• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Misket Nakliyat

Ankara Misket'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara Mamak ilçesi son dönemlerde hızla gelişen ilçelerden biri. Özellikle Mahallesi de bu gelişimden nasibini almaya devam ediyor. Günümüzde evden eve nakliye sistemini en iyi şekilde faaliyete koyan Ankara Doganay Misket nakliyat, modern hizmet ve kaliteli anlayış konusunda her zaman yanınızda. Ülkemizde taşımacılık sektörünün lokomotifi konumuna gelen firmanın kullandığı yöntemler, taşımacılık konusunda en ideal sistemleri temsil ediyor. Asansör sisteminin yanı sıra yeni ve nitelikli uygulamaları kullanan firma, eşyaların adreslerinize sorunsuz şekilde taşınmasını en uygun koşullarda sağlıyor. Kaliteli hizmet anlayışını prensip edinen şirket, uygun fiyat koşullarıyla da sizin için en uygun ücretleri sunmaya devam ediyor. Hem kaliteli hizmet hem de cazip fiyat seçenekler, elbette ki bu konudaki en önemli unsurlardan biri. Personelinin eğitimi ve çalışma potansiyeli, giderek gelişimi daha olumlu bir noktaya taşıyor. Firmanın ortaya koymuş olduğu mücadele ise planlı programlı çalışmalarla desteklenmekte.

Misket ev eşyaları

Hiç kuşku yok ki evden eve nakliye sistemi için, öncelikli olarak ekspertiz hizmeti garanti açısından büyük önem taşıyor. Kaliteli ambalaj malzemesi ve düzenli ambalaj, eşyaların taşınmasında korumacı bir etken oluşturuyor. Asansör sistemini kullanarak çok katlı binalarda sorunsuz taşımacılık, aslında bu sektörün en modern hizmetlerinden birini temsil ediyor. Ülkemizde giderek gelişen evden eve nakliyat sektörü, pek çok firmanın olağanüstü çalışmalarıyla birlikte daha kaliteli bir hizmeti temsil ediyor, bu konuda örnek gösterilecek Ankara Misket evden eve nakliyat, kaliteli hizmet ve modern anlayışla birlikte her zaman yanınızda olmaya devam edecek. Şehiriçi ve şehirlerarası nakliye konusunda muazzam bir çalışma yürüten firma, nakliye ve taşımacılık konusunda en gelişmiş metotları uygulamaya devam ediyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz