• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

İsmetpaşa Nakliyat

Ankara İsmetpaşa'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ülkemizin kentsel dönüşüm projeleri içerisinde çok önemli bir yer tutan Ankara ilinin İsmetpaşa Semti, son dönemlerde taşınmazların sıklıkla yaşandığı bölgelerden biri. Özellikle evden eve nakliyat sistemi için ideal bir mahalleyi temsil eden bu bölgede, hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık oldukça hareketli bir çalışma sergiliyor. Firmaların ortaya koyduğu rekabet ve hizmet anlayışı, kalite ile birlikte uygun fiyat aralıklarıyla da insanları memnun ediyor. Taşımacılık şirketlerinin ortaya koyduğu performans sayesinde en kaliteli hizmeti en uygun koşullarda bu bölgede almak mümkün.

İsmetpaşa ev eşyaları

Düzenli ve planlı çalışma her zaman için insanlara kaliteli hizmeti temsil etmekte. Keşifle beraber korunaklı bir ambalaj sisteminin eşyaların garantisi olduğunu söylemek lazım. Elbette ki herkes için oldukça değerli olan ev eşyalarının tertipli ve düzenli taşınması, büyük önem taşımakta. Modern, kaliteli ve gelişmiş tekniklerinin kullanılması sayesinde insanlara hizmette sınır tanımayan evden eve nakliye sektörü, en gelişmiş sistemleri kullanarak size yardımcı olmaya devam ediyor.

Ambalajlama dan dan sonra asansör taşımacılığının ortaya koymuş olduğu mükemmel hizmet, eşyalarınızın güven içerisinde adresine ulaşmasını sağlıyor. Kapalı kasa kamyon çeşitliliği tam da eşya taşımak için oldukça uygun bir zemin hazırlıyor. Hangi katta olursa olsun veya apartman koşulları ne olursa olsun uzman ekibin katkıları sayesinde güvenli aşamalar eşyalarınızı adresine sorunsuz şekilde ulaştırmada yardımcı oluyor. Firmanın ortaya koymuş olduğu mükemmel sistem, Ankara İsmetpaşa Nakliyat ve çalışmalarını gerçekten çok daha farklı bir noktaya taşıyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz