• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Sanatoryum Nakliyat

Ankara Sanatoryum'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara Keçiören'de İşlek bir cadde olan Sanatoryum, evden eve nakliye hizmeti konusunda da size farklı alternatifler hazırlamaya devam ediyor. Pek çok firmanın evden eve nakliyat konusunda iddialı olduğu bölgede Ankara Doganay Sanatoryum Nakliyat, hizmet kalitesi ile ayrılmış durumda. Planlı ve düzenli çalışma anlayışının yanı sıra tecrübeli elemanlarının işe yaptığı katkı, eşyalarınızın sorunsuz taşınmasına önemli derecede katkı sağlayacak. Uygun fiyat seçenekleriyle beraber, siz de bu konudaki alternatifim mutlaka değerlendirin.

Sanatoryum ev eşyaları

Planlı programlı çalışmanın önemini çok iyi bilen Ankara Sanatoryum Nakliyat, giderek yükselttiğini hizmet çıtasını, tüm müşterilerinin yararına yorumlamaya devam ediyor. Kaliteli hizmeti en uygun şartlarda ayağınıza getiren sistemi, firmanın hizmet politikasını temsil etmekte. Keşif ile başlayan süreçte eşyaların durumu ücretlendirme konusunda da önemli derecede fikir veriyor. Kaliteli ambalaj malzemeleriyle düzenli ambalajlanan eşyalar, daha güvenli bir şekilde yeni adresine ulaşmakta. Binaların yüksekliği ve kat sayısı ne kadar yüksek olursa olsun, özellikle asansör taşımacılık sistemi bu konuda iyi bir alternatif olarak karşımızda.

Firmanın evden eve nakliye hizmetleri konusundaki ısrarlı çalışmaları, uygun ücret koşullarıyla da desteklenmekte. Şehir içi olduğu kadar şehirlerarası hizmet konusunda da her zaman yanınızda olan firma, nakliye eve taşımacılık konusundaki en kaliteli hizmetleri ayağınıza getirmeye devam ediyor. Araçlara düzgün istiflenen eşyaların kısa zaman içerisinde doğru adrese yönlendirilmesi, işleminizin sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasına katkı sağlıyor. Firmanın kaliteli hizmet karşılığında uygun fiyat seçenekleri ise Ankara Sanatoryum evden eve nakliyatı tercih etmeniz açısından sizi önemli oranda cesaretlendirecek..

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz