• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Mevlana Nakliyat

Ankara Mevlana'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara'nın Sincan ilçesinde evden eve taşıma konusunda gelişen bölgelerden biri. Hiç kuşku yok ki Mevlana semti, taşımacılık sisteminin geliştiği ve kaliteli bir hizmeti temsil ettiği bölgelerden biri haline geldi. Şehirlerarası taşımacılık konusunda oldukça profesyonel hizmetleri ayağınıza getiren Ankara Doganay Mevlana nakliyat, Mevlana Mahallesi'ndeki hizmetleriyle de her zaman yanınızda olmaya hazır. En gelişmiş teknik ve uygulamalarla birlikte, firmanın olağanüstü çalışmalarını uygun fiyat koşullarıyla değerlendirebilirsiniz. Modern olduğu kadar gelişmiş yöntemleri kullanarak asansör taşımacılığı sistemini uyarlayan firma, tecrübeli elemanlarıyla birlikte her zaman yanınızda olmaya devam edecek. Şu unutulmamalı ki planlı ve programlı çalışma, eşyaların garantisi ve güvenliği açısından gerçekten çok önemli.

Mevlana ev eşyaları

Son yıllarda eşya taşımacılığı konusunda profesyonel ekiplerin önemini çok iyi kavramak gerek. Eşyaların durumunu keşfetmek ve ekspertiz raporu hazırlamak, garantili sistemin en önemli çalışmalarından biri. Eşyaların ise güvenli bir şekilde taşınması için düzenli ambalaj, bütün firmaların üzerinde hassasiyetle durması gereken konular arasında.Mevlana evden eve nakliye sisteminin belki de en çarpıcı örneğini temsil eden Ankara Mevlana nakliyat, modem ve kaliteli çalışma anlayışı ile her zaman yanınızda. Taşıma aşamaları içerisinde araç kasası ve araç kalitesi büyük önem taşırken, istif konusunu da unutmamak gerek. Ulaşımı son derece hızlı ve istikametine göre yapan firma, eşyaların taşınacağı binaya asansör sistemini kurup güvenli taşımacılığı hizmeti olarak önünüze getirilmekte. Böylesine önemli ve kaliteli bir hizmeti uygun fiyat koşullarıyla ayağınıza getiren firma, evden eve nakliye konusundaki çalışmalarıyla gerçekten takdiri hak ediyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz