• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Güdül Nakliyat Firmaları

Ankara Güdül'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Güdül, Ankara’nın kuzey batısında bulunan ilçelerinden bir tanesidir. Tamamı mahalleden oluşan 31 yerleşim birinden oluşmaktadır. Her geçen gün Güdül’de sunulan nakliye hizmetleri gelişmekte ve şehirler arası taşımacılık sektörü birçok yerde olduğu gibi Güdül’de de büyük bir öneme sahiptir. Ankara Doganay Güdül Nakliyat olarak bizler de her geçen yıl kendimizi yenileyerek ve geliştirerek bu sektörde sizlere en iyisini sunmayı başarıyoruz. Nakliyat alanında yapmış olduğumuz yenilikler sayesinde sadece kendimizi yenilemekle kalmıyor aynı zamanda sektöre yön vererek birçok firmaya örnek olmayı başarıyoruz. Son yıllarda artan talebi karşılamak için bünyesine yeni ekipmanlar ve personeller katan firmamız, deneyimleri sayesinde her türlü taşıma ihtiyacında en iyi çözümleri üretmektedir. Uygun fiyat listesi sayesinde evinizi nereye taşıyacak olursanız olun siz de bütçenizi zorlamadan taşıma hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Bunun için bizlere telefon ile bilgi vermeniz yeterli olacak.

Güdül ev eşyaları

Güdül evden eve nakliyat hizmetlerinde önemli olan firmanın kaliteli ve sunduğu hizmetlerde nasıl bir yol izlediğidir. Taşıma işlemleri geçmişte birçok kriter atlanarak gelişigüzel yapılırken, günümüzde artık belirli kurallar çerçevesinde gerçekleştiriliyor. Bizlerde bu kurallar çerçevesinde sizlere en iyisini sunabilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Özellikle alt yapı olarak şirket bünyesine yapmış olduğumuz yatırımlar sayesinde kısa sürede büyümeyi ve gelişmeyi başardık. Bunun yanı sıra profesyonel ve alanında uzman ekipler ile çalışarak da her türlü sorunda pratik çözümler sunmayı başarabiliyoruz. Eğer evinizi taşıyacaksanız ve bunun için güvenilir nakliyat firmaları arıyorsanız siz de hemen bizlere ulaşmalısınız.

Güdül evden eve taşımacılık olarak yıllara varan tecrübelerimiz ile yola çıkıyor ve sizler için doğru bir planlama yapıyoruz. Planlama yapmamızdaki asıl amaç ise eşyalarınızın taşınma sürecine karar vermektir. Özellikle eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için bu en önemli süreçlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Firmamız öncelikle verdiğiniz bilgiler doğrultusunda eşyalarınızın miktarını ve türlerini belirlemektedir. Bu sayede eşyalarınızın hangi büyüklükteki nakliye araçları ile taşınacağına ve bu taşıma sırasında da nelere dikkat edileceğine karar verilir. Tüm bunlara karar verildikten sonra da eşyalarınızın taşıma sürecine geçilir.

Güdül ev nakliyatı

Güdül evden eve taşımacılık'ta önemli olan bir diğer nokta ise eşyaların paketlenme sürecidir. Ev eşyalarınızın zarar görmemesi için dikkatli ve sağlam malzemeler ile sarılması gerekir. Eğer eşyalarınızın paketlemesini siz yapmadıysanız bu durumu firmamıza bildirebilirsiniz. Firmamız sizin için paketleme işlemini gerçekleştirecektir. Ayrıca sökülmemiş olan mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız personellerimiz tarafından sökülerek paketlenecektir. Paketleme süreci sadece bununla sınırlı kalmaz. Kimi zaman nakliye aracı içerisine yerleştirilen eşyalar taşıma süreci boyunca sallanarak birbirine değebilir. Bunun önüne geçmek için de nakliye sırasında araç içerisinde bulunan eşyalar arasına özel malzemelerin konulması gerekir. Bu malzemeler eşyaların sarsılma sırasında birbirine değmesini engelleyecektir.

Güdül naliye işlemi için artık firmalar yük asansörü kullanıyorlar. Bizlerde firma olarak yük asansörü kullanarak taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz bu işlem sayesinde de evinizin bulunduğu kata bakılmaksızın eşyalarınız güvenli bir şekilde nakliye araçlarına kadar indirilir ve nakliye araçları içerisine yüklenir. Özellikle güvenlik ön planda tutulduğu zaman bu tarz asansörle yapılan taşımacılık size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Ücret konusunda da yine firmamız size yardımcı olacaktır. Taşımacılık sektöründe alacağınız hizmetlerden sonra ödeyeceğiniz ücretler size yüksek gelebilir. Bu ücretleri düşürmek içinse bizleri tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat politikamız sayesinde almış olduğunuz hizmetler için sizlere en uygun ücretleri sunacak ve ödemelerinizi yapmada kolaylık sağlayacağız.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz