• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Maltepe Nakliyat

Ankara Maltepe'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara iline bağlı olan Maltepe, kalabalık bir semti olduğu için ve dış göçlere maruz kaldığı için nakliye sektörü bu ilimizde oldukça gelişmiştir. Maltepe, evden eve nakliyat hizmeti veren onlarca firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Doganay Maltepe nakliyat firması olarak Maltepe’nin bir ucundan diğer ucuna taşımacılık hizmeti vererek, bu kalabalık şehirde insanların işini kolaylaştırmaktayız. Sektör içerisinde hızlı yükseliş gösteren firmamız, eşyalarınızın özenle paketlenmesine ve taşınmasına olanak sağlıyor. Uzman kadromuz belli bir plan ve program dâhilinde sorunsuz taşıma hizmeti için çalışmaktadır.

Maltepe ev eşyaları

Ankara Maltepe nakliyat firmamız başta olmak üzere evden eve nakliyat hizmetini size büyük titizlikle veriyor ve profesyonel kadromuzun tecrübelerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Sizlere özel olarak hazırladığımız sistem, eşyalarınızın taşınacağınız yere sorunsuz iletilmesini sağlamaktadır. Taşımacılık aşamasında ilk sırayı şüphesiz ki bizlerle iletişim kurmanız almaktadır. Dâhili numaramızı çevirdiğiniz takdirde, sizlerden gerekli bilgileri alıyor ve çalışanlarımızı harekete geçiriyoruz.

Ekspertiz hizmeti, ikinci aşamada yer almaktadır. Ekspertiz raporu, eşyaların içinde bulunduğu durumu yansıtmaktadır. Evde kaç parça eşya olduğu, bu eşyaların kaç tanesinin çürük kaç tanesinin sağlam olduğu tespit edilerek raporlara dökülmektedir. Bunun neticesinde taşıma sonrasında arızalı olduğu tespit edilen eşyaların arıza durumunun kime ait olduğu bilinmektedir. Özellikle kadınlar tarafından titizlikle korunan eşyaların güvenilir bir nakliyat firması tarafından taşınması oldukça önemlidir. Ekspertiz hizmetinden sonra eşyalarınız sizlerin ve firmamızın ortak belirlediği bir tarihte paketlenmektedir.

Evinize gönderdiğimiz güler yüzlü ev uzman ekibimiz, eşyalarınızın yapısına göre paketleme işleminde, karton, naylon, cam vb cisimler kullanmaktadır. Kırılma, hasar görme durumuna göre paketlenen bu eşyalar, daha sonra araçlara yüklenmek üzere aşağı indirilmektedir. Eğer evinizin bulunduğu konum yüksekteyse, asansörlü nakliye araçlarımızla eşyalarınız güvenli bir şekilde aşağı indirilmektedir. Bu şekilde zamandan tasarruf edilerek işçilerin daha az yorulması ev daha aktif çalışabilmesi hesaplanmaktadır. Eşyaların paketlenerek, araca indirilmesi her ne kadar önemliyse, eşyalarınızın doğru ve titiz bir şekilde istiflenmesi de bir o kadar önemlidir.

Maltepe ev eşyaları

Maltepe Evden eve taşımacılık hizmetinde en doğru adresiniz olan Ankara Maltepe evden eve nakliyat firmasının araçları modern ve sağlam kasalıdır. Bu nedenle eşyalarınızın yerine teslim edilmesi sırasında herhangi bir kırılma ve çizilme problemleri yaşanmaz. Nitekim, şehir içine ve şehir dışına yaptığımız taşımacılık işlemi sırasında firmamız tarafından zarar gören tüm eşyalarınız tarafımızca sigortalandığından zarar da şirket tarafından karşılanacaktır. Eşyalarınız, bizler verdiğiniz diğer ev adresine götürülmektedir. Her aşamada müşteriler mutlaka bilgilendirilmekte, müşteri ile firmanın iş bütünlüğüne özen gösterilmektedir. Eşyalarınız, şimdi yeni evinizin önünde. Firmamız tarafından görevlendirilen yetkililer, eski evinizde paketleyip aşağı indirdiği tüm eşyaları aynı titizlikle yeni evinize taşımaktadır.

Nitekim bu durumda Maltepe asansörlü taşımacılıktan yararlanmak bizler için en aktif alternatifler arasındadır. Evinize yükselen asansörlerle taşınan eşyalar diğer çalışanlar tarafından içeri alınmaktadır. Sizler için verdiğimiz nakliye hizmetinin yanında bu hizmete biçtiğimiz nakliye ücreti de oldukça makuldür. Ankara ve çevresinde sizlere hizmet veren pek çok nakliyat firmasına göre üstün hizmet ve uygun ücret profiline sahibiz. Bizi tercih ederek gelişen teknoloji çağının imkanlarından yararlanan kaliteli bir hizmete de şahit olacaksınız. Eşyalarınıza gösterdiğimiz titizlik karşısında hayran kalacak ve daha sonraki nakliyat ihtiyaçlarından bizlerle tekrar iletişim kurmak isteyeceksiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz