• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Eryaman Nakliyat Firmaları

Ankara Eryaman'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın Etimesgut ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olan Eryaman, aynı şekilde 10 mahalleden meydana gelen semtin de adı olarak bilinmektedir. Toplu konut projelerinin de sıklıkla gerçekleştirildiği bu semtin de göç vermekten çok göç aldığına şahit olabilirsiniz. Her sene toplu konut projelerine bağlı olarak Eryaman nüfusu artış göstermektedir. Bu nedenle Ankara’nın her semtinde olduğu gibi Eryaman da evden eve taşımacılık sektörünün büyük bir hızla geliştiğini ifade edebiliriz. Bu noktada Ankara Doganay Eryaman nakliyat firması olarak Eryaman’ın bir ucundan diğer bir ucuna nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kuruluş tarihimizden bu yana, Ankara Eryaman da binlerce müşteriye evden eve taşımacılık hizmeti vermekle birlikte bu hizmet karşısında duyduğumuz teşekkürler sonucunda verdiğimiz hizmetleri daha da geliştirmiş durumdayız. Bu nedenle sizlere yalnızca bir adım uzağınızda duruyor ve bizlerle iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Eryaman ev eşyaları

Eryaman evden eve taşımacılık hizmeti veren Ankara Eryaman nakliye şirketi için nakliye hizmeti sırasında yapılması gereken ilk iş müşterinin taşınma planlamasının hazırlanmasıdır. Daha sonra bu hususta kullanılabilecek tüm gelişmiş imkânlar gözler önüne konularak alternatif tüm yöntemler kullanılır.

Bugün Türkiye de pek çok firma daha fazla müşteriye ulaşmak ve daha fazla iş almak adına en yazık ki müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermemektedir. Bu hususta bizler işimizi zamanında yetiştirmekle birlikte, sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesine dikkat ediyoruz.Taşımacılık sektöründe sizler için yaptığımız ilk plan ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz hizmeti, yani uzman incelemesi bizlere emanet edeceğiniz eşyaların sigortalanması için yapılan bir incelemedir. Bu inceleme sonucunda sağlam eşyalarınız için işlemler yapmaktayız.

Eryaman ev nakliyatı

Eryaman Taşımacılık aşamalarının ikinci partı olarak sigortalama işlemi diyebiliriz. Ekspertiz raporundan sonra başlayan sigortalama işlemi, sağlam olan eşyalarınızın, taşıma sırasında zarar uğraması durumunda şirketimiz tarafından zararının karşılanması durumudur. Bu nedenle sizin eşyalarınıza verdiğimiz önemli bu şekilde anlayabilirsiniz. Ankara Eryaman nakliye firması eşyalarınızı sigortalamadan taşıma yapmamaktadır.

Sigorta ve ekspertiz hizmetinden sonra eşyalarınızın paketlenmesi aşamasına geçilmektedir. Eşyaların hasar görmemesi amacıyla paketlenmesi gerekmektedir. Paketleme malzemeleri arasında yer alan cam, karton, naylon, bez gibi malzemeler eşyaları fiziksel etkilerden korumaktadır. Her eşyaya aynı malzeme kullanılmamaktadır. Firmamız tarafından görevlendirilen marangozlar dolap gibi sökülebilen büyük eşyaları sökerek taşımasını kolaylaştırmaktadır. Daha sonra sökülen tüm parçalar aynı şekilde yerine takılacaktır

Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız profesyonel kadromuz tarafından araçlara indirilmek üzere hareket ettirilmektedir. Eğer yüksek bir apartmanda oturuyorsanız eşyalarınız asansörlü taşıma araçları tarafından pencere, balkon gibi bölgelerden aşağı indirilecektir. Aşağı indirme işleminde kullanılan asansörlü taşıma araçları bu sektörde sertifikasını almış kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle eşyalarınızın hasar görmesi, kişi ve kişilerin yaralanması söz konusu değildir. Araçlarımız her daim kontrol ve bakım altındadır.

Eryaman nakliyat şirketi, eşyaları müşterilerinden aldığı adreslere göndermektedir. Adreste yanlışlık yapıldığı takdirde müşteriler bilgilenmektedir. Dilerseniz sizin gözetiminizde, dilerseniz bizlerin gözetiminde yeni evinizin kapıları açılarak yeni eşyalarınız dizilmektedir. Bu dizim işlemi sizlerin planı doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Firmamız nakliye ücretlerini diğer tüm firmalarla eş değer şekilde temin etmektedir. Hizmet konusunda kalitede sınır tanımayan nakliye firmamız sizlerden talep ettiği ücretin karşılığını fazlasıyla vermektedir. Her müşterimiz, bizle iletişim halindeyken taşımacılık hizmeti karşılığında vereceği ücret hakkında bilgilendirilmektedir. Daha sonra firmamız tarafından yapılan tüm hatalar da hiçbir geri çekilmezlik olmadan düzeltilmektedir. Şimdi, gerek mail adresinden gerekse cep telefonu numarasından Ankara Eryaman semtine de hizmet veren firmamızla iletişim kurabilir ve sınırsınız hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz