• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Öveçler Nakliyat

Ankara Öveçler'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Öveçler Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan mahallelerden bir tanesidir. Çankaya nüfusu oldukça kalabalık bir ilçedir. Bu ilçede hemen hemen her sektörden insan bulabilirsiniz diyebilirim. Ankara Öveçler da hizmet veren Doganay nakliyat firması’nın girmediği hiçbir semt yoktur. Nitekim Öveçler oldukça gelişmekte olan bir yerdir. Buna bağlı olarak Öveçte evden eve nakliyat sektörüne ihtiyaç duyulmaktadır. Kaliteli, hızlı ve güvenilir nakliyat hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Aynı şekilde profesyonel personel kadromuz güler yüzlü ve pratik yapısı ile tüm taleplerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eviniz usta ellere emanet olsun istiyorsanız, hem oldukça uygun ve hem de olması gerekenin daha üst kalitesinde alabileceğiniz nakliyat hizmetini kaçırmamalısınız. Şimdi bizlerle iletişim kurarak eşyalarınızı güvenilir ellere emanet edebilir ve hızlı taşımacılık fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Öveçler ev eşyaları

Taşımacılık hizmeti veren Ankara Öveçler nakliyat firması evden eve taşımacılık sektöründe verdiği güvenilir ve kaliteli hizmetle en önde geniş müşteri profiline el sallıyor. Ankara gibi kalabalık bir şehirde, taşımacılık sektöründen faydalanmadan ev taşımak oldukça zahmetli ve zordur. Eşyaların paketlenmesi, araçlara yüklenmesi, yeni eve gönderilmesi tek bir kişinin egemenliği altında zahmetli ve sorunlu olacaktır. Bu nedenle mutlaka işinin ehli olan güvenilir bir nakliyat firmasına ihtiyaç bulunmaktadır. İşte tam da bu noktada firmamız, sizlerin üzerindeki yükü paylaşmak için 7/24 çalışmaktadır.

Öveçler evden eve taşımacılık sektöründe en önemli husus, eşyalar için sağlam plan ve program yapmaktır. Eşyalarınız için en uygun planlamayı bizler sizin adınıza yapmaktayız. Evden eve taşımacılık hizmetinde ilk aşama ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz yapan ekibimiz sizleri rahatsız etmeden evinizdeki eşyaların durumunu inceleyecektir. Nitekim müşterilerimize verdiğimiz en garanti davranışlardan biri de ekspertiz hizmeti sonucunda tespit edilen sağlam eşyaların sigortalanması işlemidir. Sağlam eşyalarınızla sağlam olmayan eşyalarınız rapor halinde firmamıza bildirilmektedir. Bu durumda; taşıma esnasında meydana gelen zararların kim tarafından meydana geldiğinin tespit edilmesi, firmamız tarafından hasar gören eşyaların zararının karşılanması söz konusudur.

Öveçler ev eşyaları

Bu işlemler müşteri ile firmamız arasındaki güveni de sağlamaktadır. Ekspertiz ve sigorta işlemlerinden sonra herkes için küçük bir detay olarak görülen, aslında oldukça zahmetli bir işlem olan paketleme işlemine geçiyoruz. Paketleme işleminde kullandığımız tüm ürünler, eşyalarınızı korumaya yönelik üretilmiştir. Televizyon, buzdolabı, bilgisayar, koltuk vb eşyaların hiçbiri aynı maddeyle paketlenmemektedir. Tüm eşyalarda aynı paketleme aracını kullanmak, eşyalarınızın yüksek derecede hasara uğramasına yol açabilir. Kutulanan eşyalarının bile kırılma derecelerini belirtmek, eşyalarınızın korunmasını sağlamaktadır. Alternatif taşıma yöntemlerini kullanmak taşımacılık sektöründe kullanılan diğer yöntemlerdendir.

Eşyaların paketlenme işleminden sonra diğer aşamada araca yüklenmesi vardır. Araçlara yükleme işlemi de hem personel açısından hem de eşya sahibi açısından stresli bir iştir. Eşyalar binanın yüksekliğine göre asansörlü araçlarla aşağı indirilerek kasası sağlam üretilen araçların içine dizilmektedir. Arabaya dizme işlemi bittikten sonra eşyalarınız firmamıza belirttiğiniz adrese doğru yola çıkmaktadır. Şehir içi ya da şehir dışına yolladığınız eşyalarınız hakkında bizden devamlı bilgi alabilirsiniz. Yeni evinize taşınan eşyalar özenle araçtan indirilmektedir. Öveçlerden eşya gönderebileceğiniz gibi Öveçlere de eşya gönderebilirsiniz. Araçtan indirilen eşyalardan küçük olanlar apartman asansörleriyle yukarı çıkarılır.

Büyük eşyalar ise asansörlü araçlarla yukarı çıkarılır. Bu araçlar işinde uzman ve sertifika sahibi kişiler tarafından kullanılmaktadır. Ve Öveçlerde evden eve taşımacılık hizmetinin aşamaları bunlardır. Yeni evinize çıkarılan bu eşyalar yine personelimizin kontrolü altında tutulmaktadır. Sizde sınırsız ve güvenilir hizmet almak için Ankara Öveçler nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz