• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Kalecik Nakliyat Firmaları

Ankara Kalecik'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’ya bağlı bir ilçe olan Kalecik M.Ö. 4000 yılına kadar uzanan tarihi ile Ankara’nın önemli ilçelerinden bir tanesidir. Her geçen yıl büyümeye başlayan Kalecik’te sunulan hizmetler de her geçen gün artmaktadır. Özellikle son yıllarda nakliye alanında yaşanan gelişmeler ile beraber artık birçok firma Kalecik’te nakliyat hizmeti sunmaya başladı. Ankara Doganay Kalecik Nakliyat olarak bizler de Kalecik’te sizlere taşıma alanında hizmet sunuyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe sayesinde Kalecik’teki en iyi nakliye hizmetini firmamızdan alabiliyorsunuz. Taşıma bizim için son derece önemlidir. Taşıma sektöründe sizlere profesyonel çalışanlarımız ile hizmet sunarak her türlü sorununuzu kısa sürede çözmeyi başarıyoruz. Yıllara varan deneyimlerimiz sayesinde nerede olursanız olun bizleri aradığınız zaman personellerimiz yanınıza kadar gelmekte ve sorunlarınızı kısa sürede çözmektedir.

Kalecik ev eşyaları

Kalecik nakliyat hizmeti alacaksanız hangi firmaları tercih ettiğiniz önemlidir. Günümüzde onlarca farklı nakli şirketleri bulunsa da bu şirketlerin tamamı sizlere iyi bir hizmet sunamaz. Bu nedenle kendi kriterlerinizi belirlemeli ve bu kriterlere en uygun olan firmalar ile yol çıkmalısınız. Özellikle şehirler arası taşımacılık yapılacaksa eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyacak olan nakliye firmalarını tercih etmeniz gerekiyor. Aksi bir durumda siz de ileride sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Kalecik Evden eve nakliyat hizmeti alırken ilk olarak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması gerekiyor. Günümüzdeki firmaların neredeyse tamamı planlama yapmaz. Planlamanın önemi ise taşıma sürecinin işleyişini önceden belirleyerek taşıma sırasında herhangi bir aksiliğin çıkmasını engellemektir. Ayrıca yapılacak olan bu planlama sayesinde hangi malzemelerin ve hangi personellerin kullanılacağına da karar verilir. Ankara Kelecik Nakliyat olarak bizler bu süreçte sizlere en iyisini sunuyoruz. Özellikle deneyimli personellerimiz tarafından yapılan planlama ile sürecin kusursuz bir şekilde ilerlemesi sağlanmaktadır.

Kalecik ev nakliyatı

Kalecik Nakliyenin bir diğer önemli aşaması paketleme sürecidir. Paketlenmeden taşınan eşyalar taşıma sırasında zarar görebilir. Bunun olmasını engellemek içinse eşyaların dikkatli bir şekilde paketlenmesi gerekiyor. Paketleme genel olarak müşteriler tarafından yapılırken aynı zamanda nakliye firmaları tarafından da yapılabilmektedir. Eğer paketleme işini bizim yapmamızı isterseniz bunu bize iletmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede eşyalarınız için uygun paketleme malzemeleri temin edilecek ve bu sayede mobilyalarınızın paketlemesi gerçekleştirilecektir. Ayrıca mobilyalarınızı sökmediyseniz ve beyaz eşyalarınız halen olduğu gibi duruyorsa bu söküm işlemlerini de yine firma personellerimize yaptırabilirsiniz.

Taşıma sürecinde diğer önemli adım ise paketlenmesi tamamlanmış olan eşyaların nakliye araçlarına yüklenmesidir. Bu süreçte ise asansör kullanılır. Yükleri evin cam ya da balkonlarından indirmek için özel olarak tasarlanmış olan asansörler sayesinde eşyalarınız zarar görmeden hızlı bir şekilde nakliye araçlarına indirilir. Daha sonrasında nakliye aracı içerisinde bulunan bir görevli eşyaları dikkatli ve düzenli bir şekilde araç içerisine yerleştirmektedir. Bu yerleştirmeden sonra da nakliye aracının içerisi son kez kontrol edilir ve araç yeni evinize gitmek üzere yola çıkar.

Kalecik Nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetlerde kalite bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle her geçen yıl kendimizi geliştirmekte ve profesyonel ekipler ile çalışmaktayız. Ayrıca ücret konusunda bizleri tercih eden her müşterimize büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Eşyalarınızı tek bir araç ile taşımak için nakliye sırasında ihtiyaç olabilecek her büyüklükteki nakliyat aracına sahibiz. Bu sayede planlama aşamasında eşyalarınızın miktarı tespit edilir ve buna uygun bir nakliye aracı ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eğer siz de evinizi taşıyacaksanız bunun için uygun fiyat, profesyonel destek ve 7/24 müşteri desteği sunan bir firma arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz