• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Kızılay Nakliyat Firmaları

Ankara Kızılay'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da bulunan Kızılay, Çankaya’da yer almaktadır. İsmini 1970 yılında olan Kızılay, hızla büyüyen yapısı ile dışardan göç almaktadır. Bu da Kızılay’da nakliye hizmetlerinin her geçen gün gelişmesini sağlamaktadır. Ankara Doganay Kızılay nakliyat olarak bizler de Kızılay’da büyüyen bir nakliyat firması olarak birçok kişi tarafından tercih ediliyoruz. Özellikle uzman personellerimiz ve profesyonel taşıma hizmetlerimiz ile birçok kişinin tercih ettiği bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Evinizin taşınmaya ihtiyacı olduğu zaman alanında uzman ve deneyimli firmalar aradığınızda bizleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel hizmet anlayışımız ve kullandığımız teknolojik yöntemler ile geçmişte olduğu gibi günümüzde de alanında en iyi hizmeti sunan firma olarak rakiplerimizin önüne geçmeyi başarıyoruz. Taşıma alanının başlangıcından sonuna kadar her adımda personellerimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun eşyalarınızı en güvenli şekilde taşımak bizim için önemlidir. Bunun için de en iyi şekilde şirketimizi yapılandırıyor ve sizler için kusursuz bir hizmet sunmayı başarıyoruz. Firmamızdan hizmet almak istediğinizde ise bizlere 7/24 ulaşabiliyorsunuz.

Kızılay ev eşyaları

Teknolojinin gelişmesi sayesinde nakliyat sektörü de her geçen gün gelişmekte ve sunduğu hizmetlerin kalitesini artırmaktadır. Özellikle rekabetin artması ile beraber firmalar müşterilerini memnun edebilmek için daha iyi hizmet sunmaya başladılar. Ankara Kızılay Nakliyat olarak bizler de nakliye sektöründe takip ettiğimiz yenilikler sayesinde en iyi malzeme ve ekipmanları şirket bünyesine dâhil etmekteyiz. Uzun yıllara varan deneyimlerimizden de yararlanarak sizin için en iyi taşıma hizmetini sunuyoruz.

Kızılay evden eve nakliye tecrübe gerektiren bir iştir. Eğer taşımacılık alanında hizmet almak istiyorsanız size en iyisini sunacak olan firmaları bulmanız gerekiyor. Nakliye firmaları genelde alacakları ücrete bakarken firmamız ise sizler için en iyisini sunmayı amaçlamaktadır. Bunun için de ilk olarak sizler için bir taşıma planı oluşturuyoruz. Taşıma planı yapılırken hem taşıma sırasında kullanılacak nakliye aracına hem de diğer malzemelere karar verilir. Ayrıca taşımanın kaç personel tarafından ne şekilde yapılacağına da yine bu süreçte karar verilir. Profesyonel bir planlamadan sonra da taşıma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

Kızılay ev nakliyatı

Kızılay Evden eve nakliyat alanında hizmet sunarken eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlamak için yük asansörleri kullanıyoruz. Asansör sayesinde eşyalarınız merdivenlerden indirilmek zorunda kalmaz ve yük asansörleri ile kısa sürede nakliye aracına ulaştırılır. Özellikle evden nakliye aracına indirme sırasında yaşanan darbe ve kırıklar da bu sayede oluşmamış olur. Eğer eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız siz de firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınızın zarar görmemesi sizin olduğu kadar bizim için de önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlemi alıyoruz. Bunun için ilk olarak eşyalarınız firmamız tarafından temine dilen ambalajlama malzemeleri ile dikkatli bir şekilde ambalajlanır. Ayrıca sökülecek beyaz eşya ya da mobilyalarınız varsa bu eşyalar da yine personellerimiz tarafından dikkatli bir şekilde sökülmektedir. Ardından sökülen eşyalar yine ambalaj personelleri tarafından paketlenmektedir.

Müşteriler yüksek ücret ödemek istemedikleri zaman genel olarak sıradan taşıma araçları ile hizmet alırlar. Ancak Ankara Kızılay evden eve nakliyat olarak bizden alacağınız hizmetlerde en iyi araçlarımızı kullanıyoruz. Araçlarımız eşyalarınızın miktarına göre seçildiği için ek bir araca ihtiyaç duyulmadan tüm eşyaların taşınması tamamlanır. Ayrıca fiyat olarak da sizlere en uygun seçenekleri sunuyoruz. Eşyalarınız nereye gidecek olursa olsun uygun fiyatlarımız sayesinde firmamızdan taşıma hizmeti alabileceksiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz