• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Hürriyet Nakliyat

Ankara Hürriyet'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara'nın gelişimi açık bölgelerinden birini temsil eden hürriyet evden eve nakliyat hizmetlerinin en modern sunumları mümkün hale getirdiği bir bölge. Pek çok şirket ve firmanın ortaya koymuş olduğu mücadele, taşımacılık sektörünün gelişimini en iyi şekilde önünüze getiriyor. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarıyla farkını ortaya koyan Ankara Hürriyet nakliyat en kaliteli hizmeti alacağınız firmalardan biri hem şehir içi hem de şehirlerarası taşıma konusunda cazip ücretler tercihlerinizin ne kadar isabetli olduğunun göstergesi olabilir. Şirket politikası gereği müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, uygun fiyat koşullarıyla da sizi memnun edecek.

Hürriyet ev eşyaları

Tertipli ve düzenli bir taşıma için eşyaların kontrolü ve korunaklı bir ambalaj sistemi atılacak en önemli adımlardan biri. Bu sayede evden eve nakliye sisteminin eşyalara zarar vermeden güven içerisinde gerçekleşmesi mümkün. Kendi branşındaki rekabeti ile taşımacılık şirketlerinin ortaya koyduğu performans, en başta müşterileri memnun etmeye devam ediyor. Taşıma için tercih edilen araç kalitesinin yanı sıra, modern sistemlerden biri olarak karşımıza çıkan asansör yöntemi, eşyalarınızın zarar görmeden yerine ulaşmasını sağlıyor. Personel eğitimine büyük önem veren Ankara Hürriyet Nakliye uzman kadronun kalifiye çalışmasıyla birlikte üst düzey hizmeti her koşulda ayağınıza getirmeye devam ediyor. Kaliteli hizmetin yanı sıra, şirket politikası olarak uygun fiyatlı seçenekler sizi memnun eden bir başka unsur olarak karşınıza çıkacak. Nakliye ve taşımacılık sektörünün lideri olan firma, her koşulda kaliteli hizmet anlayışı ile yardımınızda olmaya devam edecek.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz