• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

İskitler Nakliyat

Ankara İskitler'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara İskitler son dönem içerisinde taşımacılık faaliyetlerinin yoğun olduğu semtlerden biri. Özel ve kaliteli hizmetleriyle farkını ortaya koyan Ankara Doganay İskitler Nakliyat, bu alanda gerçekten müthiş projeler üretmeye devam ediyor. Düzenli ve tertipli taşıma aşamaları sayesinde evinizi sorunsuz bir şekilde yeni adresine taşımanız, evden eve nakliyat sisteminin çalışmalarıyla mümkün.İskitler Taşımacılık firmaları asansör ve benzer hizmetler ayağınıza getirdiği gibi, uygun fiyat seçenekleri bakımından da size çarpıcı sunumlarda bulunmaya devam ediyor.

İskitler ev eşyaları

Hizmetinize sunulan ve aşamalarıyla eksiksiz bir çalışma yöntemi olarak yanınızda olan bir sistem, eşyalarınızın güven içerisinde yeni adresine ulaşmasını sağlıyor. Eşyaların durumu taşınılacak ev ve mevcut ev arasındaki mesafe de gerçekten çok önemli bir uzman denetiminde. Ekspertiz raporu hazırlandığı gibi, bu sayede hem eşyalarınızın değeri belirleniyor hem de sizin için en uygun ücret ancak bu şekilde ortaya konabiliyor. Birinci işlem gerçekleştikten sonra, elbette ki ambalaj ve kutulama işleminin önemini de unutmamak gerek. Gözünüz gibi baktığınız, yıllarca emek verip sahip olduğunuz eşyaların tertip ve düzen içerisinde taşınması gerçekten çok önemlidir.

İster istemez taşıma esnasında olabilmesi muhtemel zararlardan korunması için iyi bir ambalaj ve kutulama gerçekten çok önemli. Daha sonraki aşamada ise merdiven boşluklarının müsaitliği ve bununla beraber asansör taşıma sisteminin uygunluğu hesaplanıp alternatif yöntemler seçilir. Son derece modern ve kaliteli bir kasa yapısına sahip olan araca taşınan eşyaların düzgün istiflenmesi de, profesyonel bir çalışma gerektiriyor. En kısa yoldan doğru istikamete ilerleyen aracın eşya taşıma ve nakliye konusunda size çok özel avantajlar sağladığını unutmamak gerek. Profesyonel olarak nakliyat şirketleri ve ortaya koyduğu mükemmel çalışmalar, bu sektörün yükselişinde haklı bir çalışma ortamı yaratmakta.

Evden eve nakliyat konusundaki doğru adresiniz olarak kendini gösteren Ankara İskitler evden eve nakliyat, bu özel ve planlı çalışmalarıyla birlikte farkını herkese kabul ettirmeye devam ediyor. En son aşamada bina önüne gelindiği zaman, asansör sistemi veya klasik merdiven taşıma sistemi alternatiflerin masaya yatırılır. En kısa süre içerisinde verilen kararla birlikte eşyalarınızın hedeflenen adresi sorunsuz taşıması gerçekleştirilir. Böylesine özenli, planlı ve kaliteli bir hizmetti en uygun fiyat aralıklarıyla alabilmek gerçekten çok önemli.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz