• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Ostim Nakliyat

Ankara Ostim'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ülkemizde büyük ve gelişmiş organize sanayi ile bilinen Ostim, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. İş potansiyeli ve istihdam yönünden oldukça gelişmiş olan bu bölgede, son dönemler içerisinde evden eve nakliyat çalışmalarının da hızlandığını görüyoruz. İnsanların hem işe hem de eve ihtiyacı olduğu bir dönemde, taşınmaların sıklıkla yaşandığı bir dönemi geçiriyoruz. Profesyonel çalışma anlayışı ve verdiği kaliteli hizmetler ile beraber, nakliyat şirketlerinin de bu konuda müşterilere önemli avantajlar sağladığının altını çizmek gerek. Uzun yıllardan beri tecrübe ve deneyimin ön plana çıkması, eleman kadrosunun ve kabiliyetlerinin önemini ön plana taşıyor. Ostim evden eve nakliye inanın hiç bu kadar gelişmemişti. Tamamen profesyonel ellerde verilen hizmet, teknik yöntem ve donanımlarla da en iyi noktaya gelmiş durumda.

Ostim ev eşyaları

Eşya taşımacılığı profesyonel bir çalışma gerektirirken, bu konuda hizmet veren firmaların kalitesi, müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı sonuçlar ortaya koyuyor. Ülkemizde nakliye sisteminin yükselen değeri olan ve taşımacılık sektöründe yaptığı çalışmalarla farkını ortaya koyan Ankara Doganay Ostim Nakliyat, gelişimin en doğru adreslerinden biri. Modem teknik kullanımı ve teknoloji kullanımıyla birlikte eşyaların güven altına alınması, müşteriye sağlanacak en önemli hizmetlerden biri. Düzenli çalışma aşamaları ve programa uyma konusu, kaliteli hizmet çıtasını yükselten önemli çalışmalardan bazıları. Tertipli ve düzenli çalışmanın müşterilere sağladığı avantajlar düşünülünce, plana bağlı kalmak ve eleman kadrosunun bu planı çok iyi bilmesi, gerçekten büyük önem taşımakta.

Belli bir düzen işlerin aksamasına önünde engel olduğu gibi, hizmet talep eden insanlara en kaliteli sunumu daha cazip hale getiriyor. Son yılların gelişen nakliye sistemi olarak bu sektörde hizmet veren firmaların, tertip ve düzene verdiği önem de gerçekten dikkat çekici. Keşif ile başlayan süreçte eşya kalitesini ve değerini ölçmek, aslında hem çalışma programı açısından hem eşyaların güvenliği açısından gerçekten büyük önem taşıyor. Uzun yıllardan beri firmamızın bu konuda gösterdiği hassasiyet, işlem sonunda müşterilerinin memnuniyeti ile sonuçlanmakta.

Uygun ve cazip fiyatların yanı sıra, kaliteli hizmeti aynı noktada bulmak, müşteriler adına gerçekten müthiş bir fırsat. Keşif ile başlayan ekspertiz hizmetlerinin, eşya kalitesini değerlendirme ve müşteriye güven verme konusunda çok önemli olduğunun altını çizmek gerek. Koli ve ambalaj konusundaki yeterlilik, hem elemanlarımızın kalitesini ortaya koyuyor hem de kullandığımız malzeme kalitesini daha net bir şekilde müşterilere tanıtıyor. Asansör taşıma sisteminin yanı sıra, istif esnasında eşyaların zarar görmemesi için ambalaja verilen önemi her zaman ön planda tutmak gerek.

Ostim ev eşyaları

Kara taşıma araçları içerisinde kamyon ve tırlar, gün geçtikçe otomotiv sektörünün gelişimlerini dışa yansıtmaya devam ediyor. Araç kullanımı konusunda da her zaman için en iyisini tercih eden Ankara Ostim evden eve Nakliyat, bu konuda hem kaliteli hizmetin adresi olmayı sürdürüyor, hem de insanlara güven veren bir çalışma anlayışını gözler önüne getiriyor. En kısa süre içerisinde taşınılması düşünen adrese ulaşmak, ev sakinleri adına gerçekten önemli bir hizmet. Aynı binaya yine asansör sisteminin kullanılması, hem kısa yoldan hem de sorunsuz bir eşya taşımacılığı için gerçekten gerekli. Yıllar içindeki deneyimi ve tecrübeyi elemanlarına aktarma konusunda oldukça başarılı olan Ankara Ostim Nakliyat, ülkemizin evden eve nakliyat sisteminin en önemli parçası olarak dikkat çekmekte.

Kolaylıkla iletişime geçeceğiniz firma, bu konuda alacağınız hizmetin güvencesini ve garantisini temsil ediyor. Çok sevdiğiniz beğendiğiniz ve kullanmaktan keyif aldığınız eşyalarınız, taşınma esnasında kesinlikle zarar görmesin. Bu konudaki tecrübeli ekip ve elemanların eşya kalitenize katkısı, her zaman üst düzey olmalı. Eleman eğitimine önem veren ve teknolojisini giderek geliştiren firma, en kaliteli hizmetleri noktasında da her an yardımınızda olmaya hazır. İletişime geçmeniz halinde taşımacılık hizmetinin en kalitelisini alacağınız firmamız, üstün hizmet anlayışından asla vazgeçmiyor. Eşya kalitenizi koruyacak ve cazip fiyat seçenekleriyle en iyi ücretsiz size sunacak olan firma, kesinlikle pişman olmayacağınız bir hizmeti temsil ediyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz