• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Etlik Nakliyat Firmaları

Ankara Etlik'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Etlik, Ankara’nın gelişmekte olan semtlerinden bir tanesi olarak birçok kişinin tercih ettiği yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Etlik’in her geçen gün gelişmesi ile beraber Etlik’teki nakliye firmaları da her geçen gün gelişme göstermektedir. Ankara Doganay Etlik nakliyat olarak bizler de Etlik’te sizler için kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Evinizi taşımak istediğinizde alanında uzman ve profesyonel bir firma aradığınız zaman bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Uzman ve deneyimli personellerimiz sizler için gerekli ayarlamaları yaparak bulunduğunuz adrese gelecek ve evinizin taşınmasına yardımcı olacaklardır. Şirket olarak müşteri memnuniyetine önem veren yenilikçi anlayışımız ile yıllardır olduğu gibi en iyi nakliye hizmetlerini sunmayı başarıyoruz. Sadece Etlik’te değil aynı zamanda Türkiye’nin birçok noktasında sizler için taşıma hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması sizin için de önemliyse hemen bizi aramalısınız.

Etlik ev eşyaları

Bir evin taşıma süreci birçok farklı aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamalardan en önemlisi taşıma sürecinin planlanması ve doğru bir şekilde yapılmasıdır. Öncelikle uzman ekipler tarafından eşyalarınızın miktarı ve durumu hakkında sizden bilgi alınır. Gerekli bilgiler alındıktan sonra bu bilgilerden yola çıkılarak nakliye aracının büyüklüğüne, nakliye için gerekli personel sayısına, eşyalarınız paketlenecekse paketleme için hangi malzemelerin kullanılacağına ve benzeri tüm konulara karar verilmektedir. Bu sürecin önemli olmasındaki en büyük etken ise tüm işlemlerin bu sürece bağlı olarak ilerlemesidir. Bu nedenle günümüzde evden eve nakliye hizmeti sunan firmalar artık ilk aşamada planlama yapmayı tercih etmektedirler.

Etlik evden eve nakliyat hizmetlerinde önemli noktalardan bir diğeri ise nakliyenin yapılacağı ekiplerin seçimidir. Ekiplerin uzman ve deneyimli olması son derece önemlidir. Çünkü eşya taşımacılığı sırasında taşıma ekiplerinin deneyimsiz olması eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir. Bunun olmasını engellemek içinse uzman ve deneyimli ekipler ile çalışmak gerekiyor. Ankara Etlik nakliyat olarak bizler ise deneyimli personellerimiz ile size en iyisini sunuyoruz. Eşyalarınızı taşırken koordine bir şekilde çalışarak taşıma sürecinde eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz.

Etlik ev nakliyatı

Etlik evden eve nakliye sürecinde aynı zamanda paketleme sürecine de dikkat edilmesi gerekiyor. Paketleme konusunda firmamız özel ekipler ile sizlere hizmet sunuyor. Firmamız bünyesinde bulunan özel paketleme elemanları sayesinde mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketliyoruz. Aynı zamanda kırılma olasılığı bulunan eşyalarınızı da firmamız tarafından temin edilen kasalar içerisine koyuyoruz. Bu kasalar sayesinde de eşyalarınız kırılmadan rahat bir şekilde yeni yerinize taşınmaktadır.

Teknolojinin etkisi ile beraber artık firmalar şehirler arası taşımacılıkta asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadırlar. Şirket olarak bizler de sunduğumuz nakliyat hizmetlerinde asansör sistemlerini kullanıyoruz. Kullandığımız bu sistemler sayesinde eşyalarınızı evinizden çok daha hızlı bir şekilde indiriyoruz. Özellikle son yıllarda firmamızın alt yapısını da geliştirmiş olmanın verdiği avantaj sayesinde nerede olursanız olun firmamızdan en iyi nakliye hizmetlerini alabiliyorsunuz. Eşyalarınız asansör yardımı ile nakliye araçlarına indirildiğinde ise araçlar içerisine eşyalar dikkatli bir şekilde yerleştirilmektedir. Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için de eşyalar arasında yumuşak malzemeler yerleştirilir.

Etlik evden eve taşımacılık hizmetlerinde firmaların uyguladığı ücret politikaları sizi kimi zaman zor durumda bırakabilir. Eğer fiyat konusunda size kolaylık sağlayacak olan firmalar arıyorsanız siz de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllara varan deneyimlerimizden yararlanarak sizler için en uygun fiyatları sunuyor ve alternatif ödeme yöntemlerimiz ile de nakliye ücretlerini kolay bir şekilde ödemenizi sağlıyoruz. Siz de tüm bu avantajlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz