• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Etimesgut Nakliyat Firmaları

Ankara Etimesgut'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Etimesgut 2015 yılı itibariyle 527.959 kişilik nüfusa sahip kalabalık bir şehirdir. Bu denli kalabalık olmasının temel nedeni de sadece kendi içerisindeki nüfuslanma durumu değildir. Dışardan aldığı işçi, memur, öğrenci vb statülerdeki kişilerin devamlı akın etmesi şehrin nüfusunda etkili olmuştur. Ankara Etimesgut’ta toplu konut bölgelerinde modern şehircilik anlayışına göre uygun ve planlı bir şekilde yapılanma olduğu görebilirsiniz. Buna bağlı olarak evden eve taşıma hizmetine de çok ihtiyaç duyulmaktadır. Birkaç sene öncesine kadar gidersek Etimesgut da nakliye firmalarının çok az hizmet verdiğine şahit olabilirsiniz. Ancak bugün Ankara Etimesgut nakliyat hizmeti en çok alan bölgelerden biridir. Nitekim bizler Doganay Etimesgut nakliyat şirketi olarak Etimesgut da senelerdir evden eve taşımacılık hizmeti vermekte ve kalitede başrol oynamaktayız. Bugüne kadar binlerce Etimesgut misafiri bizlerle iletişim kurarak nakliyat hizmeti almıştır. Müşterilerimizden aldığımız teşekkür ve minnetle her geçen gün daha çok büyüyor ve güçleniyoruz.

Etimesgut ev eşyaları

Etimesgut evden eve nakliyat hizmeti taşımacılık aşamasında müşterilerinin ev ve eşya yapısına uygun bir planlama yaparak ortaya profesyonel bir işçilik çıkarmaktadır. Bugün pek çok firma müşterilerinin işini hemen halletme kafasında olup, baştan sağma iş yapmaktadır. İş düzeni ile hiç karşılaşamazken, aynı zamanda şikayetlerinizi de hiçbir şekilde ciddiye almamaktadır. Bu gibi durumlarla karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz. Ancak bizler, müşterilerimizin isteklerine kulak vererek en iyi hizmeti sunma çabasındayız. Bunun başarısını gerçekleştirdiğimiz için ekibimiz ve biz idari kadro olarak yüzünüze gururla bakabiliyoruz.

Ankara Etimesgut nakliyat firması, taşımacılık aşamaları için meydana getirdiği plan ve programda mutlaka eşyaların hasar görmemesi adına uygun bir çizim yapmaktadır. Eşyalarınızın toparlanmasından, ambalajlanmasına, evinizden çıkarılmasından, yeni evinize taşınmasına kadar her türlü işlemi göz önünde bulundurarak sizler için en uygunu neyse o alternatiften yararlanıyoruz.

Etimesgut ev nakliyatı

Bugün Avrupa da dahi kullanılan her türlü malzemenin en uygun olanını sizler için tercih ediyoruz. Evinize gelen ekibimiz, ekspertiz işlemlerinden sonra paketleme işlemini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Paketlemede kullanılan tüm malzemeler sıradan depo altı malzemeler değildir. Hepsinin sağlamlığı kanıtlanmış ve eşyaları dış etkenlerden kusursuz bir şekilde koruyacak malzemelerdir. Tüm eşyalarınızı aynı malzemeyle paketlemediğimizi belirtebiliriz.

Ancak şunu belirtmek gerekir ki evinizin içinde yer alan değerli ziynet, para, tapu ve mücevher gibi eşyalarınızı daha önceden paketleyerek yanınıza almanız gerekmektedir. Bu gibi eşyalardan firmamızın sorumlu olmadığını bilmenizi isterim. Avizeleriniz ve perdeleriniz sökülmeye başlayarak geriye kalan dolap, vestiyer ve ünite tarzı mobilyalar marangozumuz tarafından özenle sökülmektedir. Eksik eşyanızın olup olmadığını kontrol ettikten sonra tüm eşyalar teker teker aşağı indirilir. Eğer eviniz yüksekse, personellerimizin iş verimliliğini düşürmemek amacıyla alternatif taşıma aracı olan asansörlü taşıma araçları kullanılır. Asansörlü taşıma araçlarını kullanan kişiler bu işte uzman sertifikalı çalışanlardır. Bu nedenle herhangi bir arıza çıkması ve eşyaların indirilirken düşürülmesinin engellenmesi için daha önceden kontroller yapılmaktadır.

Eşyalarınız eski evinizden indirildi ve araçlara yüklendi. Yeni evinize doğru yola çıktı ve yeni evinizin önüne getirildi. Eşyalarınız yine belli bir plan çerçevesinde araçlardan indirilerek yeni evinize taşınmakta ve sizlerin belirlediği oturma düzenine göre yerleştirilmektedir. Yeni adresinizde eşyalarınız asansörlü araçlarla evinize bırakılmaktadır.Etimesgut Nakliyat firmalarının en çok eksik bıraktığı tarafı kullandıkları taşıma araçlarının büyüklüğü ve genişliğidir. Bu konuda sizler için en geniş araçlardan yararlanıyoruz. Aynı zamanda firmamız ücret konusunda tüm müşterilerine yardımcı olmakta ve hakettiği fiyatı almak için hizmet vermektedir.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz