• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Haymana Nakliyat Firmaları

Ankara Haymana'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın bir ilçesi olan Haymana, kaplıcaları ile ünlüdür. Geçmişte birçok imparatorluğa ev sahipliği yapmış olan Haymana, günümüzün de önemli yerleşim merkezleri arasında yer alıyor. Bu nedenle birçok kişi buraya büyük bir ilgi göstermekte ve bölgenin hızlı bir şekilde gelişmesini sağlamaktadır. Ankara Doganay Haymana nakliyat olarak hızla ilerleyen zaman ile beraber bizler de Haymana içerisinde sizlere nakliye hizmetleri sunuyoruz. Son yıllarda artan ihtiyaca profesyonel ve pratik çözümler üretmek için hizmete girmiş olan firmamız geçmişte olduğu gibi günümüzde de sunduğu hizmetler ile birçok müşterisinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Eviniz taşınacağı zaman profesyonel ve işini iyi yapan firmalar aradığınızda bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bulunduğunuz adrese gelecek olan personellerimiz en kısa sürede evinizi taşımak için gerekli çalışmaları başlatacaklardır.

Haymana ev eşyaları

Haymana Evden eve nakliyat, günümüzde hızla gelişen bir sektör olsa da halen birçok firma bu sektörü çok fazla ciddiye almamaktadır. Bu da birçok sorunun beraberinde gelmesine neden oluyor. Ankara Haymana nakliyat olarak bizler ise bu gelişime ayak uydurarak her zaman bizi tercih eden müşterilerimize en iyisini sunmayı başarıyoruz. Özellikle son yıllarda artan taleplere en iyi çözümü sunabilmek için hem alt yapımızı hem de personellerimizi yenileyerek modern çağın gereksinimlerine uygun bir hale geldik. Eviniz taşınacağı zaman profesyonel ve pratik çözümler üreten firmalar aradığınızda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Haymana nakliyat yaparken dikkat edilmesi gereken farklı noktalar bulunuyor. Bu noktalardan bir tanesi eşyaların nasıl taşınacağıdır. Firmalar eşyaların taşıma sürecine karar vermezler. Eşyaları taşımak için firmayla iletişime geçtiğinizde eşyalarınız direk taşınmaya başlanır. Bu da taşıma sürecinde istenmeyen sorunların oluşmasına neden olur. Şirket olarak bizler ise ilk olarak taşıma ile ilgili bir planlama yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu planlama sayesinde eşyalarınızı olduğundan daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyabilmekteyiz.

Haymana ev nakliyatı

Taşıma süreci boyunca birçok noktaya dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle Haymana evden eve taşımacılık hizmeti yapılırken eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketlemelisiniz. Eğer paketleme işini kendiniz yapmak istemiyorsanız bunun için dilerseniz firmamızdan da yardım alabilirsiniz. Uzman personellerimiz paketlenmesi gereken eşyalarınız için sizlere profesyonel hizmetler sunmakta ve en iyi malzemeleri tercih etmektedirler. BU malzemeler sayesinde de kısa sürede eşyalarınızı paketleyerek taşınmaya hazır hale getiriyoruz.

Haymana taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken süreç sadece bunlar değildir. Bunun yanı sıra eşyaların araçlara nasıl yükleneceği de yine dikkat edilmesi gereken süreçlerden bir tanesidir. Eşyalar artık eskisi gibi merdivenlerden indirilip çıkartılmıyor. Bunun için özel yük asansörleri tercih ediliyor. Bizlerde sahip olduğumuz asansör sistemleri sayesinde eşyalarınızı evinizin cam ya da balkonlarından çıkartarak nakliye araçlarına yüklüyoruz. Bu da eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Firma olarak aynı zamanda nakliye için eşyalarınızın miktarına göre araç seçimi yapıyoruz. Şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunarken eşyalarınızı tek seferde taşıyabilmek için eşyalarınızın miktarına göre uygun büyüklükteki araçları belirliyor ve taşıma günü bu araçlar ile bulunduğunuz adrese geliyoruz.

Haymana nakliyat fiyat olarak taşımacılık sektöründe birçok firma sizlere yüksek bedeller sunabilir. Özellikle uzun mesafeli nakliye hizmeti aldığınızda karşınıza çıkartılacak olan fatura bütçe olarak sizi zor durumda bırakabilir. Uygun ücret politikasını benimsemiş olan firmamız alacağınız hizmetler için sizlere uygun fiyatlar sunmaktadır. Fiyatların uygun olması sayesinde siz de bütçenizi zorlamadan evinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıda dilerseniz ödemelerinizi yaparken alternatif ödeme yöntemlerimizden de yararlanabilir ve kolayca ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz