• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Kırkkonaklar Nakliyat

Ankara Kırkkonaklar'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara şehrinin Çankaya semtinde bulunan Kırkkonaklar semtin de, evden eve nakliye sisteminin de en kaliteli adreslerinden biri. Düzenli ve tertipli hizmeti ile kendi sektöründe öncü kuruluş olan Ankara Doganay Kırkkonaklar Nakliyat, evden eve taşımacılık konusunda en kaliteli hizmetleri ayağınıza getiriyor. Taşımacılık konusunda en son teknolojileri kullanan firma, eşyalarınızın güven içerisinde yeni adresinize ulaşmasını sağlıyor. Asansör tekniğini kullanıp sıkı ambalaj yöntemi ile eşyalarınızı güven altına alan firma, hem uygun fiyatlı hem de cazip seçenekleri ile hizmetinizde olmaya hazır. Taşımacılık sektörü ve özverili çalışmaları, talep ettiğiniz hizmet konusunda her zaman için en güzel hizmeti size vermeye devam edecek.

Kırkkonaklar ev eşyaları

Özellikle son yıllarda içerisinde evden eve nakliyat bir profesyonel çalışması olarak dikkat çekiyor. Bu konuda başarılı çalışmalarıyla göz dolduran firmaların uygun ücret ve kaliteli hizmet anlayışı insanları memnun etmeye devam ediyor. Gerekse şehir içi gerekse de şehirlerarası hizmetinin sunulduğu ortamlarda keşif ambalaj ve araca istifleme planlı çalışmanın önemli gelişmeler arasında yer alıyor. Aracın istikameti en kısa sürede ulaşması, taşınan insanlar için müthiş bir fırsat oluşturmakta. Bugün evden eve nakliye ve ortaya koymuş olduğu hizmet kalitesi, sektörel bazda da önemli bir gelişim olarak farkını ortaya koyuyor. Bu konuda nakliye işini yürüten çok sayıda şirket ve firma, uygun fiyat koşullarıyla da hizmetinizde olmaya devam edecek. Ankara Kırkkonaklar Nakliyat, hizmet kalitesi ve anlayışı ile önemli bir bütünlüğü her zaman önümüze getirmeye devam ediyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz