• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Evren Nakliyat Firmaları

Ankara Evren'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın en gözde ilçelerinden biri olan evden bilindiği üzere iç anadolu bölgesinde yer almaktadır. Doğal kaynakları tarım ve hayvancılık olan bu semt, su ürünleri ve üretim pazarlaması alanında da oldukça rağbet görmektedir. Bugün bazı kalkınmalar sonucunda güzelleştirme derneği aracılığıyla hayvancılık derneği kurulmuştur. Nitekim son zamanlarda nüfusu dış göçler nedeniyle oldukça çoğalmıştır. Bu nedenle Ankara’nın belki de nakliyat sektörüne en çok ihtiyaç bulunan yeri burasıdır. Ankara Doganay Evren nakliyat firması Ankara’nın tüm ilçelerine verdiği nakliyat hizmetini Evren’de de vermektedir. Evren’in bir ucundan diğer bir ucuna hizmet veren firmamız günün her saati sizlere kaliteli bir hizmet vermek ve memnuniyetinizi kazanmak için çalışmaktadır.

Evren ev eşyaları

Evren evden eve taşımacılık sektörüne en çok ihtiyaç duyulan semtlerden bir tanesidir. Bu semt, Ankara Doganay Evren nakliye firmasını yakından tanımaktadır. Firmamız kuruluşundan bu yana dek Evren semtinin her köşesinde hizmetlerine hiç ara vermeden devam etmektedir. Nitekim taşımacılık sektörü hafife alınacak bir sektör değildir. Firmamızın nakliyat sektöründe ön sıralarda olmasının nedeni ise takım çalışmasına ve ekip ruhuna özen gösterilmesi ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasıdır.

Evden semtinde taşımacılık aşamasının ilk sırasında müşteri ile firmanın iletişim kurması önemlidir. Müşterilerin firmamıza verdiği doğru bilgiler, bizlerin de doğru plan ve program dâhilinde disiplinli çalışmamızı sağlayacaktır. Evinizin adresini, nasıl bir taşımacılık hizmeti almak istediğinizi bizlere bildirmelisiniz. Ankara Evren nakliyat şirketi herşeyden önce eşyalarınızı güvence altına almak amacıyla eşyalarınızı sigortalatmaktadır. Bunun için ise ekspertiz işlemlerine gerek vardır. Eşyalarınıza gelecek en ufak bir hasar firmamız tarafından karşılanacaktır.

Evren ev nakliyatı

Evren evden eve nakliyat sektöründe en çok yapılan hatalardan biri paketleme işlemidir. Nitekim pek çok firma eşyaların sadece görüntüsünü kapatmak için paketleme işlemini gerçekleştirmektedir. Bu durum eşyaların çizilmesine hatta ağır darbeler almasına yol açmaktadır. Ankara Evren nakliye firması eşyalarınızı ambalajlarken eşyalarınızın özelliğine göre sağlam ve Avrupa da dahi geçerli olan malzemelerden yararlanmaktadır. Taşıma sırasında ve eşyalarınızın yerine ulaşması sırasında herhangi bir hasar söz konusu değildir.

Ambalajlama işlemi çok büyük eşyalar için zor bir işlemdir. Eğer marangozlar tarafından bölünebilecek bir eşyanız varsa, bu eşyaları parçalara ayırarak taşımak hem sizin için hem de bizim için oldukça makul olacaktır. Sökülmesi uygun görülen mobilya ve beyaz eşya gibi hassas eşyalar az parçayla daha rahat taşınabilir. Sökülen ve paketlenen tüm eşyalarınız yeni ev adresinize doğru yola çıkmaktadır. Daha sonra sizlerin uygun gördüğü plan ve program dâhilinde eşyalarınız belli bir düzen içinde dizilecektir.

Türkiye de bazı nakliyat şirketleri henüz asansörlü taşımacılığın önemini çok iyi kavrayamadılar. Avrupa da hızlı hizmet için kullanılan asansörlü taşımacılık hizmeti oldukça rağbet görmektedir. Ülkemizde nadir firmalar tarafından tercih edilen alternatif yöntem, Ankara Doganay nakliyat firması tarafından da tercih ediliyor. Ağır ve taşınması güç eşyalarınızı bakımı uzman ellerce yapılmış araçlara yükleyerek aşağı indirmekteyiz. Bu araçlar alanında uzman ve sertifikalı kişilerce kullanılmaktadır.

Asansörlü taşıma araçları yalnızca eşyaların aşağı indirilmesinde değil, aynı zamanda yukarı çıkarılmasında da kullanılıyor. Bu şekilde işçi gücü yüksek tutulmakla birlikte, daha aktif ve daha sağlıklı iş yapılması sağlanıyor. Sizlerin de personellerimizden aldığınız hizmet oldukça güçlü olacaktır. Nakliye firmaları arasında müşteriye en uygun ücreti, üstün kaliteli hizmeti veren bir firma olarak verdiğiniz ücretten hiçbir zaman pişmanlık duymayacağınızı belirtmek isteriz. Hadi, ne duruyorsunuz. Uygun ücrete son performans kaliteli nakliye hizmeti almak için hemen müşteri temsilcimizle iletişim kurun.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz