• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Esertepe Nakliyat Firmaları

Ankara Esertepe'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı bulunan Esertepe, oldukça kalabalık nüfuslu bir semttir. Bugün eskisine göre Esertepe’nin daha fazla geliştiğine şahit olabilirsiniz. Özellikle nakliyat sektörünün son beş senede bu semtte çoğaldığını biliyoruz. Bizler Ankara Doganay Esertepe nakliyat firması olarak çok uzun yıllardır bu semtte taşımacılık hizmeti vermekte ve kendimizi tanıtmaktayız. Devamlı müşterilerimizin yanında yeni kişilere de oldukça kaliteli ve profesyonel nakliyat hizmeti vermiş bulunmaktayız. İş disiplinini temel alan ekibimiz Esertepe’nin bir ucundan diğer ucuna profesyonel hizmet vermektedir. Eğer sizin de yolunuz Esertepe ’ye düşerse ve nakliyat hizmetinden yararlanacak bir nakliyat firması ararsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Çok değil, telefon aracılığıyla yalnızca bir adım uzağınızdayız.

Esertepe ev eşyaları

Taşımacılık sektörü geçmişten bugüne kadar çok farklı aşamalardan geçmiş ve bu aşamalara tırmanarak yükselmeyi başarmıştır. Bu aşamalarda pek çok alternatif yöntem denenmiş ve en hızlı, etkili olan yöntemler tercih edilmiştir. Sadece Türkiye de değil Dünyada da bu durum böyledir. Esertepe nakliyat firmalarının birbiriyle yarıştığı bir bölgedir. Bu bölgede en iyi hizmet veren firmalar, müşteriler tarafından en çok tercih edilen firmalardır. Ankara Esertepe nakliyat firması uzun yıllardır Esertepe’nin her ucuna nakliye hizmeti vermekte ve bu nedenle çok tanınıp verdiği kaliteli hizmet neticesinde çok tercih edilmektedir.

Esertepe de verdiğimiz nakliye hizmeti öncelikle sağlam bir iş disiplini ve koordine olma aşamasından geçmektedir. Bizimle konuşan her müşterimizden gereken bilgileri ve ev adresini aldıktan sonra mutlaka uzman inceleme ekibini gönderiyoruz. Uzman inceleme ekibi ekspertiz raporunu çıkarmak için evinizin içerisinde bazı incelemelerde bulunacaktır. Nakliyat sektöründe son zamanlarda yaygınlaşan ancak bizim çok eski zamanlardan beri kullandığımız sigortalama işlemi için bu rapora ihtiyaç duyulmaktadır. Ekspertiz raporu elimize ulaşır ulaşmaz sigorta işlemlerini başlatmaktayız.

Esertepe ev nakliyatı

Ekspertiz ve sigortalama hizmetinden sonra paketleme işlemine geçilmektedir. Paketlenen tüm eşyalar dış etkenlerden korunarak gideceği yere daha sağlam ulaştırılmaktadır. Paketleme işleminde kullandığımız tüm araç ve gereçler Dünya çapında kullanılan ev kabul edilmiş ürünlerdir. Nitekim kaba olan tüm eşyalarınız öncelikle parçalara ayrılıyor, daha sonra bir arada paketlenerek araçlara diziliyor. Ekibimiz, dilerseniz, klima, avize ve perde gibi eşyalarınızın sökülmesine ve taşınmasına da yardımcı olacaktı. Şunu belirtmek gerekir ki, evinizdeki tüm değerli eşyalar, sizin tarafınızdan toplanmalıdır. Para, mücevher ve tapu gibi değerli eşyalar kişilere emanet edilmemelidir.

Paketleme işlemi bittiği zamanda eşyalarınız isterseniz aynı gün içerisinde isterseniz başka günlerde yeni evinize taşınacaktır. Yeni eviniz Esertepe’nin içinde de olsa dışında da olsa hâkimiyetimiz altında yerine sapasağlam iletilecektir. Evinize gelen eşyalar içeri geçirilirken, kapınızın ve duvarlarınızın boyasının hasar görmesine engel oluyoruz. Bu nedenle eşyalarınızı parça parça geçiriyoruz. Asansörlü taşımacılık sisteminden faydalanarak, merdivenlerden çıkarılan tüm eşyaların balkona ya da penceredeki ekiplere emanet edilmesini sağlıyoruz. İçeri geçen eşyalar oturma planınıza göre yerleştirilmek üzere paketlerinden sıyrılarak yerlerine konuluyor. Kırılacak eşyalarınız kutularla sağlam bir şekilde bir köşeye yerleştiriliyor.

Esertepe Nakliyat sektöründe müşterilerimizin en çok şikâyet ettiği konu çoğu firmanın düzensiz, plansız ve özensiz iş yapmasına rağmen çok fazla ücret talep etmesi. Verilen hizmetin az, istenilen ücretin çok olması. Ancak biz bu işe bir dur diyerek senelerdir verdiğimiz hizmet karşılığında, hizmeti hat safa da ücreti ise makul olarak müşterilerimizin karşısına çıkarıyoruz. Esertepe evden eve nakliyat firması, müşterilerini yanıltıcı hiçbir bilgi vermemekle birlikte sizlerin en iyi hizmetle uğurlanmasını sağlıyor. Bu nedenle bizlerle iletişim kurmalı ve bizleri tanımalısınız.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz