• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Keçiören Nakliyat Firmaları

Ankara Keçiören'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın metropol ilçeleri arasında olan Keçiören, Ankara’nın hatta Türkiye’nin kalabalık nüfuslu ikinci ilçesi sayılmaktadır. Ankara Keçiören bilindiği üzere daha önceki zamanlarda Altındağ ilçesine bağlı mahalleydi. Henüz 1984 yıllarında Keçiören’in nüfusunun 1 milyona yaklaştığından bahsedebiliriz. Buna bağlı olarak Keçiören’in bugün ki nüfusu baz alınırsa, şehrin ne kadar kalabalık olduğu göz önünde bulundurulabilir. Büyük ve gelişmiş şehirlerde en yaygın sektör nakliyat sektörüdür. Devamlı göç alan Keçiören iç ve dış alanda nakliyat hizmetine oldukça ihtiyaç duymaktadır. Kuruluş yılından bu yana Keçiören de nakliye hizmeti veren Ankara Doganay Keçiören nakliyat firması, binlerce müşterisine sınırsız ve kaliteli hizmet vermiştir. Eğer sizler de Keçiören içine ve Keçiören dışına nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Çok eşyam var, nasıl taşınır diye düşünmeyin, bizlerle iletişim kurarak iş yükünüzü paylaşın.

Keçiören ev eşyaları

Ankara’nın dört bir köşesinde müşterilerine nakliye hizmeti veren Ankara Keçiören nakliye firması, Keçiören de evden eve taşımacılık hizmeti veren müşterilerinin taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Keçiören ve çevresinde ev taşımanın ne denli zor olduğunu biliyorsunuz. Bu nedenle sizlerle sorumluluğunuzu paylaşacak ve iş yükünüzü azaltacağız.

Keçiören de taşınma telaşına giren pek çok kişi bu işi tek başına yaptığı için hem daha çok ücret ödüyor hem de iş yükünün fazlalığından dolayı çok yoruluyor. Taşınma sırasında hasar gören eşyaların da ayrı bir maliyetinin olduğunu biliyoruz. Firmamız sizler için en uygun ücretle en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Peki, Keçiören nakliyat aşamaları nelerdir? Ankara Keçiören nakliyat firması taşımacılık hizmeti sırasında şu aşamaları izliyor:

Keçiören ev nakliyatı

Taşımacılık sektöründeki en önemli aşama planlama aşamasıdır. Evinizdeki eşyaların tespit edilmesi, paketlenmesi, araçlara bindirilmesi ve yeni evinize gönderilmesi belli bir plan yapılmadan kalkışılacak işler değildir. Herşeyden önce müşteri ile firma arasındaki güven sağlanmalıdır. Bu da sigortalama işlemi ile mümkündür. Sigorta yapılan eşyalar ekspertiz hizmeti kullanılarak belirlenmektedir.

Ekspertiz hizmetini her firma vermemektedir. Çünkü her firma müşterilerinin eşyalarının sorumluluğunu almamaktadır. Bizler bu sorumluluğu yükleniyoruz. Ekspertiz hizmetinde kaç adet sağlam eşyanızın olduğu ve kaç adet hasarlı eşyanızın olduğu tespit edilmektedir. Daha sonra eşyalarınız profesyonel ve işinde sertifikalı ekibimiz tarafından ambalajlanmaktadır. Ambalajlama sırasında Dünya’nın dört bir tarafında geçerliliği olan malzemelerden yararlanmaktayız. Bazı eşyalarınız cam ile bazıları karton, naylon ve kalın bezlerle ambalajlanmaktadır. Ambalajlama sonrasında kaba olan dolap, büfe gibi eşyalarınız marangozlar tarafından sökülerek taşınacaktır. Sökülmesinin nedeni ise aracımıza daha çok eşya sığdırmak ve kaba eşyaların taşınma sırasında uğrayacağı zararı en aza indirmektir.

Eşya paketleme işlemi bittikten sonra binalardan nakliye aracımıza götürülen eşyalarınız hasar görmeden sağlam kasalı araçlara bildirilmektedir. Alternatif taşıma yöntemlerinden yararlanan firmamız asansörlü taşımacılık ile üst katta bulunan eşyaları sadece dakikalar içerisinde profesyonel sertifikalı ekipler tarafından aşağı indirmektedir. Araçlarımızın bakımı daima yapılmakta ve asansörlü araçları kullanan kişilerin sertifikasının olup olmadığı kontrol edilmektedir.

Araçlara yerleştirilen eşyalarınız bizlere verdiğiniz adrese gönderilmektedir. Yeni evinize yerleştirilen eşyaların yerlerine karar vererek bizlere bildirebilirsiniz. Oturma düzeninize göre yerleştirilen eşyalarınıza herhangi bir hasarın geldiğini tespit ederseniz Ankara Keçiören nakliyat firması müşteri temsilcimizle görüşebilir ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Nakliye firmalarının sizlere sunduğu ücretin aşağısında ya da yukarısında bir ücret talep etmiyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesi müşterilerimize sunduğumuz ücretin önüne geçmektedir. Bizlerle görüşen ve hizmet talep eden her müşterimiz ücret konusun da bilgilendirmektedir. Hadi, şimdi sizde Ankara Keçiören nakliyat firmasıyla iletişim kurun, Keçiören de kaliteli nakliyat hizmetinin farkına varın.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz