• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Gölbaşı Nakliyat Firmaları

Ankara Gölbaşı'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Gölbaşı, Ankara’nın metropol ilçelerinden bir tanesidir. Ankara’nın gelişmekte olan bölgesinde yer alana Gölbaşı’nda her sektör büyük bir gelişim gösteriyor. Nakliye sektörünün de bu alanda gelişmeye başlaması ile beraber artık birçok firma Gölbaşı’nda müşterilerine hizmet sunuyor. Özellikle artan rekabet ile beraber nakliye firmaları da kalitelerini artırarak sizlere daha iyisini sunmayı başarıyorlar. Ankara Doganay Gölbaşı nakliyat olarak bizler de uzun yıllara varan deneyimlerimiz ve profesyonel anlayışımız ile sizlere Gölbaşı’nda hizmet sunuyoruz. Ev taşımacılık alanında hizmet almaya karar verdiğinizde profesyonel ve alanında deneyimli bir firma arıyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ile en kısa sürede bulunduğunuz adrese gelecek ve evinizi taşımak için gerekli çalışmaları yapacağız. Teknolojik yeniliklerimiz ve profesyonel anlayışımız sayesinde nerede olursanız olun eviniz firmamız tarafından güvenli ve hızlı bir şekilde taşınacaktır.

Gölbaşı ev eşyaları

Gölbaşı evden eve nakliyat işlemleri ciddiye alınması gereken bir iştir. Bunun için ilk olarak beraber çalışacağınız ekipleri çok iyi seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz şirketler profesyonel olmalı ve profesyonel ekipler ile sizlere hizmet sunmalıdır. Ankara Gölbaşı Nakliyat olarak bizler profesyonel yapılanmamız ve gelişmiş alt yapımız sayesinde bu sektörde size en iyisini sunmayı başarabiliyoruz. Özellikle eşyalarınız değerliyse ve en iyi ekipler ile güvenli bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih etmek sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Gölbaşı evden eve nakliyat hizmetlerinde öncelik planlama ile başlar. Firmamız güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmak için eşyalarınızın miktarı ve durumu hakkında bilgi almaktadır. Alınan bu bilgiler doğrultusunda eşyaların ambalajlanması için gerekli olan malzemelere, kullanılacak asansör türüne, nakliye aracının boyutlarına ve taşıma ekiplerine karar verilmektedir. Verilen bu kararlar aynı zamanda özel taşıma şefleri tarafından da kontrol edilir ve ekipler durum hakkında bilgilendirilir. Tüm sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için de taşıma sırasında ekipler düzenli olarak kontrol edilir. Bu da taşıma sürecinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.

Gölbaşı ev nakliyatı

Şehirlerarası taşımacılık yapılacağı zaman eşyaların ilk etapta dikkatli bir şekilde ambalajlanması son derece önemlidir. Zarar gören eşyalar ya yeteri kadar iyi ambalajlanmamış ya da hiç paketlenmemiştir. Bu nedenle firma olarak bizler eşyalarınızın zarar görmemesi için tüm eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketliyoruz. Özellikle mobilya ve beyaz eşya gibi zarar görebilecek önemli eşyaları dikkatli bir şekilde özel ambalajlama malzemeleri ile paketlemekteyiz. Yaptığımız bu paketleme sayesinde de eşyalarınız yolculuk boyunca herhangi bir zarar görmeden taşınır. Ayrıca sökülmesi gereken mobilyalarınız ya da beyaz eşyalarınız varsa siz de bunları bizlere bildirebilirsiniz. Bu sayede personellerimiz söküm işlemini yapacak, daha sonrasında da mobilyalarınızın ambalajlanması sağlanacaktır.

Gölbaşı nakliyat, tecrübe gerektiren bir iştir. Taşıma için hangi araçların ve malzemelerin kullanılacağını bilinmesi gerekir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber artık taşıma sektöründe yük taşıma asansörleri kullanılmaya başlandı. Asansör yardımı ile artık birçok eşya daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınabiliyor. Ankara Gölbaşı evden eve nakliyat olarak bizler de eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını istiyorsanız bunun için yapmanız gereken bizlere ulaşmak olacaktır.

Şirket olarak uygun ücret politikamız ile her müşterimize olduğu gibi size de taşıma konusunda yardımcı oluyoruz. Fiyat konusunda sunmuş olduğumuz uygun politikalar sayesinde nerede Gölbaşı’nın neresinde olursanız olun sunduğumuz hizmetlerden oldukça uygun fiyata yararlanabileceksiniz. Siz de uzman ve profesyonel ekiplerden taşıma hizmeti almak isterseniz bunun için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz