• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Gülveren Nakliyat

Ankara Gülveren'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara ve Mamak ilçesi dendiği zaman, kentsel dönüşüm açısından oldukça hareketli bir ilçe gözüne gelmekte. Mamak’ta bulunan Gülüveren Semti, yine bu konuda oldukça hareketli bir sektöre ev sahipliği yapıyor.Gülveren evden eve nakliyat konusundaki çalışmalarıyla gündeme gelen Ankara Doganay Gülveren Nakliyat taşımacılık konusunda en kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor. Şehir içi ve şehirlerarası taşıma konusunda uygun ücretler, firmanın fiyat politikası içerisinde ayrıcalıklı bir yer tutuyor. Evden eve nakliye konusunda tanınmış bir şirket olan firma, aşamalı ve düzenli hizmet konusunda da size gerçekten en kaliteli hizmeti sunmaya hazır.

Gülveren ev eşyaları

Kontrol ve keşif ile başlayan sürecin, düzenli ambalaj ile devam ettiğini söyleyebiliriz. Asansör taşımacılığı konusunda profesyonel bir çalışmayı gözler önüne seren Ankara Gülveren Nakliyat, eşyalarınızın istiflenmesi konusunda, hem kaliteli araç kullanıyor hem de en iyi yöntemleri hizmet olarak size sunuyor. Ulaşım konusunda şehir içi ve şehirlerarası hiç fark etmeden en kısa sürede adresinize ulaşacak olan eşyalarınız, kaliteli ve modern bir hizmeti önümüze getirmeye devam ediyor. Asansör sisteminin yanı sıra uygun fiyatlı seçenekler ve modern taşımacılık unsurları, firmanın bu konuda hassasiyetle üzerinde durduğu konular arasında olup, uzman ekip ve profesyonel çalışma anlayışı modern tekniklerle destekleniyor.Gülveren Evden eve nakliye için en kaliteli hizmeti ayağınıza getiren firma, müşteri memnuniyetini her zaman için en ön planda tutuyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz