araçlara indirilmesini sağlıyoruz.

Araçlara yüklenen eşyalar Elvankent’in içine ya da Elvankent‘in dışına çıkarak yen evinize gönderiliyor. Sizlerin yaptığı dizme planı çerçevesinde, tüm eşyaların paketleri sökülerek diziliyor. Dizme işlemi sırasında hasar fark edilen eşyalar daha sonra hasara uğradıysa firmaya bildirilmektedir. Tüm işlemlerin bittiğine dair firmamız bilgilendirilmektedir. Elvankent ve çevresine yapılan nakliyat hizmeti ücreti konusunda müşterilerimiz daha önce bilgilendirilmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetle aldığımız ücretin paralel olduğunu bildirmek isterim.

Nakliye sektöründe elemanların devamlı eğitim alması ve gelişen teknolojiyi takip etmesi oldukça önemlidir. Takım çalışmasına önem veren firmamız sizler için üstün performanslı çözümler sunmaktan mutluluk duyuyor. Hadi, şimdi sadece bir telefon uzağınızdayız. Ankara Elvankent evden eve nakliyat firmasını arayın, nakliyat sektöründeki yenilikleri fark edin.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz