• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Esat Nakliyat Firmaları

Ankara Esat'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Esat, Ankara’da bulunan ve her geçen gün büyüyen önemli semtlerden bir tanesidir. Gelişmekte olan her semtteki gibi Esat semtinde de nakliye sektörü her geçen gün daha da büyümektedir. Bu büyüme içerisinde yer alarak müşterilerine daha kaliteli hizmet sunan Ankara Doganay Esat nakliyat, yıllardır sunduğu hizmetler ile her zaman müşterilerine en iyisini sunmayı başarmış ve bu başarısını günümüzde de devam ettirmektedir. Esat’ın neresinde olursanız olun sadece şehir içi değil aynı zamanda şehirlerarası taşımacılıkta da bizlerden yardım alabiliyorsunuz. Uzman ve deneyimli personellerimiz ile eşyalarınızı kısa sürede tespit ederek bu eşyaların taşınması için en uygun personel ve ekipmanların ayarlamasını yapıyor ve taşıma işlemini başlatıyoruz. Taşımada amacımız her zaman güvenliktir. Bunun için her türlü önlemi alıyor ve planlamayı yaparak eşyalarınızı taşıyoruz. Siz de bizlere ulaşarak nakliye ihtiyaçlarınızı belirtebilir ve bu ihtiyaçlarınızın profesyonel personellerimiz tarafından kısa sürede giderilmesini sağlayabilirsiniz. 7/24 firmamız sizlere hizmet sunmaktadır.

Esat ev eşyaları

Esat evden eve taşımacılık, günümüzün en önemli sektörlerinden bir tanesidir. Özellikle son yıllarda birçok kişinin yeni evlerine taşınıyor olması bu sektöre olan ihtiyacı daha da artırmaktadır. Bu nedenle de her gün onlarca farklı firma bu sektörde hizmet sunmaya başlıyor. Eğer evinizi taşımaya karar verdiyseniz ve taşımacılık sektöründe size en iyisini sunacak olan firmalar arıyorsanız siz de bir telefon ile firmamıza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Şirket olarak önceliğimiz bizi tercih eden müşterilerimize her türlü durumda profesyonel hizmet sunmak ve ihtiyaçlarını tamamen ortadan kaldırmak. Bunun için de en iyi nakliye personellerini firmamıza dâhil ediyoruz. Her biri alanında uzman olan personeller ile sizlere bu sektördeki en hızlı ve güvenli taşıma hizmetini sunuyor ve evinizi güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Esat ev nakliyatı

Esat Evden eve nakliye, ilk etapta planlama gerektiren bir iştir. Planlamanın doğru bir şekilde yapılması aynı zamanda eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayacaktır. Bunun için de planlamada uzman olan ekiplerimiz eşyalarınızın taşınma süreci ile ilgili bir planlama yaparlar. Bu işlem sonrasında da ekipler ayarlanır ve ekiplere yapmaları gerekenler anlatılır.

Esat Nakliye şirketleri evinizi taşımaya başladıkları zaman genelde eşyalarınızı ambalajlamazlar. Eğer eşyalarınızı kendiniz ambalajlamak istemiyorsanız paketleme konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Paketleme firmamız tarafından temin edilen özel ambalaj malzemeleri ile yapılır. Her bir malzeme alanının en iyisi olduğu için taşıma sırasında eşyalarınız bu malzemeler tarafından her türlü darbeye karşı korunacaktır. Bu sayede eşyalarınız yeni evinize en ufak bir çizik dahi görmeden ulaştırılır.

Ankara Esat Nakliyat olarak ayrıca araç içerisinde eşyalar arasına da özel yalıtım malzemeleri yerleştiriyoruz. Özellikle büyük ve çizilme riski bulunan eşyalarınız arasına konulan darbe emici süngerler yardımıyla eşyalarınızın sarsılma sırasında görecekleri darbeler sıfıra indirilir.Asansör taşımacılığı son yıllarda gerek şehirler arası gerekse de şehir içi taşımacılıkta artık firmaların en çok tercih ettiği yöntemlerden bir tanesi. Firma olarak bizler de taşıma işlemlerinde özel yük asansörlerini kullanmayı tercih ediyoruz. Evinizin bulunduğu kata göre ayarlanabilen yük asansörleri sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde nakliye araçlarına yüklenebilmektedir.

Taşıma sürecinin profesyonel ekipler tarafından yürütülmesi sonrasında uygun bir ücret ödemek isteyebilirsiniz. Çoğu firma standart fiyatlara sahiptir ve müşterilerine indirim yapmayı reddederler. Ancak Ankara Esat evden eve Nakliyat alarak bizler ise bizi tercih eden müşterilerimize uygun fiyat sunmayı amaçlıyoruz. Evinizi taşıdıktan sonra ödemede sıkıntı yaşamamanız için sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz