• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Kızılcahamam Nakliyat

Ankara Kızılcahamam'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara’nın kuzeyinde bulunan Kızılcahamam, Ankara’nın önemli ilçelerinden bir tanesidir. Ankara E5 ve Devlet Karayolu üzerinde bulunan Kızılcahamam, artan nüfusu ile dikkat çekmektedir. Kızılcahamam’a geleceğiniz ya da farklı bir noktaya gideceğiniz zaman nakliye firmalarına ihtiyacınız olduğunda Ankara Doganay Kızılcahamam nakliyat olarak Kızılcahamam’da sizlere hizmet sunacağız. Her geçen gün gelişen nakliye sektörü sayesinde sizler için en iyisini sunuyoruz. Özellikle son yıllarda elde ettiğimiz deneyimler ile bu sektörde rakip firmalara göre sizlere daha iyisini sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve gelişen alt yapımız ile bizi tercih eden müşterilerimize her zaman en iyi nakliyat hizmetini sunuyoruz. Özellikle şehirler arası taşımacılık sektöründe elde ettiğimiz deneyimler ile eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde yeni adresinize ulaştırmaktayız. Nerede olursanız olun evinizi taşıma vaktiniz geldiğinde siz de hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğinize memnun kalacak ve bizimle tekrar çalışmak isteyeceksiniz.

Kızılcahamam ev eşyaları

Ev taşımacılığının en önemli kısmı taşıma işlemlerinin kusursuz olarak yapılmasını sağlayacak olan planlama aşamasıdır. Günümüzde firmalar artık müşterilerine daha hızlı hizmet sunabilmek adına planlama sürecini çok hızlı bir şekilde geçiyorlar. Ankara Doganay Kızılcahamam Nakliyat olarak bizler ise planlama sürecinde sizlere en iyisini sunmaktayız. Özellikle son yıllarda firmamız kendisini ve bünyesinde bulunan personelleri yenileyerek modern çağın gereksinimlerine ayak uydurmaya başlamış ve bu sayede de taşımacılık alanında sizlere en iyisini sunmuştu. Yapmış olduğumuz planlama da bunlardan bir tanesidir. Firma olarak nakliyat işlemleri için bizleri tercih ettiğinizde sizin için ilk olarak deneyimli ekiplerimiz tarafından taşıma planı oluşturulur ve bu taşıma planına bağlı kalınarak eşyalarınızın taşıma işlemi yapılır.

Kızılcahamam Evden eve nakliyatişlemlerinde bir diğer önemli süreç paketleme işlemidir. Eşyaların taşınma işleminden önce dikkatli bir şekilde paketlenmesi eşyaların zarar görmesini engelleyecektir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için firma olarak bizler de eşyalarınızın paketlemesini yapıyoruz. Paketleme için özel ambalajlama malzemeleri kullanılmakta ve bu malzemeler sayesinde de eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca beyaz eşyalarınızın ve mobilyalarınızın sökülme işlemi de yine firmamız bünyesinde bulunan personeller tarafından gerçekleştirilir. Bu işlemler sonrasında mobilya ve beyaz eşyalarınız da paketlenir ve nakliye araçlarına yüklenir.

Kızılcahamam ev eşyaları

Son yıllarda birçok firma artık müşterilerine asansör sistemleri ile taşıma işlemi sunmaktadır. Firma olarak bizler de nakliye işlemleri sırasında hem eşyalarınızın zarar görmesini engellemek hem de sizlere daha iyi hizmet sunmak için yük asansörlerini tercih ediyoruz. Bu asansörler yardımı ile evinizi kaçıncı katta olursa olsun sahip olduğumuz asansörler sayesinde eşyalarınızı evinizin balkon ya da camından hızlı bir şekilde nakliye araçlarına indiriyor ve yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kızılcamam nakliyat Firması olarak geniş araç filomuz sayesinde eşyalarınızın miktarına göre araç temini yapmaktayız. Geniş araç filomuz sayesinde ne kadar eşyanız olursa olsun tek seferde tüm eşyalarınızı nakliye araçlarına yüklemekteyiz. Bu da en çok tercih edilme nedenlerimizden bir tanesidir. Ayrıca eşyalarınızın güvenle taşındığından emin olabilmek için de araç içerisinde yer alan eşyalar arasına da yine darbe emme özelliği olan malzemeler yerleştiriyoruz.

Şehirler arası taşımacılık hizmetinde ödeyeceğiniz ücret sizi endişelendirebilir. Özellikle yüksek fiyat sunan firmalar size büyük sıkıntılar yaşatacaktır. Ancak Ankara Kızılcahamam Nakliyat olarak bizler yıllardır olduğu gibi günümüzde de sizlere en uygun fiyatları sunmayı başarıyoruz. Evinizi taşımak için evden eve nakliyat firmaları arıyorsanız siz de hemen bizleri arayabilirsiniz. Bu sayede sunduğumuz hizmetlerden yararlanabileceksiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz